DIY: Golf MK5 Raadio eemaldamine/vahetus

Do It Yourself, ehk siis tee ise ja õpeta teisi.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
ülari:)
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 06 Sept 2009, 21:07
Telefon: +358445588047
Skype: ulari.saaliste
Auto: VW Passat 32B; Mazda Xedos V6; VW Golf V 2.0 TDI Sportline ; Nissan Primera 97; GSF Bandit 1200s 04
Asukoht: Pärnumaa/Vantaa
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

DIY: Golf MK5 Raadio eemaldamine/vahetus

Lugemata postitus Postitas ülari:) »

Järgnevas õpetuses üritan võimalikult lihtsalt ja selgelt juhendada, kuidas eemaldada raadiot ja paneele kas raadio vahetuseks või lisade lisamiseks.

1. Vajalikud tööriistad: paneelide eemaldamiseks plastikust labidad, Torx 20 kruvikeeraja. Vaata pildilt.
► Näita Spoilerit
Selline näeb välja keskkonsoolil olev ventilatsiooni ava. Paljudel versioonidel on seal sahtel asjade hoidmiseks vms:
► Näita Spoilerit
2. Eemaldada see vidin, mis on pildil. Kasutada plastikust "labidat". Suruda see serva vahele ja ettevaatlikult kangutada oma pesast välja:
► Näita Spoilerit
3. Eemalda pistik:
► Näita Spoilerit
4. Nüüd tuleb pildil olev kruvi lahti keerata. Soovitav oleks kasutada Torx 20 kruvikeerajat. Asukoht, vaata punkt 2. Pilt:
► Näita Spoilerit
5. Kasutades plastikust labidat/labidaid, ürita järjest vähehaaval kinnitustest lahti saada seda võre. Esimest korda eemaldades tuleb see üsna raskelt:
► Näita Spoilerit
Tulemus:
► Näita Spoilerit
6. Järgnevalt on 2 võimalust. Kas võtta see ventilatsioonikanali plastik eraldi või koos. Eraldi võtta oli üsna raske:
► Näita Spoilerit
Või võtta ühes tükis. Eemaldamiseks kasuta plasti labidat/labidaid. Servast hakata tasapisi kinnitusi lahti kangutama:
► Näita Spoilerit
7. Nüüdseks peaks olema selline vaade. Järgmiseks eemalda 2 kruvi, kasutades Torx 20 kruvikeerajat. Kruvide asukoht pildil märgitud punasega:
► Näita Spoilerit
Kruvid eemaldatud:
► Näita Spoilerit
8. Järgmiseks tuleb eemaldada raadio ja kliima plastikvõre. Kasuta plastik labidat/labidaid. Ole ettevaatlik, et ei murra võre pooleks. Kanguta tasapisi sammhaaval lahti:
► Näita Spoilerit
9. Raadio kruvide avamiseks kasuta Torx 20 kruvikeerajat. Kokku on kruve 4:

Vasak pool:
► Näita Spoilerit
Parem pool:
► Näita Spoilerit
10. Kui kõik 4 kruvi lahti, tõmba raadio pesast välja:
► Näita Spoilerit
► Näita Spoilerit
Ma ei hakka siia eraldi välja tooma, kuidas miskeid pistikuid ühendada. Kui pole vastavaid teadmisi, siis soovitan kasutada valmis pistikuid " Plug n Play " kuna nii lihtsam. Pole vaja rikkuda välisilmet, ega teha nõmedaid teip-ühendusi. Ma unustasin lisada pildi, kui mul oli juhtmed kenasti "plastik nipukatega" kokku pandud. Juhtmemajandus mahub kenasti raadio taha ära.

Kokkupanek on vastavalt õpetusele tagurpidi järjestuses. Tundub loogiline ?

Kokkupanduna:
► Näita Spoilerit
Küsimused, kiitused, laitused on oodatud.

PS ! see mu esimene DIY.

Tervitades Ülari.
Viimati muutis ülari:), 05 Mär 2014, 15:30, muudetud 2 korda kokku.
Diislis peitub jõud :) bensiiniga võib pintsleid pesta :D

Sellel teemal on 10 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “DIY”