Passati esituled

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

resnick
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 01 Mai 2005, 16:19
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)

Lugemata postitus Postitas resnick »

Variant on parem pirn - omast kogemusest v?in r??kida, et see k?ll sutike aitas, kuid rahuldavaks see tulemus siiski ei saanud.

Teine variant on uued tuled v?sinud reflektorite ja klaasidega tulede asemele. Kas siis miskine B-osa tuli (vaadata v?id http://www.autoosad.ee" onclick="window.open(this.href);return false; v?i k?sida suvalisest varuosadega tegelevast kauplusest (n?it. http://www.forss.ee" onclick="window.open(this.href);return false;)).

Ise l?ksin kolmandat teed ning muretsesin hoopis taolised tuled:http://www.autotrade.ee/tuning1%2014.05 ... .6214..jpg.

K?ll tellisin ebay-st, kuid tegemist sisuliselt samade asjadega - lihtsalt hinna osas sain soodsamalt otse Saksast tellides.

Ja olen rahul.


[Muudetud: 3-4-2007 resnick]
Eurotrakats põka põka...

diselist
Huviline
Postitusi: 76
Liitunud: 26 Mär 2007, 19:31
Asukoht: paide kant

Lugemata postitus Postitas diselist »

palju need tuled maksid?endal ka tekkis v?ike huvi

resnick
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 01 Mai 2005, 16:19
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)

Lugemata postitus Postitas resnick »

Siin ebay otsingus neid erinevaid tulesid hulgim.


[Muudetud: 3-4-2007 resnick]
Eurotrakats põka põka...

ivar80
Huviline
Postitusi: 178
Liitunud: 16 Aug 2004, 13:08
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas ivar80 »

Ostsin kah talvel millalgi sellised. Valgust ikka k?vasti rohkem kui originaalidel ja tulede v?ljan?gemine v?rreldes sellega mis ennem oli ikka v?ga kena. Paraku on ka m?ned etteheited neile tuledele, kuna aeg-ajalt kipub klaasi taha kondents tekkima ja reflektorid pisut vibreerivad kohapeal tiksudes (diiselmootoriga auto). Aga mida siin ikka selle raha eest tahta oli (maksid koos saksast siia saatmiskuludega alla 3tuh kr). Muideks E m?rgistus on neil klaasipeal niiet ?levaatusel probleeme ei tohiks tekkida. Ka nendele eelpool loetletud puudustele saab v?hese nokitsemisega ilmselt lahenduse.
PS. Tulede k?rguse regulaatorid oli v?imalik k?lge panna, v?ttes mootorid vanadelt tuledelt.



[Muudetud: 3-4-2007 ivar80]

alts20
Huviline
Postitusi: 580
Liitunud: 01 Sept 2005, 16:03
Asukoht: Jõgeva-Tartu

Lugemata postitus Postitas alts20 »

n??dsest v?in j?lle neid samaseid eelpool mainitud tulesid pakkuda. On musta taustaga ja kasutatud ja t?itsa korralikud. Kes on huvitatud see kontakteerub

daff
Huviline
Postitusi: 601
Liitunud: 06 Dets 2006, 00:25
Auto: GMC Suburban 5.7, Golf III 1.8
Asukoht: Rakvere-Tallinn

Re: Passati esituled

Lugemata postitus Postitas daff »

Teemaalgatajale soovitan, et kui ei ole huvi kindlasti tuuningtulesid ette panna, siis kõige lihtsam ja odavam on lasta tuleklaasid ära poleerita, siis näitavad jälle nagu uued. Seda muidugi juhul kui keegi ei ole reflektoreid mingi valemiga, näiteks 85W pirne kasutades, ära rikkunud.

Tulesid vahetades H1->H7 vahetusega ei ole vaja pead murda, sest tuledele tulevad juhtmed taha pistikuga, pirni lähevad tulest endast ja erinev tule pesa on ka juba tulel endal.

VeiksK
Huviline
Postitusi: 315
Liitunud: 13 Juul 2011, 20:59
Auto: VW Sharan, 1.9 TDI 81 kw
Asukoht: Võru

Re: Passati esituled

Lugemata postitus Postitas VeiksK »

kirjutan siia, sest ei oska seda mujale panna.

