salongi tule led-id

Do It Yourself, ehk siis tee ise ja õpeta teisi.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
raico1
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 14 Mär 2014, 18:11
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

salongi tule led-id

Lugemata postitus Postitas raico1 » 18 Mär 2014, 20:35

tere selline huvi et tahaks oma B6 vahetada sise valguse (laetuled ja jalgade valguse leedide vastu) kas pean midagi tähele panema kui seda tööd tegema hakkan. Selle tähelepanemise all mõtlen seda et kas led id peavad olema can ga ja kui kus neid müüakse sooviks linke.

Kasutaja avatar
raitzzzz
Huviline
Postitusi: 267
Liitunud: 08 Jaan 2008, 20:30
Telefon: viisviiisviisviis7272
Auto: Golf 2, Passat B6
Asukoht: Tartu-Voore
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 0

Re: salongi tule led-id

Lugemata postitus Postitas raitzzzz » 18 Mär 2014, 21:34

Tavalised pirnid, ei ole can. Ma endale tellisin hiinast, 6 tk 5w5/T10 2tk peegli juurde, 3 tk tagumise istme kohale ja 1tk kindalaekasse, Ledi plastikut pidin seal natuke lõikuma, et pirn ära mahutada.
Peegli juurde läheb veel 38mm(või oli 40) ja taha pagasiruumi kohale 45mm pikkune pirn, ma kasutasin 42mm mõlemale, klemme annab nii palju painutada küll. Päikesesirmi taguseid pole veel vahetanud.
Jala valgustust ei oska kommenteerida, kuna mul neid pole.

raico1
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 14 Mär 2014, 18:11
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: salongi tule led-id

Lugemata postitus Postitas raico1 » 18 Mär 2014, 22:06

raitzzzz kirjutas:Tavalised pirnid, ei ole can. Ma endale tellisin hiinast, 6 tk 5w5/T10 2tk peegli juurde, 3 tk tagumise istme kohale ja 1tk kindalaekasse, Ledi plastikut pidin seal natuke lõikuma, et pirn ära mahutada.
Peegli juurde läheb veel 38mm(või oli 40) ja taha pagasiruumi kohale 45mm pikkune pirn, ma kasutasin 42mm mõlemale, klemme annab nii palju painutada küll. Päikesesirmi taguseid pole veel vahetanud.
Jala valgustust ei oska kommenteerida, kuna mul neid pole.
ja ei mõelnudki tavalisi pirne lihtsalt kas neid saab vahetada kuna kunagi omasi üht autot kuhu paigaldasin ledid ja plaks põletas mingi ploki maha aga tänud astuse eest eks hakkan uurima kust saab ja hakkan ehitama

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7866
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 229 korda
Kontakt:

Re: salongi tule led-id

Lugemata postitus Postitas R36 » 18 Mär 2014, 22:22

raico1 kirjutas:
raitzzzz kirjutas:Tavalised pirnid, ei ole can. Ma endale tellisin hiinast, 6 tk 5w5/T10 2tk peegli juurde, 3 tk tagumise istme kohale ja 1tk kindalaekasse, Ledi plastikut pidin seal natuke lõikuma, et pirn ära mahutada.
Peegli juurde läheb veel 38mm(või oli 40) ja taha pagasiruumi kohale 45mm pikkune pirn, ma kasutasin 42mm mõlemale, klemme annab nii palju painutada küll. Päikesesirmi taguseid pole veel vahetanud.
Jala valgustust ei oska kommenteerida, kuna mul neid pole.
ja ei mõelnudki tavalisi pirne lihtsalt kas neid saab vahetada kuna kunagi omasi üht autot kuhu paigaldasin ledid ja plaks põletas mingi ploki maha aga tänud astuse eest eks hakkan uurima kust saab ja hakkan ehitama
Siis oli sul plokk juba minemise ääre peal, või LED väga halvast kvaliteedist. LED tarbib mitu korda vähem voolu ja plokki ainuüksi sellega, et sul LED on, läbi põletada väga keeruline.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

raico1
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 14 Mär 2014, 18:11
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: salongi tule led-id

Lugemata postitus Postitas raico1 » 18 Mär 2014, 22:36

golfi_vend kirjutas:
raico1 kirjutas:
raitzzzz kirjutas:Tavalised pirnid, ei ole can. Ma endale tellisin hiinast, 6 tk 5w5/T10 2tk peegli juurde, 3 tk tagumise istme kohale ja 1tk kindalaekasse, Ledi plastikut pidin seal natuke lõikuma, et pirn ära mahutada.
Peegli juurde läheb veel 38mm(või oli 40) ja taha pagasiruumi kohale 45mm pikkune pirn, ma kasutasin 42mm mõlemale, klemme annab nii palju painutada küll. Päikesesirmi taguseid pole veel vahetanud.
Jala valgustust ei oska kommenteerida, kuna mul neid pole.
ja ei mõelnudki tavalisi pirne lihtsalt kas neid saab vahetada kuna kunagi omasi üht autot kuhu paigaldasin ledid ja plaks põletas mingi ploki maha aga tänud astuse eest eks hakkan uurima kust saab ja hakkan ehitama
Siis oli sul plokk juba minemise ääre peal, või LED väga halvast kvaliteedist. LED tarbib mitu korda vähem voolu ja plokki ainuüksi sellega, et sul LED on, läbi põletada väga keeruline.
sorry jätsin mainimata et tegemist ei ole praeguse autoga vaid kunagi omatud autoga hetke autol kõik ok tavalised tuled sees aga ledide paigaldus mõtte tuli sellest et ilusam ja rohkem valgust väiksema voolu tarbimise juures. ehk oskad sina öelda kas jalgade valgusessse saab ka ledid panna

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7866
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 229 korda
Kontakt:

Re: salongi tule led-id

Lugemata postitus Postitas R36 » 18 Mär 2014, 22:38

Muidugi saab.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Vasta

Mine “DIY”