LED päevasõidutuled

Teadaanded varastatud autodest ja muust ebaseaduslikust tegevusest.

Moderaator: etnies858

Vasta
500SEL
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 08 Veebr 2012, 12:34
Telefon: +3725298551
Auto: VW Passat Variant 1,9 tdi
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

LED päevasõidutuled

Lugemata postitus Postitas 500SEL » 08 Veebr 2012, 13:36

Tere! Umbes 4 kuud tagasi otsustasin oma äsja Saksast toodud muidu igati korralikul Passatil vahetada esituled kuna ühel tulel oli regulaator katki. Valisin originaalid "Hella", tk.u. 190 eur. Tuledega olen rahul, valgustavad nii hästi, et lisatulede vajadus puudub. Küll aga, et säästa tulede, pirnide , aku ja geneka eluiga, otsustasin paigaldada LED päevasõidutuled. Ostsin korralikud "Philips" LEDid hinnaga u. 160 eur. paar, sobitasin kenasti plastikvõrede sisse esitulede alla.Paigaldamine 30 eur. Auto välimus jäi samaks ja kui tuled ei põlenud siis loid vaevalt märgatavad. Kui sõitsin, põlesidki päeval ainult need tuled, olid legaalsed ja hästi valged nagu peabki, ehk olin igati rahul. Kahjuks aga täna hommikul avastasin, et tuled on, koos plastvõredega, varastatud. Auto seisis Tartus otse akna all. Originaalvõrede hinnaks on kokku 53,58 eur. VW keskuses, B varuosana aga 15 eur. Kokku siis kahju päris suur aga kõige halvem on see, et kuigi jõuaks ka uued asemele osta, ma seda siiski ei tee kuna ei taha enam olla migiks varustajaks narkomaanidele, tibladele või kellele iganes. Kahju, et Eestis pole võimalik kasutada häid tehnilisi võimalusi. Kui aga kellelegi pakutakse müügiks " Philips" KASUTATUD LED- e siis palun andke teada:aivar.kurm@mail.ee. Pikal iluvõrel on ka üks tükk servast puudu, see kuhu kruvi kinnitub. Tegin ka avalduse politseisse, nii et kui keegi midagi sellist müügiks pakub siis võib teatada ka otse politseisse varavastaste kuritegude osakonda aadressil : viktor.vosokov@politsei.ee. Ja palun ärge ostke selliseid kasutatud LED päevasõidutulesid , sest varsti pärast paigaldamist viivad needsamad müüjad need tuled ka minema. Selline mõtlemapanev info siis Wolkkarimeestele ja ka kõigile teiste autode omanikele.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: LED päevasõidutuled

Lugemata postitus Postitas dellu » 08 Veebr 2012, 13:46

No päris nii ju ka nüüd ei saa, et ühtegi Philipsi kasutatud LED komplekti osta ei tohi. Äkki mõni legaalselt soetaja müüb ka. Oleks sul mingi markeering peale tehtud (kriipsud kuskile või midagi sellist). Aga ma arvan et pigem hakkasid kellegile meeldima ja need juba ammu kuskil kasutusel. Ei usu et narkomaanid müügiks tõmbavad. Ei usu et nad niimoodi hinnata oskavad, sest mul näiteks on 40 euroga müügis http://www.aqaris.ee/tehnikapood/pea.ph ... oode=14151" onclick="window.open(this.href);return false; sellised. Ehk siis vaevalt mõni "kokkuostja" talle üle 10 euro nende eest pakuks, pigem ikka keegi tahtis enda oma tuunida.
Aga varastatakse jah müstilisi asju, tuttaval viigi Bora tulepesuri kate ära. See vidin ei maksa Forssis suht midagi, aga värvimine auto värvi on palju kallim.
Autol muidu signa peal (ma ei mõtle tehase oma). Põrutusandur ei reageerinud? Või sul olid ainult võre küljes ja lihtsalt külge lükatuna või mõni kruvi ka võre kindlutamiseks?
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Vasta

Mine “Seadusega pahuksis”