Küsimus selline: pimedal ajal on näha esituledest, et kiirendamise ajal, just pärast sõidu alustamist käib tuledest läbi selline välgatus, nagu lülituks mingi suurem tarbija järgi. Ehk siis tuled lähevad hetkeks pimedamaks. Kliima on väljas. Millest see võib olla? Kas see on normaalne?

Autoks Passat 2004 1,9td 74kw

saar20
Huviline
Postitusi: 69
Liitunud: 07 Veebr 2010, 17:15
Auto: Audi A4 2.0TDI
Asukoht: Tallinn

Re: Passati esituled

Lugemata postitus Postitas saar20 »

Tervist


Mul endal sama probleem ning nüüd küsimus. Kuna selliste aastate masinad nagu 98 võivad sõita xenoniga ilma muude lisa vidinatega, sooviksin ma teada, et kas need aftermarket tuled õigustavad. Kas reflektorid on ikka korralikud ja näitavad kenasti, ei ole pimedad ja kuidas kestavad. Kui kellegil on sellised peal siis võiks pilti teha kuidas öösel valgustavad jne.
Sooviks ka uusi osta.
Ei tea
Pilt
Valmistajat ei tea
Pilt
Depo oma
Pilt

Kasutaja avatar
tibullus
Veteran
Postitusi: 1480
Liitunud: 20 Mai 2007, 18:17
Auto: Passat W8 4.0 4Motion
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda

Re: Passati esituled

Lugemata postitus Postitas tibullus »

Ära seda autotrade värki küll vaata. Pigem Depo omad siis.
Xenonite jaoks peab tuledel olema kõrguse regulaator ja tuledepesurid ka.
W8

walkman

Re: Passati esituled

Lugemata postitus Postitas walkman »

Ega need depod on ka üpriski sitemapoolsed. Valgusvihk ikka on päris laialivalgunud ja näitavad kehvasti. Võibolla mõnel on paremad sattunud - joppamise asi vist.

daff
Huviline
Postitusi: 601
Liitunud: 06 Dets 2006, 00:25
Auto: GMC Suburban 5.7, Golf III 1.8
Asukoht: Rakvere-Tallinn

Re: Passati esituled

Lugemata postitus Postitas daff »

tibullus kirjutas:Ära seda autotrade värki küll vaata. Pigem Depo omad siis.
Xenonite jaoks peab tuledel olema kõrguse regulaator ja tuledepesurid ka.
Kuni väljalaskeaastani 2000 ei ole Eesti nõuete järgi vaja muud kui märget tulel, et tohib xenone kasutada.

Kasutaja avatar
tibullus
Veteran
Postitusi: 1480
Liitunud: 20 Mai 2007, 18:17
Auto: Passat W8 4.0 4Motion
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda

Re: Passati esituled

Lugemata postitus Postitas tibullus »

Kui originaalis on tehase poolt xenonitele lisaks paigaldatud ka tulede kõrguse regulaator ja tulede pesurid siis peavad need ka olema.
Selle üle on minu arust palju vaieldud. See regulaatori ja pesurite puudumise lubamine käis vist mingite bemarite pärast, millel puudusid tehasest tulles antud vidinad.
Kas passatiga oli ka siis nii?
W8

rain290
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 29 Okt 2006, 23:37
Asukoht: Viljandi

Re: Passati esituled

Lugemata postitus Postitas rain290 »

Ma nüüd kasutan teema pealkirja ära ja küsin.
Mul tuttaval 98 või 99 a passat(avant) ja seal tuledes on pandud Täistuledes H4 ja lähituledes H7

kas peabki originaalis seal täiedes H4 (kahe niidiga pirn olema) enda loogika ütleb et lähituledes peaks ikka H4 olema ja kui täied peale lükata siis lähevad H7'd ja H4 teine niit järgi?

oskab keegi seda seletada?
USA riistad, Vene riistad, ikka Taivanis tehtud

saar20
Huviline
Postitusi: 69
Liitunud: 07 Veebr 2010, 17:15
Auto: Audi A4 2.0TDI
Asukoht: Tallinn

Re: Passati esituled

Lugemata postitus Postitas saar20 »

tibullus kirjutas:Kui originaalis on tehase poolt xenonitele lisaks paigaldatud ka tulede kõrguse regulaator ja tulede pesurid siis peavad need ka olema.
Selle üle on minu arust palju vaieldud. See regulaatori ja pesurite puudumise lubamine käis vist mingite bemarite pärast, millel puudusid tehasest tulles antud vidinad.
Kas passatiga oli ka siis nii?

