hoiatan!!! 56245750 kurt

Teadaanded varastatud autodest ja muust ebaseaduslikust tegevusest.

Moderaator: etnies858

Vasta
golbin666
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 02 Okt 2007, 14:04
Asukoht: TALLINN-kristiine
Tänanud: 0
Tänatud: 0

hoiatan!!! 56245750 kurt

Lugemata postitus Postitas golbin666 » 18 Sept 2011, 16:02

juhtus siis selline lugu et ükspäev laekus sms, soovis aju osta,sai siis diilis kokkuleppele tuli mulle garaazi ja sai uuritud kas koodid klapivad, tyyp vastas kõik ok (paberi peal kirjavahetus) 2 tunnipärast saabus sms et aju ei sobi koodid ei klapi, saatsin vastu sms ei too siis tagasi kui ei sobi aga smside eest võtan summast 10.- maha (oma 30sms sai saadetud) järgminepäev tuli inimene siis garaazi mulle, HÄRGA TÄIS et ootas mind tund aega garaazi uksetaga, vana mulle inffi ei andnud et millal jõuab :? olin garaazis kuni 03.00 kui levise sain tulid sõnumid saatsin kohe vastu et ma polnud levis ma ei saanud ju midagi teha,järgminepäev garaazis raha kaasas mul polnud ja siis HAKKAS TÜÜP MIND IGAST SUGULASTEGA JMS ÄHVARADAMA sai siis kokkulepitud et kui garaazist ära lähen saadan sõnumi kell oli umbes 20.00 saatsin sõnumi umbes 22.30 tuli vastusõnum et ma olen sõbraga tulen hiljem, ootasin siis veel mingi 1tund tyybist ei midagi, läksin magama ära järgmine hommik jälle telefon smse täis ja siis helistas mingi tuttav mulle et ma petan teda jne, tuleb täna sõpradega kohale, ma võtsin ka siis paar sõpra kaasa et mis teema on, sai siis lõpuks aju tagasi ostetud..

TÄNA SAIN AJU SAMASUGUSE AUTOPEAL PROOVITUD JA AJU EI TÕÕTA EI TEA MIS TÜÜP TEGI KAS VAHETAS ÄRA VÕI PANI MINGI MUU MOOTORI TAHA JA SEE AJU NÄSSU KEERAS, EI SOOVITA VÄGA TEGEMIST TEHA!!!
M: PASSAT B5 1.8 92 KW VARUOSADEKS 2000a automaat
M: PASSAT B5 2.5 TDI 110KW VARUOSADEKS 2000a automaat

ValgeKotkas
Huviline
Postitusi: 263
Liitunud: 11 Mai 2011, 19:13
Auto: Golf 3
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: hoiatan!!! 56245750 kurt

Lugemata postitus Postitas ValgeKotkas » 19 Sept 2011, 01:47

Kasutaja MxS-PoWeR peaks olema, eksole? http://foorum.vwklubi.ee/memberlist.php ... le&u=13378" onclick="window.open(this.href);return false;
Viimati muutis ValgeKotkas, 19 Sept 2011, 01:47, muudetud 1 kord kokku.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: hoiatan!!! 56245750 kurt

Lugemata postitus Postitas dellu » 19 Sept 2011, 08:28

Aju siis omadega tuksis? Tahtis ka minult aju proovida saada, aga ei olnud nõus andma elektriseadmeid prooviks.
Enne ostis minult veel nii käigukasti kui ka gaasipedaali ja nende tehingutega probleeme polnud.
Mul on olemas sõnud sisuga:
"Enne k2igukasti oli katki ja juhed p6letas, nyyd koik ok ja tootab mootor aga ei toota gaasipedaal nt 1200rpm yle ei saa. Arvan et aju on midagi katki, ei tea kindel. Mul vaja ajut kontrollida kas gaasipedaal t66tab"
See oli siis minu küsimuse peale, et mis tal viga on. Ei tahtnud ka riskida, kuna pole teada mis viga.

Reede õhtul suhtlesime taas, väitis et sai aju (eeldan et sinu oma), aga et ikka jama, mingi petis müüs talle. Selgus, et auto läheb 2 sekundiks käima ja sureb välja. See viitab muidugi üheselt sellele, et oli immo viga ja aju peaks ok olema. Pakkusin ka välja, et kas ostab minult kogu kompoti (aju, immo keskus, immo rõngas ja võti) või võin proovida tal aju ja immo sõpradeks teha. Pole seda aga enne teinud ja pole kindel kas hakkama saan, sellest oli ka vastav pakkumine, et kui paremaks ei lähe, siis 0 euri, muidu väike tasu. Helistas siis mulle laupäeval peale lõunat keegi tema tuttav, et on huvitatud minu katsetest. Selleks ajaks olin aga juba linnast ära sõitmas ja pakkusin välja et vaatan teisipäeval. Tänane (esmaspäeva) õhtu endal kinni kuna auto summutiga remonti minema.

