DIY Velgede taastamine

Do It Yourself, ehk siis tee ise ja õpeta teisi.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Duuds
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 19 Dets 2019, 23:14
Auto: GOLF IV Variant (1J5)
Asukoht: Harjumaa

DIY Velgede taastamine

Lugemata postitus Postitas Duuds »

Terve.
Kuna ma plaanin VW originaal veljed korda teha siis väike DIY - kuidas odavatest velgedest saab ülemakstud ja ilusad asjad.
Niisis, veljed on VW BBS oroginaalid, dellu jagas kogemusi ja ütles, et velgede turuhind jämmult 100€...hetkel mul läinud juba 95€. :thumbup:

See on siis algne välimus, teised olid ka päris koledad\koledamad. Keegi on proovinud mingit värvi vist sinna kunagi lasta jne.
Pilt

Edasi, otsisn ja leidsin mõistliku hinnaga liivapritsi ning puhtaks nad said. Välimus juba kena, et lase või lakk peale ja kulda! 8)
Pilt
Pilt

Alguses pidasin nõu sõbraga, kes teeb pulbervärvimist aga hakkasin mõtlema, et mis siis kui ikkagi teeks teistmoodi. Läksin siis poodi ja uurisin natuke värki, selgus, et alustame kahekomponentse krundiga, siis värv ja siis kahekomponentne lakk. Hetkel näidata pole aga kui niikaugele jõuan, siis panen ka värvipilti üles.
Pilt

Hetkel on kaks velge krundi all ning homme lähen ostlema krunti, siis lihvimine ja hakkame värvima. Värvimiseks pean mingi hea kambri leidma...mõtlen.

PS: kuna ma leidsin autol uksepolstri vahelt tehasepaberid, värvikoodi jne asjadega, siis ma sain ka selle auto velgede originaal värvi, valude siis. seda kas konkreetselt need veljed all olid, seda infot ei leidnud aga 50\50 võib olla. <- seda originaal värvi\tooni ma ka kasutan.

Sellel teemal on 5 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “DIY”