Ehita Passati 1Din raadio 2Din-iks

Do It Yourself, ehk siis tee ise ja õpeta teisi.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7865
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 229 korda
Kontakt:

Ehita Passati 1Din raadio 2Din-iks

Lugemata postitus Postitas R36 » 06 Jaan 2013, 15:01

http://www.youtube.com/watch?v=m8j3y_Uey4M" onclick="window.open(this.href);return false;
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

wolkar3
Huviline
Postitusi: 732
Liitunud: 30 Sept 2003, 21:48
Auto: VW Passat 2.0, Highline 2001, bensiin, 85 KW
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ehita Passati 1Din raadio 2Din-iks

Lugemata postitus Postitas wolkar3 » 06 Jaan 2013, 23:37

Lisaks ühe lingi koos piltide ja jutuga:

http://www.passatworld.com/forums/60-mo ... n-diy.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
masuurik
Huviline
Postitusi: 856
Liitunud: 26 Mai 2008, 20:46
Auto: QUATTRO 5.
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 3 korda

Re: Ehita Passati 1Din raadio 2Din-iks

Lugemata postitus Postitas masuurik » 08 Jaan 2013, 15:49

Mul ka niimoodi tehtud .
Kahjuks jah peab vana konsooli pesa suures ulatuses tühjaks lõikama ja niisama lihtsalt uued asjad ei sobi.
Alguses
Pilt
Vahepeal
Pilt
Pärast
Pilt
Pilt
Ja cd box kolis käetoe sisse, kuna MFD ei mängi tavalist cd plaati vaid vajab lisaboxi.
Pilt
Viimati muutis masuurik, 08 Jaan 2013, 15:57, muudetud 3 korda kokku.

Omris
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 22 Jaan 2013, 10:50
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ehita Passati 1Din raadio 2Din-iks

Lugemata postitus Postitas Omris » 10 Veebr 2013, 18:46

Tervist,

Endal sama operatsioon hetkel käsil samade juhendite järgi. Tekkis väike probleem, ei hakanud selle kohta uut teemat tegema.

Autoks 1998 Passat B5 Variant ning jõudsin töödega sinnamaani, et sisemine "sahtel" sisse panna. Paraku ilmnes, et see ei mahu sisse, sest armatuuris olev plastikdetail, mis läheb salongi õhuavadesse (eeldan, et see on mingi õhukanal või midagi?) on kumer ja selle kumer osa on liiga ees ning uus sisemine sahtel ei ulatu kinnitusteni. Küljelt vaadates jääks see umbes nii: http://i.imgur.com/YuvOoqg.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; (Ehk saab mingisuguse ettekujutuse :D) Tegemist siis selle detailiga: http://i.imgur.com/BOTaNwt.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Kui selle sisemise sahtli ülemise serva maha lõikan, mahub ilusti ning läheb täpselt kinnitustega kokku kuid siis jääb see kumer detail makki takistama (maki lagi puutub vastu kumerat detaili ning jääb armatuurist ~2cm välja ulatuma. Midagi sellist - http://i7.photobucket.com/albums/y274/m ... 007-10.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Kas on võimalik, et seda kumerat detaili on toodetud ka teiste mõõtmetega? Juhendites sellest ei kirjutatud ning see sisemine "sahtel" on mul sama tootekoodiga. Seda nö. õhukanalit ei anna ka väänata ega sügavamale lükata.. Kui just seal mingi trikk ole.

Otsisin ka ETKA-st kuid seda detaili ei suutnud leida, võibolla keegi oskab öelda selle detaili tootekoodi?
Tänud ette :)


EDIT:
Pika nuhkimise peale tundub, et tegemist on selle detailiga - http://s001.radikal.ru/i195/1201/44/f2a76b81b88e.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Millegipärast on minu autos selle asemel teistsugune detail - need alumised konksud, mille taha peaks käima paneeli paremal pool olevate nuppude juhtmed, on minul ülemises servas. Tõenäoliselt on ka see kumeruse raadius erinev - seetõttu ei mahtunud mulle see sahtel sisse.
Viimati muutis Omris, 11 Veebr 2013, 15:39, muudetud 1 kord kokku.

stfun
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 17 Aug 2012, 15:16
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ehita Passati 1Din raadio 2Din-iks

