1,9 TDI sureb lambist v?lja.Korras!!

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Kasutaja avatar
marco
Huviline
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Dets 2006, 21:51
Asukoht: Tartu
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 19 korda

1,9 TDI sureb lambist v?lja.Korras!!

Lugemata postitus Postitas marco »

Probleem siis selline,et auto lihtsalt sureb mingi aeg v?lja.J??n seisma,keeran s??te uuesti sisse ja k?ivitan.Auto teeb n?o,nagu probleemi poleks olnudki.Seda on juhtunud nii linnas,kui ka maanteel,k?ll k?lma,kui ka sooja mootoriga.Vahetasin ?ra s??teluku p?hja ja eels??te kaitsme koos releega.Seda soovitas Tartus kahe raudtee vahel pesitsev elektrik.M?nikord pole mitu p?eva probleemi(s?idan iga p?ev),vahel aga sureb mu k?te vahel mitu korda p?evas ?ra.Ise kahtlustan juba immot,aga ?kki kellelgi on veel sama jama olnud v?i teab kust viga otsida.Olgu mainitud,et filtreid(ka k?tusefilter) on vahetatud ?igeaegselt.

[Muudetud: 20-10-2007 marco]

rahvaauto
Huviline
Postitusi: 181
Liitunud: 06 Mai 2007, 21:59
Auto: Passat 1,9 tdi 96 kw 2001
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Lugemata postitus Postitas rahvaauto »

Kas kompuuter mingit teadet ei anna ennem, kui auto surema hakkab?

Vader
Huviline
Postitusi: 249
Liitunud: 29 Aug 2005, 08:05
Auto: vw passat 2008 2,0tdi DSG
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas Vader »

k?ige lihtsam oleks korra juhe sappa ajada ja vaadata kas ?kki n?itab midagi tarka siis oleks nagu m?tet edasi kaevata

Kasutaja avatar
marco
Huviline
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Dets 2006, 21:51
Asukoht: Tartu
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 19 korda

Lugemata postitus Postitas marco »

mingit kompuutrit sellel autol pole(1996 aasta auto) ja elektrik ?tles,et arvutit pole m?tet talle j?rgi panna,kuna see on ajudeta auto.Arvuti sel juhul midagi ei n?ita.

Sarkfer
Huviline
Postitusi: 170
Liitunud: 22 Aug 2006, 14:46
Asukoht: Sarkfer

Lugemata postitus Postitas Sarkfer »

diagnostika peaks ju ikka midagi n?itama...
[color=yellow]dubaholics[/color]

Kasutaja avatar
marco
Huviline
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Dets 2006, 21:51
Asukoht: Tartu
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 19 korda

Lugemata postitus Postitas marco »

Ok,k?in diagnostikas ?ra.Siis annan tulemused teada.

geeteeii
Huviline
Postitusi: 196
Liitunud: 14 Sept 2005, 16:13
Auto: Volks
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas geeteeii »

kuidas seiskamis(magnetklapp t??tab)?

MadCatz
Huviline
Postitusi: 277
Liitunud: 07 Sept 2005, 22:54
Auto: VW Passat
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas MadCatz »

Kui tegu on TDI mootoriga, siis on see mehhaanik kes ?tles et pole m?tet juhet k?lge panna ise ajudeta hoopis, sest antud mootoril on raudselt juhtaju olemas. Soovitan minna Tartus DIA-sse. Kindlasti leitakse viga ja tehakse ka korda. Hind on v?ibolla veidi kr?be aga kokkuv?ttes odavam kui mitu t??koda l?bi joosta ja lasta t?hja tuult otsida.

rahvaauto
Huviline
Postitusi: 181
Liitunud: 06 Mai 2007, 21:59
Auto: Passat 1,9 tdi 96 kw 2001
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Lugemata postitus Postitas rahvaauto »

Mine siis diagnosti. Ega siis muud varianti pole. Kas mehhaanik oli ajudeta?? Igal moororil on aju.

geeteeii
Huviline
Postitusi: 196
Liitunud: 14 Sept 2005, 16:13
Auto: Volks
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas geeteeii »

h??k?ll p?ris nii see ka pole, kuid sellel autol on ecu t?itsa olemas ja diagnoosimine on ka v?imalik!!