Täna hommikul sain just sõnumi, et ei ole enam vaja, temal auto korras ja töötab. Huvitav mis siis vahepeal muutus, kui sulle aju tagastas :).

Kuidas sina teda muu auto peal testisid? Ikka koos immo vahetusega? Aju üksi ei peagi teise auto peal tööle hakkama. Õigemini hakkab 2 sekundiks tööle ja siis sureb kohe välja. On vaja kõik vahetada, aju, immo plokk armatuuri taga ja siis selle proovitva aju rõngas ja võti ka vähemalt teineteise sisse torgata.
Viimati muutis dellu, 19 Sept 2011, 08:31, muudetud 1 kord kokku.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

golbin666
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 02 Okt 2007, 14:04
Asukoht: TALLINN-kristiine
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: hoiatan!!! 56245750 kurt

Lugemata postitus Postitas golbin666 » 19 Sept 2011, 10:16

see aju ei anna enam ültse signaale välja ja seda nn 2 seki teemat ma tean see aju ei tee seda ka, kas siis talle ei sobinud see tõesti ja vihast tegi sellega midagi et 2 päeva tagasi pidi tooma pole teada, ja ma ei viitsi sellega jebida ka enam,


aga isik ise ja tema tuttavad ähvardad oskavad sellest pole kahtlustki, viimane kõne mis tema tuttav mulle tegi oli et, sa ei tea tema tausta ja ta ei tule üksi, kui lõpuks siis kokku saime tuli ta üksinda ja peksmine jäi ära :D
Viimati muutis golbin666, 19 Sept 2011, 10:34, muudetud 1 kord kokku.
M: PASSAT B5 1.8 92 KW VARUOSADEKS 2000a automaat
M: PASSAT B5 2.5 TDI 110KW VARUOSADEKS 2000a automaat

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: hoiatan!!! 56245750 kurt

Lugemata postitus Postitas dellu » 19 Sept 2011, 10:20

Äkki vahetas oma aju sisuga ringi? Samas siis peaks ju käima ikka minema, kuna väitis et tema aju korras, aga lihtsalt pöördesse ei lähe. Kui võimalik veel kuskil proovida pane aju taha ja tee mootori osa diagnostika, see loeb ka aju koodi välja. Siis hea vaadata kas said oma aju tagasi.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

MxS-PoWeR
Huviline
Postitusi: 179
Liitunud: 29 Jaan 2011, 23:14
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: hoiatan!!! 56245750 kurt

Lugemata postitus Postitas MxS-PoWeR » 11 Okt 2011, 17:35

Tere!

Mul käigukast läks katki. Ostsin dellult käigukasti. Käigukast oli juba pannud. Igaks juhuks kontrollisin elektrijuhet
ja nägin et elektrijuhed põlesid ära. Ostsin uued elektrijuhed ja parandasin ära. Proovisin kohe mootori käima saada.
Aga gaasipedaal ei töötanud( 1200rpm seisis sama). Proovisin ka käigukastiga sõita, 1-2 käik töötas hästi.
Sain aru et käigukastiga on kõik korras. Hakkasin uuesti uurima juhet aga kõik juhed olid korras,kaitsed olid ka korras.
Minu tuttav tuli mu autot kontrollima ja hakkas uurima diagnostikaga mis viga on. Vastus tuli-
-------------------------------------------------------------------------------
VCDS-Lite Version: Release 1.1
Chassis Type: 1H - VW Golf/Vento III
Scan: 01,02,03,08,12,15,25,41,56

-------------------------------------------------------------------------------
Address 01: Engine Labels: 028-906-021-AHU.LBL
Controller: 028 906 021 C
Component: 1,9l R4 EDC SG D60
Coding: 00000
Shop #: WSC 00000
VCID: 0F51303F5E53
2 Faults Found:
00777 - Accelerator Position Sensor (G79)
28-00 - Short to Plus
00765 - Shareware Version. To Decode all DTCs
35-10 - Please Register/Activate - Intermittent
Readiness: N/A

