vw multivan vs mb!?

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

Vasta
jargo
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 16 Mär 2010, 19:14
Auto: t4 multivan -98
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

vw multivan vs mb!?

Lugemata postitus Postitas jargo » 24 Mär 2010, 21:26

tere.tean et ei ole vist eriti viisakas siit uurida kumb oleks mõtekam osta ja küsimus tuleks rohkem suunata streetrace foorumisse.seal on aga paras lasteaed koos ja ei soovi sealt inffi saada.

soov on osta väikebussi tüüpi mahtuniversaal.
endale meeldib jubedalt multivan,samas on ta jube kallis.kui vaadata 1999 aasta multivani vs 1999 aasta mb v.klassi siis multivani eest saaks kaks mb-d.samas on ka mb-l varustus kõvasti suurem kui volkaril.varuosad on umbes sama kallid.kas vw laguneb vähem?miks on hinnad nii kallid?
andke mulle mõnigi pluss vw näol ja lähen ostan endale vw.
äkki saaks ka mingid tüüpvigade nimekirja mida tasuks vaadata.mis mootorist tasuks kindlasti eemale hoida.valik mille vahel teha tahan on t4 baasil 1996-1999 aastal toodetud multivanid.
küsisin ka erinevatelt inimestelt nõu aga mersumees kiidab ikka enda käru ja volkswageni omanik enda oma.

ette tänades jargo
Viimati muutis MustVälk, 21 Sept 2015, 23:04, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Lisatud kategooria.

Heigo
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 05 Nov 2003, 22:17
Asukoht: Tallinn / Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: vw multivan vs mb!?

Lugemata postitus Postitas Heigo » 24 Mär 2010, 22:17

Mersud mädanevad. Jubedalt kohe. Sellepärast neil see hind ka odav. Nähtud 2000+ aasta vitot millel polnud lihtsalt roosteplekid vaid sõna otseses mõttes roosteaugud. Kuigi tean omast käest, et ka osad vanemad multivan'id roostetavad päris korralikult. Kuuldavasti pidi mersudel pidevalt ka elektroonikaga ja muude asjadega probleeme olema. Volkar selle koha pealt vägagi töökindel.
Viimati muutis Heigo, 24 Mär 2010, 22:18, muudetud 1 kord kokku.

Gee60
Huviline
Postitusi: 351
Liitunud: 12 Apr 2005, 20:19
Telefon: 555 3 444 3
Auto: B5.5 ja A6C5 ja Kollane Leon
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: vw multivan vs mb!?

Lugemata postitus Postitas Gee60 » 25 Mär 2010, 10:34

Multivaniga kogemus puudub, aga Vito = rooste. Sillad lagunevad, Uksed lukku ei lähe. Paras kurgikäru on.
Isiklikult Vitot ei soovitaks.

Jurmola
Huviline
Postitusi: 1493
Liitunud: 05 Juun 2007, 23:05
Auto: Golf 2
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 26 korda
Kontakt:

Re: vw multivan vs mb!?

Lugemata postitus Postitas Jurmola » 25 Mär 2010, 11:49

Ise olen ka papsiga hoidnud sellistel autodel silma peal juba tükk aega ning ei saa ka mina aru, miks multivanid on nii kallid. Niiet, see arutelu huvitab ka mind :)

corbe
Huviline
Postitusi: 1203
Liitunud: 16 Juul 2005, 00:38
Auto: A5
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 4 korda

Re: vw multivan vs mb!?

Lugemata postitus Postitas corbe » 25 Mär 2010, 11:56

V220- auto oli peres 5 aastat, millest üle aasta oli minu käes ja sõitsin sellega igapäevaselt. Põhiline probleem tal siiski jah rooste, kere kipub suhteliselt kiiresti rooste minema. Lisaks on neil taga õhkpadjad, mis kipuvad meie kliimas riknema ja lisaks veel sada häda. See sai lahendatud 2 korda uued padjad ja uue mootori ostuga, mis lõpuks ikka hakkasid jamama. Korra sai ehitatud süsteem "käsitsi" peale ümber, ehk siis kell vahele ja käsitsi sai tagumikku tõsta ja langetada, kuid väsis ka see ära ja lõpuks viskasime tavalised vedrud alla. Sõit ei olnud enam nii mugav, kuid rahalises kokkuhoius kajastus kõvasti.
Oli automaatkastiga isend, millel hakkas lõpuks lekkima toru/voolik ja immitses õli välja. Toru ise maksis leti järgi üle 2 tuhande, kuid hydroskandi ja mõistuse abil sai see ümber tehtud kuskil 500.- krooniga. Mootoriga hädasid ei olnud, kui välja arvata pihustiseibid ja lekkimine, mida sai Karla autos remonditud. Viimane arve koos pihustite korrastuse ja muu jamaga jäi 10 tuhande kanti. Enne seda oli ka remonditud, arved olid viimasest väiksemad.

Üldiselt on V220 puhul sõidumugavus hea, lisaks on tal ruumi ja mahutavust, kuid siiski soovitaksin Multivani. Tõenäoliselt on ka varusad odavamad ja odavam ülal pidada.

jargo
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 16 Mär 2010, 19:14
Auto: t4 multivan -98
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: vw multivan vs mb!?

Lugemata postitus Postitas jargo » 25 Mär 2010, 21:32

aitähh nõuannete eest!
tänasest on minu peres üks auto juures ja selleks on multivan!loodan et sain korraliku ja vastupidava isendi.leidsin peale pikka otsimist suht korraliku multivani.varustust on vähe aga selle eest korralik.tegemist 98a väljalaske 2,5 mootoriga masinaga.liigub suht korralikult ja hetkel ei ole veel midagi kurta,aga no hetkel on vaid esimesed 500km läbitud :lol: .

Evens
Veteran
Postitusi: 563
Liitunud: 30 Apr 2003, 19:57
Telefon: 5141494
Auto: Vw T5 Multivan Higline 2,5TDI 128kw 2004a. , Vw Golf 1 2,0 16v 111kw. 1981a.
Asukoht: Tallinn-Saue
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: vw multivan vs mb!?

Lugemata postitus Postitas Evens » 26 Mär 2010, 07:22

Peaks siis üle vaatama mille ostsid.Vähemalt oli minust natukenegi abi mida sulle pakkusin omast kogemusest :smirk: telefoni teel rääkides :)

Terv,

Evens
UUS KOHT ON Liimi 3A UUED RUUMID
Avatud uus kodukas meil :) www.sadulsepp.ee

jargo
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 16 Mär 2010, 19:14
Auto: t4 multivan -98
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: vw multivan vs mb!?

Lugemata postitus Postitas jargo » 26 Mär 2010, 07:48

Evens kirjutas:Peaks siis üle vaatama mille ostsid.Vähemalt oli minust natukenegi abi mida sulle pakkusin omast kogemusest :smirk: telefoni teel rääkides :)

Terv,

Evens
suured tänud sulle!
suudsid mulle vähemalt mõistuse pähe panna ,et ma 1.9l mootoriga isendit ei ostaks!2.5-sel on minek ikka palju parem! :wink:
eks ma helistan sulle ja tsekkad mu aparaadi üle.loodan et väga hull ei ole!

terv jargo

Vasta

Mine “Autoostu abi”