k?simus passati kohta 03-04a 1.9tdi

Jutud VW diiselmootorite teemadel.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
niinekas
Huviline
Postitusi: 432
Liitunud: 21 Dets 2003, 20:30
Asukoht: 10 a nüüd pensionile
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas niinekas » 16 Apr 2008, 21:35

Ikka on, mis sa sellest AT`st ikka vahid, pigem ikka manuaal!
N?iteks selline -----> Passat

Veermik, hea senimaani pole probleeme olnud, ?V k?idud kondrollitud, mootor k?ivitub ka k?lma ilmaga, natu l?rmakam kui bensiin. ;D Vastupidavus? Noo mis see on siis? Peab vastu nii kuidas ise hoolitsed, kui ei viitsi hoolt kanda ei pea ?kski masin vastu, kui siis Tank. ;)
Ok siin passatimehi k?llalt las nemad kah pajatavad.

/niinekas/
minu aeg on siin ümber saanud

Vader
Huviline
Postitusi: 249
Liitunud: 29 Aug 2005, 08:05
Auto: vw passat 2008 2,0tdi DSG
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Vader » 17 Apr 2008, 08:04

kui sa p?rast kiruda ei taha, et tra kui jubedalt laguneb see passat siis ?ra osta autot mingi suvalise tsurgi k?est vaid sealt kust sa ikka garantii saad
muidu pole sellel motol h?da midagi EGR-i klapid kipuvad ?li lekkima ja sellega see asi enamv?hem piirdubki
ah jaa AT kui sellel kastiga s?idad si...se ?liga siis laguneb k?ll
vw ei hoia meid elus
meie hoiame vw elus

uno
Veteran
Postitusi: 1556
Liitunud: 18 Veebr 2004, 10:45
Telefon: 53331514
Skype: venekt
Auto: Liiga palju autosid vist
Asukoht: Tallinn, Maardu, Viimsi
Tänanud: 0
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas uno » 17 Apr 2008, 08:30

Mina enda autoga olen v?ga rahul, olen ise s?itnud temaga eestis, leedus ja rootsis kokku ca70 000km. Midagi hullu lagunenud ei ole, teepeale ei ole j?tnud, veermikul sai n??d hiljuti alles esimesed kondid vahetatud, see ju loomulik, et mis liigub see kulub. Jubinad v?ga kallid ei ole. Rihmavahetus v?id arvestada ca 8000-10 000 krooniga, kui ise teha ei viitsi. AT kast toimib k?ll, kui selle eest ilusti hoolt kanda (?li ja filtrivahetused iga teatud kilomeetrite tagant). ?ldsegi pead auto tausta natuke ennem uurima, et sellega ainult s?idetud ei ole, ?livahetused ja hooldused v?iksid ikka enamv?hem ?igeaekselt tehtud olla. ?ldiselt hea, mugav, ?konoomne auto. Ukselukude ?le kurdetakse, et ei pruugi toimida vahest, enda autol s??rast viga pole kohanud.
Kokkuv?tteks v?iks ?elda, et oleneb eelmistest omanikest, kuidas autot hoitud on, ei tahaks just, et sina oled see, kes hakkaks eelmiste omanike tegemata asju korda tegema.

Marion
Huviline
Postitusi: 42
Liitunud: 30 Mai 2003, 13:34
Asukoht: Pühajõe
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Marion » 17 Apr 2008, 15:36

Algselt postitas: andri83
..oskaksid ise midagi ?elda...veermik, mootor, vastupidavus?
veermik... khm, ralliauto ei ole. aga nii m?nigi kurv saab l?bitud oodatust kiiremini ;) 2004 aasta numbriga veermik pidavat vastupidavam olema. :cool:
mootor... oodatult harva k?lastad tanklaid. :D
vastupidavus... kui ikka k?ikidest aukudest sirgelt l?bi s?ita, siis ei pea vastu midagi. tihend rooli ja istmevahel peab hea olema. :P
kokkuv?tteks, ise ostuga v?ga rahul ja j?tkan muretuid kilomeetreid eestimaa mitte nii muretutel teedel. :)
2007 Passat [i]sold[/i]
2008 Jetta [i]sold[/i]
2004 Passat [i]sold[/i]
1993 Golf [i]sold[/i]
1986 Golf [i]sold[/i]

jan555
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 13 Aug 2006, 11:40
Asukoht: tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas jan555 » 18 Apr 2008, 07:18

mul on hetkel 2003 96kw atm kastiga.kui ostsin, siis tegin kohe t?is hoolduse(rihmad,mootori ?lid,kasti ?li ja filter ja pooltelje otsad) kokku l?ks mingi 9000.N??d olen kulgenud 30000 ja teinud olen ?livahetusi.kasutanud olen ainult castroli oma.Vahepeal said ka piduriklotsid l?bi.?ldiselt ega ta mingeid erilisi v?lja minekuid ei n?ua.ja jupid suht odavad.motod vastupidavad.K?tet v?tab atm kast keskmiselt 8l/100km.kui rihmad ?ra vahetad, siis soovitan ka geneka otsas oleva pinguti vahetada,kuna olen pidanud kahte passatit ja m?lemal need hiljem tuksi l?inud.Vaata ikka selline , millel oleks servise ajalugu olemas.?ldiselt m??gisolevad s?idetud rihmavahetus piirini.passatil on hea hinna ja kvaliteedi suhe.

jan555
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 13 Aug 2006, 11:40
Asukoht: tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas jan555 » 20 Apr 2008, 20:11

Eesti esindusest saab kogu ajaloo ikka teada.

Vasta

Mine “Diislid”