End -------------------------------------------------------------------------

Küsisin oma tuttavalt sellest kes töötab auto lukkseppiga. Ta ütles et mine vaata elektrijuhet kontrollima kas eleltrijuhid põlesid.
Vastasin talle et olen juba elektrijuhtmega teinud ja vahetasin ära.Elektrijuhed on korras.
Ta vastas jälle et tee senson pedaljuhe lahti ja siis tagasi kinni, hoia pedaali kinni kuni 5 min ja siis hakka käima.
Proovisin teha aga jääb ikka samaks.
Ta ütles et oleks tulla autot vaatama ja saab teada mis autol viga on aga ei saa sest elab kaugel ja pole aega tulla.
Mõtlesin ja otsustasin et sooviks dellult senson pedaali osta. Senson pedaal on ostetud. Küsisin ka temalt , kui palju maksab aju?
Ta vastas hinda ja mul on rahaga kitsas.Pärast mõtlen veel.
Läksin garaazi autot senson pedaali panema aga jääb ikka samaks. Ei ole midagi muutunud.
Hakkasin juba tüdinema.
Küsisin dellult et kas saaksin sinu ajut laenata. Proovimisvõimalus. Ta vastas et ei ole nõus.

Uurisin foorumit kellel on aju. Leidsin golbin666 üles ja küsisin temalt, kas saaksin sinu ajut laenata? Kui ei sobi, annan tagasi ajut,maksan natuke.
Kui sobib, ostan aju ära. Ta vastas et ta on nõus. Tulin tema garaazi juurde ja vaatasin aju koodid, täpselt samad koodid.
Maksin ära.
Läksin garaazi. Panin oma autole (golbin666) aju, proovisin mootori käima, hakkas töötama aga 2-3sec mootor läks kinni.
Proovisin uuesti mootori käima ja kohe hoidsin pedaali aga 2-3 sec mootor läks jälle kinni ja nägin et gaas rpm töötas hästi.
Imestasin ja ei saanud aru miks 2-3 sec mootor läks kinni.
Minu sõber nägi aju koodid, numbrid on samad aga nagu aabits- mu aju C ja golbin666 aju vist DD. Minu sõber ütles et aju ei sobi vist.
Teatasin golbin666-le et aju ei sobi. Ta vastas et ei saa tagasi aju, su auto lööb mu aju, jne...
Ehmatasin ja küsisin lukkseppilt kes ta oskab väga hästi. Ta ütles et aju ei ole rikkunud.
Teatasin jälle golbin666-le et mu sõber lukksepp ütles et aju ei ole rikkunud, jne...
Ta vastas et tule kohe garaazi. Vastasin et ma ei jõua kohe sinna tulla sest tegelesin autoga ja ei jõua kokku panna.Hiljem tulen, jne...
Saabusin tema garaazi kell umbes 23.00 ja smsisin talle ka ja ootasin 1 tundi. Garaaziuks oli kinni. Ta ei vastanud siiani. Sain aru et ta väldib mind.(põgeneb)
Olin vihane ja mõtlesin miks pettur oli selline.
ütlesin oma sõbrale sellest ja miks ta on selline. Sõber aitas helistada aga golbin666 ei vastanud ikka.
Sõber oli ka vihane ja sellepärast ta hävitas sellist juttu.(alandasid kurti ja põgenesid)
Järgmisel hommikul sain golbin666-lt smsi ja ta ütles et levis polnud.
Läksin ise tema garaazi, pahandasin, nägin tema moblat levi aga levi töötab hästi( Seal näitab täis levi). Mõtlesin et levi töötab.
Golbin666 oli sel ajal garaazis kuna olin talle smsinud(ta vastas küll). Levi töötab ikka. Imelik et ta ütles et levis polnud. VÄGA KAHTLANE!!! :D
Tal ei olnud taskuraha kaasas ja võtsin ka igaks juhuks aju kaasa. Hiljem sain raha kätte ja tema aju ka kätte. Korras.
Ausalt öeldes ma ei teinud midagi golbin666 aju halba, ei teinud diagnostikat, ei teinud aju seest lahti, ei teinud 100% midagi.
Ainult panin oma autole golbin666 aju kas töötab või ei. KÕIK!!!

