golf 4

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

Vasta
nuuskm6mmik
Huviline
Postitusi: 144
Liitunud: 22 Jaan 2008, 21:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

golf 4

Lugemata postitus Postitas nuuskm6mmik » 08 Sept 2009, 09:28

Tere jäi silma selline kahe ukseline golf 4 http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=637121" onclick="window.open(this.href);return false; . Kas keegi on käinud seda masinat vaatams vöi on lausa klubis äkki? Pilte on vähe ja ei oska nii peale vaadates midagi öelda. Ja kohe vaatama söita on ka kaugel et enne uuriks et äkki keegi juba piilumas käinud seda.

Teine on http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud" onclick="window.open(this.href);return false; ... 24_ee.html selline äkki on juba seda ka keegi oma silmaga kaenud ja oskab midagi rääkida?

Tervitades Timmo
Viimati muutis MustVälk, 20 Sept 2015, 18:28, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Lisatud kategooria.

di5a1n
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 20 Nov 2005, 16:59
Asukoht: Keila
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas di5a1n » 08 Sept 2009, 15:04

Ei oska sinu vajadusi hinnata, kuid 1,6 mootorit mina heaks ei kiidaks. Just ökonoomsuse ja nn "mineku" pärast. Pigem vaadata veidi võimsamaid bensukaid, mis võtavad minimaalselt kütust rohkem kui 1,6 kuid sõidumõnu on garanteeritud, või diiselid. Diisleid julgen heaga soovitada kui on korrapäraselt hooldatud!!!
Mis puutub sinupoolt väljapakutud variantidesse, siis Odom. näidud: 132000 km ja 171000 km ei kõla kohe mitte usutavalt, arvestades autode vanust.
Konkreetselt mind veel häirib et esim kuulutuses vähe pilte ja vaadates esimest pilti, siis kohe näha mida tahetakse auto müümisel rõhutada ( ekraaniga makki siis). See aga omakorda jätab mulle mulje et sellel autol nagu midagi head, mida näidata, rohkem polegi :(
Teise auto kohta võiks arvata et on natuke nn"üles mukitud", seda arvan kuna olen ise näinud kuidas seal samas platsi peal roostes kohtasi ,ühel teisel autol, väikse pintsliga värviti :D, see tekitab selles platsis minus veidike eelaimust, kuidas ja mis moodi asjad seal platsil tegelikult käivad.
Kõigest minu tagasihoidlik arvamus,

Tervitades, Egon
...

nuuskm6mmik
Huviline
Postitusi: 144
Liitunud: 22 Jaan 2008, 21:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas nuuskm6mmik » 08 Sept 2009, 19:36

ma ise mötlesin ka korra diisli peale. Et oleks hea ökonoomne söita. See dalinger on jah selline veidi kahtlane kohta, endalgi eelnevast ajast nii möndagi imelikku sealt silma jäänud.

Vasta

Mine “Autoostu abi”