Tulede sisseunustamissignaal ei t??ta?-teema kinni

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
vooster
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 30 Sept 2006, 19:48
Asukoht:

Tulede sisseunustamissignaal ei t??ta?-teema kinni

Lugemata postitus Postitas vooster »

Olen hajameelne ja unustan pidevalt tuled p?lema kui autost v?ljun. Senini on seda meelde tuetanud pinin mis hakab t??le kui uks lahti teha. N??d on see l?inud. Milles v?ib viga olla, salongivalgustus ja signa t??tavad s?nkroonis ukse kinni ja lahtiolemisega, aga jah pininat ei ole kui ?ks lahti teha ja tuled sisse j?tta. Auto on G3.

T?epoolest oli asi autoraadios millel oli juhe valesti kinnitatud. N??d tulede sisseunustamisel piniseb mis kole.;)

[Muudetud: 2-5-2007 vooster]

Janno25
Huviline
Postitusi: 367
Liitunud: 24 Mär 2004, 10:13
Auto: Audi A6 Quattro 2,5 TDI
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas Janno25 »

Kui sul on vaja seda jublakat, mis piniseb, siis selle v?iksin niisama anda.

phaetonist
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 11 Dets 2005, 17:11
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas phaetonist »

pigem probleem ikkagi ukselylitis mis annab m?rku et uks lahti...vaataa kas ukse avamisel laetuli syttib

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5409
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Lugemata postitus Postitas jussike »

Sellel peaks juhi ukse l?litile kaks klemmi/juhet minema. ?ks siis laevalgustusele(l?heb teiste uste l?lititega kokku), teine pinina oma. Sul see viimane ahel ?kki lahti kuskilt.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

hornet
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 23 Nov 2006, 12:18
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas hornet »

Osadel autodel vist see pinin ?he maki k?lge mineva juhtmega seotud s.t. kui autos mitte originaalmakk ja maki taha k?ivatest juhtmetest m?ni lahti siis ei pruugi ka see pinin toimida!

vooster
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 30 Sept 2006, 19:48
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas vooster »

Uurin eeloleval n?dalavahetusel k?ik variandid l?bi. Hornet su jutus v?ib iva olla, sest just eelmine n?dal vahetasin originaalmaki v?lja ja asemele panin ?he suvalise kus t?sti v?ivad juhtmed lahti olla. Senini proovin olla valvsam kui autost v?lja l?hen.

resnick
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 01 Mai 2005, 16:19
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)

Lugemata postitus Postitas resnick »

ja viga oli?
Eurotrakats põka põka...

Melx
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 06 Dets 2006, 15:12
Asukoht: saaremaa

Lugemata postitus Postitas Melx »

kas 91 passatitel ka see pinin peal on, oskab keegi ?elda, v?i kui pole on seda v?imalik paigaldada ?

TGL
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 22 Mär 2009, 22:36
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas TGL »

Soojendan vähe vana teemat üles.

Samuti pinin kadunud ja juhiukse avamisel ei süti ükski märgituli. Selge see, et ukselüliti(andur) otsad andnud.
Mul aga üks ägedalt loll küsimus... kus ingel [VW Bot: "Keel korda!"] see lüliti/andur asub... olen ma pime või mis...aga minu silmad seda ukse juurest leida ei suutnud :blush:

woody
Veteran
Postitusi: 1692
Liitunud: 04 Apr 2008, 21:16
Auto: Bora 2.0, B6 103 cbab
Asukoht: Uhtna
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 8 korda

Lugemata postitus Postitas woody »

TGL kirjutas:Soojendan vähe vana teemat üles.

Samuti pinin kadunud ja juhiukse avamisel ei süti ükski märgituli. Selge see, et ukselüliti(andur) otsad andnud.
Mul aga üks ägedalt loll küsimus... kus ingel [VW Bot: "Keel korda!"] see lüliti/andur asub... olen ma pime või mis...aga minu silmad seda ukse juurest leida ei suutnud :blush:
See lüliti asub nimelt luku sees, ukseluku siis. Endal on käsil just koha otsimine, et kus saaks uksed lahti võtta ja need mikrolülitid ära puhastada. Tagumised sain tehtud mingi aeg tagasi ja viga on nimelt vale õli kasutamine lukkude töötamise parendamiseks. Igasugust sodi ei tohiks sinna lasta. Enne igat õlitamist soovitan mina luku enne ära pesta, kas brake cleaneriga või siis on ka karburaatori puhastus vahend mis on tõhus.

Jutt on siis G4 ja Bora lukkudest, sest teistel pole veel olnud vajadust lammutada lukku.

[Muudetud: 16-11-2009 woody]
EI ole aega, üldse ei ole aega!!

TGL
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 22 Mär 2009, 22:36
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas TGL »

Selge, tänud woody.

Peab kah siis asja ette võtma ja ukse lahti lammutama.

TGL
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 22 Mär 2009, 22:36
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas TGL »

Nih, lammutasin täna siis oma juhiukse laiali... sai luku kätte ja võtsin lahti ning mis ma avastasin - lüliti täiesti puhas :crazy: . 1 aega lammutamist nagu tühja... Sai siis kontrollitud koheselt ka lüliti töökorras olekut. lülitiga kõik ok ja idee poolest jõuavad korraldused ka selle ukse sees oleva lambini.

Küsimus siis, et mis jama on, et laetuli ja uksetuli põlema ei lähe. Kui lüliti korras, siis peaks see ju tähendama seda, et lülitile ei tule midagi peale vmt? Kas võib olla juhtme viga? seda jama juba vist annab otsida.

küsin ka, et kas kellelgi on joonist/pilti, et mis klemmide alt see vool peaks peale tulema seal lülitis, mis on lukustusmehhanismi küljes?

EDID: võtsin siis lahti ka selle lukumehhanismi küljes oleva juhtbloki. Kasulik DIY: http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=1542461" onclick="window.open(this.href);return false;.

Ja kui kellelgi peaks olema vaja teada, kuidas ust viisakalt lahti kiskuda: http://www.taligentx.com/passat/mainten" onclick="window.open(this.href);return false; ... mechanism/

[Muudetud: 21-11-2009 TGL]

Vasta

Mine “Elektroonika”