DIY: Golf 3 sile esivõre

Do It Yourself, ehk siis tee ise ja õpeta teisi.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
HrLow
Huviline
Postitusi: 756
Liitunud: 01 Apr 2010, 19:07
Auto: BMW 740iL
Asukoht: Viljandi

DIY: Golf 3 sile esivõre

Lugemata postitus Postitas HrLow »

Nii, kuna endal praegu garaazis kuivab alles liimist siis ma teen teema juba ära ja lisan illustratiivsed pildid ära.
Loodan ikka enda tööst ka pilte teha et paremini arusaadav oleks.

Kuna sile võre ise maksab 20€ + postikulu + värv + lakk siis tuleb odavam ise teha juba kui leida kuskilt odavalt võre.

Mul endal on värv, lakk, pahtel ja liim olemas. Täna ostsin 10€ eest ka võre mis on natuke kallis tegelikult. Foorumist üritage odavamalt leida.
Ühesõnaga peab olema 2 originaal võre. 1 on teil juba auto küljes.

Pilt

Valige ise kummast tahate sileda teha, mina tegin sellest mille ma autolammutusest ostsin kuna tollel ei olnud nurgad ära paindunud.

Algatuseks siis ma lõikasin välja keskosa kus on märk ühel võrel (Sellel mille siledaks teeb)

Pilt

Siis võtad kätte teise võre, märgid markeri v millegagi peale umbes kui suure tüki pead ära lõikama:

Pilt

Kui tükk lõigatud siis lihvid vähe ja sobitad vahele:

Pilt

Liimid külge ära, lihvid nii, et saad pahtlit peale kanda.

Järgmisena liimid alt liistu juurest vw märgi juurde 1 v 2 tükki sisse poole nii, et saad välja poole pahtli peale lükata.

Punasega näidatud kohad on siis need kuhu kannad pahtli:

Pilt

Lihvid ära, värv peale ja vsjoo...

Liimiks kasutan mina epot mingit kumjamat.

Tükid lõikasin välja relakaga, kasutasin lihvketast natuke ja siis käia peal oli ka tiba tööd...

Loodan, et on arusaadav mu jutt ning üritan pilte lisada enda tegemistest. Asi on lihtsamast lihtsam tegelikult ja eks igaüks teeb seda endamoodi.

Lõpptulemus peaks siis jääma u selline ;)

Pilt

Sellel teemal on 15 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “DIY”