Lugemata postitus Postitas stfun » 11 Veebr 2013, 20:14

Olen õigesti aru saanud, et kui ma tahan oma gamma asemele delta 6te panna, siis mul on vaja tervet sisemist raami, väliskorpust, seda ülemist kinnitust/kronsteini ja teist kliimapaneeli ümbrist? :)

Omris
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 22 Jaan 2013, 10:50
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ehita Passati 1Din raadio 2Din-iks

Lugemata postitus Postitas Omris » 11 Veebr 2013, 21:32

stfun kirjutas:Olen õigesti aru saanud, et kui ma tahan oma gamma asemele delta 6te panna, siis mul on vaja tervet sisemist raami, väliskorpust, seda ülemist kinnitust/kronsteini ja teist kliimapaneeli ümbrist? :)
Jah, lisaks pead ka armatuurist seest natuke plastikut maha lõikama nagu masuurik juba kirjutas ( juhul, kui sul 1 Din).

Tagasi enda probleemi juurde tulles sain teada, et detaili tootekood on 3B1816363F
Selle saab hankida, kuid selle vahetus on vist ropum töö? Armatuur maha ja siis vendi kallale. Ei oska öelda mis tootekoodiga mul see detail seal vahel on aga võibolla keegi on kokku puutunud ja oskab öelda, kas selle uuema detaili kinnitused lähevad üks ühele alt kinni ja armatuur ilusti peale?
Viimati muutis Omris, 11 Veebr 2013, 21:33, muudetud 3 korda kokku.

Sepping1
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 06 Mai 2012, 15:13
Telefon: 56343312
Auto: Passat B5
Asukoht: Põlvamaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ehita Passati 1Din raadio 2Din-iks

Lugemata postitus Postitas Sepping1 » 12 Veebr 2013, 12:59

ega see vent sealt jah väga lihtsalt välja ei taha tulla ja tagasi sisse ajamisega ka probleeme. vb oli mu viga selles, et üritasin teha kogu töö ära läbi keskkonsooli augu ja mõistlikum oleks veidi rohkem lammutada. ennast ka huvitaks kas sinu pakutud detail istub hästi otsa ja kas siis istub makk korralikult sisse. hetkel mul keskkonsooli vent kinni pandud ja sinna auk sisse lõigatud.

Kasutaja avatar
masuurik
Huviline
Postitusi: 856
Liitunud: 26 Mai 2008, 20:46
Auto: QUATTRO 5.
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 3 korda

Re: Ehita Passati 1Din raadio 2Din-iks

Lugemata postitus Postitas masuurik » 15 Veebr 2013, 15:17

Tobe mure teil tekkinud. Õnneks enda autol seda probleemi pole. Küllap teil see detail sellise kujuga seepärast, et 1997 aastal vist veel 2DIN ei pandud.

Omris
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 22 Jaan 2013, 10:50
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ehita Passati 1Din raadio 2Din-iks

Lugemata postitus Postitas Omris » 18 Veebr 2013, 09:23

Sepping1 kirjutas:ega see vent sealt jah väga lihtsalt välja ei taha tulla ja tagasi sisse ajamisega ka probleeme. vb oli mu viga selles, et üritasin teha kogu töö ära läbi keskkonsooli augu ja mõistlikum oleks veidi rohkem lammutada. ennast ka huvitaks kas sinu pakutud detail istub hästi otsa ja kas siis istub makk korralikult sisse. hetkel mul keskkonsooli vent kinni pandud ja sinna auk sisse lõigatud.

Jah detail istus üks ühele. Vasakult poolt kinni kahe plastikust nagaga, paremalt ühe poldi ja 10-se plastikmutriga. Ei tahtnud vägisi armatuuri maha võtta, võtsin kindalaeka ära, sealt pääses seda mutrit lahti keerama. See temperatuuri sensor vms seal on, tuleb 90kraadise pöördega välja ja uuele samamoodi sisse. Keskelt mahtus ilusti välja, ja uus detail sisse. (Võtsin ära ka keskmise vendi ülemise raami, sealt parem näha kuhu taha jääb ülemine "vahtkummiga" serv). Vanal detailil läheb see külg täiesti sirgelt, uuel siis kumer raadius ja makk peaks ära mahtuma. 95% tõenäosus, et makk mahub ilusti ära, enda 2din väline raam on tellitud 1.veebruar nii, et lähiajal peaks kohale jõudma, siis annan teada kas istub ilusti. Silma järgi tundub, et on kliimapaneeliga ühel joonel.