Mina sain aru ühest autolehe artiklist, et autodel 1997-2000 peab olema vastav tähis tulel ja rohkem pole vaja.

Kasutaja avatar
tibullus
Veteran
Postitusi: 1480
Liitunud: 20 Mai 2007, 18:17
Auto: Passat W8 4.0 4Motion
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda

Re: Passati esituled

Lugemata postitus Postitas tibullus »

Seaduses on ka teisi sätteid peale selle ühe mida kõik rõhutavad.
Minu vana auto Narva pirne pidas ka üks politseinik joobereidi ajal xenoniteks. Esimene küsimus oli, et kus pesurid on?
Audiklubis on ka selle üle vaieldud.
Vaata näiteks TarvoL postitust...
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.ph ... 358&page=9
W8

walkman

Re: Passati esituled

Lugemata postitus Postitas walkman »

tibullus kirjutas:Seaduses on ka teisi sätteid peale selle ühe mida kõik rõhutavad.
Minu vana auto Narva pirne pidas ka üks politseinik joobereidi ajal xenoniteks. Esimene küsimus oli, et kus pesurid on?
Audiklubis on ka selle üle vaieldud.
Vaata näiteks TarvoL postitust...
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.ph ... 358&page=9
Valgustavad need Narva pirnid hästi siis ? Kust neid osta saab ?

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Passati esituled

Lugemata postitus Postitas rako »

walkman kirjutas:
tibullus kirjutas:Seaduses on ka teisi sätteid peale selle ühe mida kõik rõhutavad.
Minu vana auto Narva pirne pidas ka üks politseinik joobereidi ajal xenoniteks. Esimene küsimus oli, et kus pesurid on?
Audiklubis on ka selle üle vaieldud.
Vaata näiteks TarvoL postitust...
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.ph ... 358&page=9
Valgustavad need Narva pirnid hästi siis ? Kust neid osta saab ?
Narva pirne igas hästivarustatud autopoes, Japanparts Tartu omas just täna vaatasin neid. Narval on miski "super" pirni seeria ka mille hind oli 3 korda kõrgem kui tavaline H1. Ma ei jõudnud uurida mis neil parem on, kuid eks see vähe rohkem luumeneid eraldab.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
tibullus
Veteran
Postitusi: 1480
Liitunud: 20 Mai 2007, 18:17
Auto: Passat W8 4.0 4Motion
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda

Re: Passati esituled

Lugemata postitus Postitas tibullus »

Mina sain need Narva RPW-d Falleroonist ja maksid 275 eeku - komplekt siis. :D
Viimati muutis tibullus, 06 Sept 2011, 19:56, muudetud 1 kord kokku.
W8

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Passati esituled

Lugemata postitus Postitas rako »

tibullus kirjutas:Mina sain need Narva RPW-d Falleroonist ja maksid 275 eeku - komplekt siis. :D
Vaatasin hinnad olid Taketis 7-8€ tk -tulebki enamvähem sama hind
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Mflowy
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 18 Veebr 2009, 18:12
Auto: VW Passat B5 97.a. 1.8T 110kW (müüa)
Asukoht: Harjumaa, Saue vald

Re: Passati esituled

Lugemata postitus Postitas Mflowy »

rain290 kirjutas:Ma nüüd kasutan teema pealkirja ära ja küsin.
Mul tuttaval 98 või 99 a passat(avant) ja seal tuledes on pandud Täistuledes H4 ja lähituledes H7

kas peabki originaalis seal täiedes H4 (kahe niidiga pirn olema) enda loogika ütleb et lähituledes peaks ikka H4 olema ja kui täied peale lükata siis lähevad H7'd ja H4 teine niit järgi?

oskab keegi seda seletada?
Mul tuledel sama kombinatsioon. Tehasest nad nii välja veeresid jah. Sellistel tuledel on H4 lähitulede niit siis udutuledeks ja kaugtulede niit kaugtuledeks. Kuigi jah, sedaduse järgi selliste udutulede asukoht on ilmselt vale, aga kui tehases nii tehti, eks ta siis nii ilmselt ka pea olema.

