vw golf III 1,9 TDI 66kw

Jutud VW diiselmootorite teemadel.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas copilot »

Algselt postitas: V1rus
kahtlane on seest ka se et kaks pardatsokki tavaliselt oli all siis kui ?leval pool padi
ei huvita arvamused sisu vms kohta....t?psustan siis...sooviks kommentaare inimestelt kes konkreetselt ehk seda vaatamas k?inud ja ka k?ivitanud(kui leidub m?ni v m?nel tuttav k?inud);)
Diesel Power KEEPS ME GOING

vamps
Klubiline
Postitusi: 189
Liitunud: 30 Mai 2004, 20:26
Telefon: 51982593
Auto: ŠKO O3 / VW G7.5
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Tänanud: 13 korda

Lugemata postitus Postitas vamps »

Mina ei soovitaks seda masinat. Selle jutu p?hjal, mis siis eelnevalt kirjas ja ka piltide pealt vaadates. Kui tahad ikka tehniliselt korras masinat, soovitan vaadata originaal konditsioonis masinaid, sellised ?les pimbitud masinad on siiski tihtilugu suhteliselt saastad. Ja r??gin seda oma kogemustest, kui m?ned aastad tagasi sai ?ks passat ostetud, mille valimus oli vinge, kuid peale auto ostu v?limus kahvatus muude probleemide k?rval.
Antud auto kohta siis v?iks ?ra mainida, et millegip?rast kuulutuses m?rgitud 2 x turvapadi. Piltide j?rgi pole seal ?htegi. Ehk siis auto ilmselt mingi suurema avariiga. Ja kuna ilmselgelt m??gi jaoks taastatud, siis t?? kvaliteet j?tab kindlasti soovida. G3 -de puhul on see just oluline, sest nad kipuvad nagunii rooste minema.
Ja teiseks selle juhipoolse elektri akna kohta, mis ?ldse ei t??ta. Ennegi n?htud lugusi, kus omanik ?tleb, et ah mingi v?ike probleem s?rki-v?rki. Aga kui ?ra ostad ja hakkad korda tegema, avastad, et pole aknat?stuki mootoridki ukse sees. Kui m??ja tahab autot m??a, siis mingite klemmide ?hendamine poleks ukse sees mingi probleem. Aga kui ta avastab, et seal mootoridki pole, siis ei hakka ta ometi sinna investeerima, vaid r??gib ostjale, et ah mingid klemmid lahti v?i mis iganes.
Noh ja lisaks nendele tundub see mootori teemagi natuke kahtlane.
?hes?naga minu jaoks tundub v?gagi ebausaldatav auto olevat. Parem oota ja otsi mingi korralikum isend, kuhu p?rast ei pea nii palju raha sisse remondiks taguma ning saad selle asemel ise omale "tjuuning" tuled, sumpsi otsa ja rooli valida ning osta. Ja need veljed ei ole ka just k?ige ilusamad mu arvates.
Aga see k?igest minu arvamus, eks ise tead, mis teed.
psiiaaaooooo

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas copilot »

eks ma ise m?tlen sama...muidu selle juhipoolse akna kohta nii palju et ta teeb mingi kl?psu aga aken alla ei l?he....ja ega ei tea tegelt mis sinna ?li asemel sisse valatud on et soojalt nagu korralikult k?ib....peale ?livahetust vb k?ib nagu traktor ja tuleb v?lja et vajalik kapremont ja p?ris 10 000 v rohkem ei raati sisse taguda(selle raha eest saab t?epoolest juba korras mootoriga pillile ise teha tuuningu ja paremagi), mingite tihendite vahetus ja hind k??mes aga kui juba hakata pumpa v kolve vms vahetama siis l?heb asi nutuseks...pmt oleks see ost nagu osta p?rsast kotis:(


ja lisaks see et niikuinii peaks vahetama alguses kohe ?lid, hammasrihm(vb veepump) hammasrihma rullikud, filtrid mis l?heks juba kokku sinna 3k kanti:dd:

[Muudetud: 16-3-2008 copilot]
Diesel Power KEEPS ME GOING

Vasta

Mine “Diislid”