EDIT:
Raam käes, nagu lubatud, annan teada, kuidas läks.
Vana detail oli täiesti sirge küljega, ei mingit kumerust :D:
Pilt

Kuid makk mahub selle uue detailiga ilusti ära nagu arvasin:
Pilt

Vaja veel kliimapaneeli ümber raami.

OT: Päris lõpuni ei saanud teha, sest istmesoojendusnupud on alles 1din raami küljes, mis ei paikne mul hetkel käeulatuses, ja joogitopsihoidja/tuhatoos musta värvi vastu vahetada...Samuti mõtlen veel, mis süsteemiga ja kuhu GPS antenni ja 3G juhtme tuua.
Viimati muutis Omris, 23 Veebr 2013, 11:26, muudetud 2 korda kokku.

t2x
Uustulnuk
Postitusi: 3
Liitunud: 28 Okt 2013, 11:00
Telefon: 56881619
Skype: t2x1988@hotmail.com
Auto: vw passat b5
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ehita Passati 1Din raadio 2Din-iks

Lugemata postitus Postitas t2x » 17 Nov 2013, 17:05

tervist
endal sama plaan 1din teha 2 diniks , makk ja esimene paneel on juba soetatud. kust saada teisi selleks vaja minevaid osi? autoks siis 99a. passat.
kas b5,5 detailid sobivad ka b5-le?

Kasutaja avatar
masuurik
Huviline
Postitusi: 856
Liitunud: 26 Mai 2008, 20:46
Auto: QUATTRO 5.
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 3 korda

Re: Ehita Passati 1Din raadio 2Din-iks

Lugemata postitus Postitas masuurik » 20 Nov 2013, 22:05

Romulast, detailide koodide järgi forsist või Møllerist või revalist. Osad detailid klapivad, osad mitte. Kui käed tagumikust ei kasva on kõik tehtav :D

metslane17
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 10 Okt 2009, 19:04
Auto: VW Passat B6
Asukoht: Rakvere
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ehita Passati 1Din raadio 2Din-iks

Lugemata postitus Postitas metslane17 » 14 Mai 2014, 14:56

Tere,mul selline küsimus,et autos sees hetkel selline raadio.http://1.bp.blogspot.com/-l_PsbU38r9I/U ... ,Sooviksin" onclick="window.open(this.href);return false; panna sisse 2din maki kus toimiks siis gps ja dvd.milline makk oleks sobiv ja lihtne paigaldada.
Ette tänades Danel.
Viimati muutis metslane17, 14 Mai 2014, 14:58, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
argo
Foorumi arendaja
Postitusi: 2632
Liitunud: 17 Dets 2009, 14:39
Asukoht: Eesti
Tänanud: 118 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Ehita Passati 1Din raadio 2Din-iks

Lugemata postitus Postitas argo » 14 Mai 2014, 15:34

Kui sa selle CD boxi ja maki eemaldad, siis peaks sinna sobima kõik 2din makid.
Viimati muutis argo, 14 Mai 2014, 15:40, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: edit
Kahe sõnaga, mis ajaks sysadminni närvi? Eile töötas; arenduses töötab; reedel laivi

metslane17
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 10 Okt 2009, 19:04
Auto: VW Passat B6
Asukoht: Rakvere
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ehita Passati 1Din raadio 2Din-iks

Lugemata postitus Postitas metslane17 » 14 Mai 2014, 16:50

Millise firma makk oleks mõistlik lahendus sinna,mis täpselt sinna auku mahuks ja kõiki neid asju toimetaks mis vaja.Orig RNS makil vist Gps ei toimi nii vanal autol ja juhtmete vedamisega oleks ka ropp töö.

Jann1985
Huviline
Postitusi: 38
Liitunud: 21 Okt 2014, 09:15
Auto: VW 1.9tdi 96kw b5,5 2001a
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ehita Passati 1Din raadio 2Din-iks

Lugemata postitus Postitas Jann1985 » 19 Jaan 2016, 21:49

Oskab keegi aidata kuda saada makk ja multirool omavahel tööle. Makiks siis see http://witson.en.alibaba.com/product/51 ... ntrol.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja auto millega tahaks saada ta suhtlema on 2001 B5,5 kas vaja mingit vahe jublakat või on selle juba olemas endal küljes.
Viimati muutis Jann1985, 19 Jaan 2016, 21:52, muudetud 1 kord kokku.

Vasta

Mine “DIY”