Kasutaja -SemProm-

Teadaanded varastatud autodest ja muust ebaseaduslikust tegevusest.

Moderaator: etnies858

Vasta
Daniel
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 21 Dets 2010, 10:33
Auto: Passat 1.9 55kw, Bmw e36 141kw
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Kasutaja -SemProm-

Lugemata postitus Postitas Daniel » 11 Nov 2011, 22:00

Pisike näide teistele kuidas osa inimesi lihtsalt ajavad s.tta ning kuidas minu närv on siiani vastu pidanud.

Probleem isikuga Vassili Slüberg(Penberg). Viisin oma ema auto vw Vento ta juurde remonti 01.2011. Kui auto viisin remonti oli sees pool paaki kütet, selle ta oli muidugi tühjaks tõmmanud kui autole järgi läksin, et ülevaatust teha. Sellest ma ei hakanud suurt numbrit tegema, kuid siiski, kui keegi peaks ta juurde auto remonti viima siis teab mis selle masinaga teha võidakse. Igatahes auto jätsin tema juurde uuesti kuna peale üv hakkas kuskilt õli siiski lekkima. Kuid kuna ise elan Soomes ning emal seda masinat enam vaja polnud otsustasin ta maha müüa. Vassili oli kohe nõus masina ära ostma sest auto oli juba niigi kolm kuud tema kasutuses olnud ning tundis autot juba. Hind sai kokku lepitud 900 euri kuna mul oli asjaga kiire. Lubas kahe kuuga ära maksta.-Temapoolne NALI! Esimene laekumine tuli tema ema (JELENA PENBERG ) arvelt alles 06.05.2011 -200 eurot. Teine makse tuli taas ema arvelt 12.09.2011 190 eurot. Rohkem raha ei ole saanud. Otsustasime Vassiliga, et müüme OSALISE võla katteks auto 200 euroga maha. Alguses küll pidin rohkem masina eest saama kuna minust ta jäi ju suht heas korras maha. Oli ka inimesi kes oleks 400ga ära võtnud selle aga kutt isegi ei suvatsenud kontakteerude nende inimestega, et autot näidata. Lõpuks sain ühe inimesega jutule, kuid ka seal ei mõõdunud muretult. Vassili vassis edasi. Küll, et täna ei jõua ja homme ei jõua jne. Lõpuks siis näitas. Esialgu väitis, et auto kinnisel territooriumil, ning niisama ei pääse sinna. Kui aga lõpuks näitas masinat, seisis see kuskil suvalisel teelõigul. Juhiaken selliste ilmadega veel pooleldi lahti, akut peal ei olnud, varuratas all,peegel jalaga küljest löödud, suur osa sellest vähesestki tehnikast mis peal, ei tööta enam . Totaalseks põllurallikaks tehtud. Kui mina talle selle müüsin läks puhtalt üv läbi, ning mingeid vigu autol ei olnud.
Antud isik töötab(töötas) ML Cool oü,
tema number on 58080016,
elab Laagris.
pildid: http://www.rate.ee/users/-SeMpRoM-" onclick="window.open(this.href);return false;
MSN: spake908@hotmail.com
Skype: flash9008

kasutajanimi erinevates paikades: -semprom-

Pisike kuva ka siia tema sõnapidamistest ja vassimisest:


http://www.upload.ee/image/1804274/semprom.png Pilt on suur. Pea sama suur kui kuti lubadused.


Kui kellegil veel selle kutiga probleeme on siis ps. Foorumis ta küll enam peale minuga konflikti tekkimist väga ei käi, ning mu kirjadele suvatseb ka vastata üle nelja kirja.


siin on veel üks teema kus kutiga probleeme on . http://foorum.vwklubi.ee/viewtopic.php? ... om#p556109
Viimati muutis Daniel, 12 Nov 2011, 05:29, muudetud 1 kord kokku.

tobimarg
Huviline
Postitusi: 1944
Liitunud: 02 Dets 2005, 11:37
Auto: VW Passat B8 Alltrack 2.0TSI 4MOTION Executive
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Tänanud: 150 korda
Tänatud: 55 korda

Re: Kasutaja -SemProm-

Lugemata postitus Postitas tobimarg » 14 Nov 2011, 09:35

Kuda te sellistesse kangialustesse remonti satute siis?

Daniel
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 21 Dets 2010, 10:33
Auto: Passat 1.9 55kw, Bmw e36 141kw
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutaja -SemProm-

Lugemata postitus Postitas Daniel » 14 Nov 2011, 14:02

tobimarg kirjutas:Kuda te sellistesse kangialustesse remonti satute siis?


Oli kiiresti vaja remondimeest ning selle foorumi kaudu ma ka ta leidsin.

H0la
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 05 Aug 2010, 15:32
Auto: B6
Asukoht: Tln.
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutaja -SemProm-

Lugemata postitus Postitas H0la » 11 Dets 2017, 22:28

Väga vana teema, aga mõned ikka ei muutu.
Teab keegi ehk Vassili Slüberg(Penberg) hetkelist elu/töökohta? Või Jelena Penbergi kontakti? Pikk jutt lühidalt: müüs autot millel väidetavalt oli mitu huvilist. Tuttav tahtis seda aga hirmsasti endale saada ja tegi väikse ettemaksu. Lõppkokkuvõttes pole ei autot ega raha. Lubab pidevalt raha tagasi kanda aga ei midagi.

tobimarg
Huviline
Postitusi: 1944
Liitunud: 02 Dets 2005, 11:37
Auto: VW Passat B8 Alltrack 2.0TSI 4MOTION Executive
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Tänanud: 150 korda
Tänatud: 55 korda

Re: Kasutaja -SemProm-

Lugemata postitus Postitas tobimarg » 12 Dets 2017, 17:12

Njah, Google enne võhivõõrastele ettemaksete tegemist on vist suisa kohustuslik. Aga no mis sest enam..

Vasta

Mine “Seadusega pahuksis”