[Muudetud: 9-9-2007 geeteeii]

Kasutaja avatar
marco
Huviline
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Dets 2006, 21:51
Asukoht: Tartu
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 19 korda

Lugemata postitus Postitas marco »

K?isin diagnostikas ?ra,aga ?htegi viga ei leitud.N??d olen m?nda aega s?itnud originaal v?tmega(varem j?rgitehtud v?tmega,koos j?rgitehtud kiibiga) ja enam pole seda jama teinud.K?ll aga arvati,et on spidromeetrit keritud.Kui palju,seda ei tea,sest sellele ligi ei p??setud.

madis_l
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 23 Apr 2007, 16:03
Asukoht: Tartu tel_55_34125

Lugemata postitus Postitas madis_l »

Algselt postitas: marco
K?isin diagnostikas ?ra,aga ?htegi viga ei leitud.N??d olen m?nda aega s?itnud originaal v?tmega(varem j?rgitehtud v?tmega,koos j?rgitehtud kiibiga) ja enam pole seda jama teinud.
Ei usu, et jama selles. Minu teada suhtleb ECU immobilisaatori ja sealtkaudu v?rmes oleva RFID'iga ainult k?ivitamisel. V?hemalt minu 1.9TDI (AHU) mootoriga 96 a. autol v?isin kiibi peale auto k?imapanekut s??teluku juurest eemale viia. Alles j?rgmise k?ivitamise juures l?ks seda kiipi uuesti vaja.

[Muudetud: 13-9-2007 madis_l]

Kasutaja avatar
marco
Huviline
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Dets 2006, 21:51
Asukoht: Tartu
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 19 korda

Lugemata postitus Postitas marco »

Ma vist otseselt ei v?itnudki,et viga on selles,aga m?ttes oli k?ll.N??d olen targem.Siis on ikkagi,et viga on k?skil ?henduses,mis vahel lihtsalt katkeb korraks.Kuigi arvati,et pump ise hakkab ?ra v?sima,aga ma ei taha seda uskuda.Igal juhul oleks see valus teema...



Elame,n?eme!!

[Muudetud: 12-9-2007 marco]

Kasutaja avatar
marco
Huviline
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Dets 2006, 21:51
Asukoht: Tartu
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 19 korda

Lugemata postitus Postitas marco »

T?na juhtus selline lugu,et auto suri j?rjekordselt v?lja.Kui uuesti k?ima sain,l?ksid uksed ise lukku,s??de v?lja keerates tulid j?lle lahti tagasi.Ja nii kogu aeg,s??de sees,uksed lukus,s??de v?ljas,uksed lahti.Kuna vend on mul elektrik,v?tsime tema paigaldatud signalisatsiooni maha.Viga muidugi kadus,ka v?itis ta,et see lambist v?lja suremine v?is ka sellest oleneda.


Elame,n?eme!!

potakas
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 08 Okt 2006, 18:13
Telefon: 5150717
Auto: polo 1999 automaat 1.6 55 kw
Asukoht: tartu

Lugemata postitus Postitas potakas »

Minu 94 a.passat tegi kunagi samasugust jama,viga oli imoplokis,nimelt seal sees olevad jooted olid lahti . Abi sain Tartu DIAs.

Kasutaja avatar
marco
Huviline
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Dets 2006, 21:51
Asukoht: Tartu
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 19 korda

Lugemata postitus Postitas marco »

No nii,armsad vw-i huvilised.Juhtus selline lugu,mu auto l?petas t??tamise ?ldse ?ra.Polnud muud varjanti,kui v?tsin tulede alt plussi,ning avasin sellega ise pumba magnetklapi Sain v?hemalt teepealt tulema.P??rdusin siis ikkagi DIA-se.Katki oli mingi plokk,mis annab toite magnetklapile.Kogu l?bu l?ks maksma 1300.-Teenindus oli minu arust v?ga s?bralik(olen kuulnud,et nad on suht ?lbed).

Vasta

Mine “Elektroonika”