Võtsin uuesti delluga ühendust. Dellu pakkus mulle aju, immo keskus, immo rõngas ja võti.
(vaata mida dellu kirjutas ülevalt võin proovida tal aju ja immo sõpradeks teha.
Pole seda aga enne teinud ja pole kindel kas hakkama saan, sellest oli ka vastav pakkumine, et kui paremaks ei lähe, siis 0 euri, muidu väike tasu.
Helistas siis mulle laupäeval peale lõunat keegi tema tuttav, et on huvitatud minu katsetest.
Selleks ajaks olin aga juba linnast ära sõitmas ja pakkusin välja et vaatan teisipäeval.
Tänane (esmaspäeva) õhtu endal kinni kuna auto summutiga remonti minema).

Olin delluga sellest nõus ja ootan kuni millal dellu on nõus tulema.

Riskisin ja tegin oma aju seest lahti. Vaatasin aju ringi, leidsin et aju sees oli katki. Parandasin kõik korda teha.
Proovisin oma autole aju panna, gaasipedaal töötab väga hästi. Üllatusin väga ja olin õnnelik et autoga on kõik korras.

Teatasin dellule et pole vaja, auto korras ja töötab.

Näitan pilti...
aju katki.

http://imageshack.us/photo/my-images/82 ... 11001.jpg/

parandasin

http://imageshack.us/photo/my-images/53 ... 11002.jpg/




Teil on kysimusi ?

Loodan et foorumist keegi saab minust aru. Ma ei ole selline kes on pettur.

Ilusat sügist teile ;)
Golf 3 GT TDI 66KW Crazy Rat http://foorum.vwklubi.ee/viewtopic.php?f=50&t=95606
Nissan S13 maybe RB engine (Project+Tuning)? http://www.streetrace.org/foorum/viewto ... 8&t=108675

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: hoiatan!!! 56245750 kurt

Lugemata postitus Postitas dellu » 12 Okt 2011, 07:46

Levist väljas peaks tähendama seda, et lülitas telefoni välja (a la läks magama ja ei tahtnud et häiritakse jne), mitte et telefonil levi pole. Kell 23 ilma kokku leppimata kohale tulla on muidugi iseasi :), oleks võinud ju SMSi saata, et hakkad liikuma ja kas ta saab veel nii hilja.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

golbin666
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 02 Okt 2007, 14:04
Asukoht: TALLINN-kristiine
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: hoiatan!!! 56245750 kurt

Lugemata postitus Postitas golbin666 » 12 Okt 2011, 17:37

lisan siis natuke juttu juurde eelnevale ja MxS-PoWeR vms sa ikka kirjuta sellest ka kuidas mingi naisterahvas mind ähvardas mitte ära kirjuta siis ainult oma vaatevinklist

nr 1. kui välisuksed on lahti siis mul on seal levi, sa tulid siis sinna kui uksed olid lahti

nr2. kui ma sulle sõnumi saatsin et too aju tagasi siis olid veel uksed lahti seal ise hoitsin kuna teatsin et mingi aeg vist tuled, 21.00 paiku tuleb sinna valvur ja paneb antud ukse tabagakinni, kus sa vb ootasid kui ma sealt garaazist lõpuks jõutsin ja sinu sõnum minuni jõudis saatsin sulle kohe sõnumi MITTE HOMMIKUL

nr3. kui mult keegi midagi soovib ja ma gaaraazis siis ma lepin kokku aja et millal jõuab ja teen kontroll kõne et kaugel oled jne
SINUGA ME MINGITES KELLAAEGADES KOKKULEPPELE EI SAANUD, KÜLL SAATSID SÕNUMI ET TULED, VÕI OLED SÕBRAGA JA TULED HILJEM MA EI OLE 24/7 ÜLEVAL

nr4. siit foorumist hulga rahvast käinud minu garaazis ja osad ikka vist tähele pannud et levi puudub, kellele antud probleem tuttav karjuge siia :)
Viimati muutis golbin666, 12 Okt 2011, 17:46, muudetud 3 korda kokku.
M: PASSAT B5 1.8 92 KW VARUOSADEKS 2000a automaat
M: PASSAT B5 2.5 TDI 110KW VARUOSADEKS 2000a automaat

Riho72
Huviline
Postitusi: 554
Liitunud: 23 Dets 2009, 10:50
Auto: 4x4 Bora Variant, Bora Variant
Asukoht: Tln
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Re: hoiatan!!! 56245750 kurt

Lugemata postitus Postitas Riho72 » 16 Okt 2011, 22:48

Golbinil tõesti garaazis levi pole.

Lugupidamisega Riho
Lugupidamisega Riho

Rahulolu on peamine

Vasta

Mine “Seadusega pahuksis”