Soovin uut autot - 2002-2003 Passat universaal

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

Vasta
Joosep123
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 30 Nov 2010, 22:53
Asukoht:

Soovin uut autot - 2002-2003 Passat universaal

Lugemata postitus Postitas Joosep123 »

Tere,
Olen otsusanud pärast poolt aastat vaatamist ja uurimist, et vaja ikka Passat osta universaal kerega.
Endal küll universaalne Omega ( mega mugav auto - sorry passati mehed aga kohati mugavam kui volkar :lol: )
Siiski tagasillaga on talvel tore olnud ja nüüd mõtlesin, et tahan masinat, mis ei karda nii naljalt kinni jäämist nagu tagasild või esisild e. 4Motionit - lisaks Passatis on ruumi küllaga ja samas öko.
Tean, et auto peab ilusasti vastu, kui hooldad, jupid on odavad jne, kere ei roosteta nii naljalt jne.
Nüüd aga küsimus - on see volkarite 4x4 ... õigemini Passati 4x4 vastupidav , ma ei mõtle et ma lähen nüüd off-road moodi meie Haanja kõrgustikus põlde trotsima - vahest talvel ikka võiks külge visata :lol: aga muidu täiesti normaalne kasutamine. Mida ma peaksin ostmisel silmas pidama?

Teiseks mootorid on neil ju lollikindlad, tuttav sõidab 1.9 96kw masinaga, öko on ja astub hästi edasi - samas 2.5 V6 dislast ei räägita just eriti kiidu sõnud. Milline oleks see moor mulle õige? Öko ja läheb normaalselt edasi - kui ma ei eksi siis mingil A4 masinal on sama 1.9 96kw disla peal mis Passatil ja läheb ka hästi edasi.

Andke siis head nõu :lol:
Muidu tahan osta endale 2002-2003 vist jne kerega passatit, see mis nata uuem alates 96.aasta masinatest.
100 000 on max summa, sellise summa eest peaks leidma ikka auto millega ei oleks kohe häda , et pead remonti minema - okei rihmad,rullikud, v.pumbad ja muud jutud need ikka siiski.
Viimati muutis MustVälk, 27 Sept 2015, 21:18, muudetud 3 korda kokku.
Põhjus: Lisatud kategooria.

Sellel teemal on 18 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Autoostu abi”