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Passati esituled

Lugemata postitus Postitas rako »

Mflowy kirjutas:
rain290 kirjutas:Ma nüüd kasutan teema pealkirja ära ja küsin.
Mul tuttaval 98 või 99 a passat(avant) ja seal tuledes on pandud Täistuledes H4 ja lähituledes H7

kas peabki originaalis seal täiedes H4 (kahe niidiga pirn olema) enda loogika ütleb et lähituledes peaks ikka H4 olema ja kui täied peale lükata siis lähevad H7'd ja H4 teine niit järgi?

oskab keegi seda seletada?
Mul tuledel sama kombinatsioon. Tehasest nad nii välja veeresid jah. Sellistel tuledel on H4 lähitulede niit siis udutuledeks ja kaugtulede niit kaugtuledeks. Kuigi jah, sedaduse järgi selliste udutulede asukoht on ilmselt vale, aga kui tehases nii tehti, eks ta siis nii ilmselt ka pea olema.
pmtselt kui vedada uus juhe vahetada pirn kaugtules siis saan 2x lähituled + 1x kaugtuled?
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Mflowy
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 18 Veebr 2009, 18:12
Auto: VW Passat B5 97.a. 1.8T 110kW (müüa)
Asukoht: Harjumaa, Saue vald

Re: Passati esituled

Lugemata postitus Postitas Mflowy »

Ei saa vb päris täpselt aru, mida sa mõtled, aga ses suhtes, et pirni vahetama ei pea, võid ka ju lihtsalt lähituled + esimesed udukad peale panna. Siis ka nagu 2x lähituled. Kui udutuled põlevad, siis vajutades sisse kaugtuled, kustub H4 lähitulede niit ja läheb põlema kaugtulede oma, kui udukad ei põle, siis lihtsalt süttib kaugtulede lülitades H4 kaugtulede niit. H7 põleb kogu aeg, kui parkide peale pole lülitatud. Üldiselt ise ka ei teadnud, et selline kombinatsioon olemas on, enne kui sai B5 ostetud. Tänaval olin küll näinud teistest markidest masinaid, millel nagu peaks lähitulede korral põlema pool laternast, aga on põlenud terve ning see on olnud üsna pimestav. Algul arvasin, et mõni tainas sõidav kaugtuledega vastu, aga tõenäoliselt sama lugu, et nn udukad on põhilaterna sees ning põlevad koos lähituledega. Et siis udukate ja kaugtulede jaoks üks pirn(H4) ja nagu viimasel ajal moes on, et lähi- ja udutuled peavad ikkagi koos põlema, kuigi see seadusevastane on. Lamp ise selline siis: Pilt
Viimati muutis Mflowy, 10 Jaan 2012, 12:22, muudetud 2 korda kokku.

jeesus
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 06 Aug 2009, 16:13
Asukoht:

Re: Passati esituled

Lugemata postitus Postitas jeesus »

Kuidas B4jal muidu tuled eest kätte saada? Kas selleks peab stange maha kruvima?
Passat 1.6 74kw

marko
Huviline
Postitusi: 269
Liitunud: 23 Mai 2009, 10:02
Auto: ford focus c-max 06a
Asukoht: kohila

Re: Passati esituled

Lugemata postitus Postitas marko »

jeesus kirjutas:Kuidas B4jal muidu tuled eest kätte saada? Kas selleks peab stange maha kruvima?

kui jutt passat b4 kerega -- pole vaja stanged eest võtta aga küll tuleb see iluvõre koos tulede aluse liistuga ära võtta. üks vist oli kuuskant on nende külgmiste helkur suundade taga ja teised kruvid on võre ülemises pooles. siis keerad tulede kruvid lahti ja saadki tule kätte.

hilja aegu kogend seda tulede teemad.
elu on karm ja sellega peab harjuma;

Vasta

Mine “Elektroonika”