87 c termostaat

Jutud VW diiselmootorite teemadel.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
volksvento
Huviline
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Dets 2007, 15:33
Asukoht: järvamaa-harjumaa

87 c termostaat

Lugemata postitus Postitas volksvento »

Hetkel on mul diiselventol sees 87 c termostaat.Kas oskab keegi ?elda kust oleks v?imalik saada termostaati,mis avaneks v?iksema tosoolitemperatuuri juures.Nimelt maantee s?idul kui p??re on pidevalt 2500 p??ret ja peale siis tempi n?idik t?useb 105 kraadini enne kui vent t??le hakkab.Linnas ?le 90 c ei t?use.Forsis ega aaves mulle v?iksema tempiga termostaati ei pakutud.

volksvento
Huviline
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Dets 2007, 15:33
Asukoht: järvamaa-harjumaa

Lugemata postitus Postitas volksvento »

Linnas l?heb ventikas t??le normaalselt 90 c juures,aga maanteel nagu liiga hilja.?ra sai vahetatud termostaat ja tempi andur ja radika k?ljes olev termol?liti.Sellep?rast tahakski v?iksema kraadiga termostaati et siis l?heks suur ring varem lahti ja temp ei t?useks ka maanteel nii k?rgeks(105 c )

[Muudetud: 1-4-2008 volksvento]

volksvento
Huviline
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Dets 2007, 15:33
Asukoht: järvamaa-harjumaa

Lugemata postitus Postitas volksvento »

Nojah kuna kusagilt v?iksema kraadiga termostaati ei saa siis mingi hetk v?tan selle termostaadi ette ja keedan v?he.V?ibolla ei panegi tagasi kuna suvi nagunii ukse taga juba.Ega see pidevalt mulisev tosool(105 c )plokikaanele head ei tee.

4ratast
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 27 Juun 2006, 14:41
Auto: BMW i4 M50
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 18 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas 4ratast »

Algselt postitas: volksvento
Nojah kuna kusagilt v?iksema kraadiga termostaati ei saa siis mingi hetk v?tan selle termostaadi ette ja keedan v?he.V?ibolla ei panegi tagasi kuna suvi nagunii ukse taga juba.Ega see pidevalt mulisev tosool(105 c )plokikaanele head ei tee.
Kui sul jahutuss?steem survet peab, siis selle 105c juures ei "mulise" seal midagi. F??sika f??sika .. ;)
▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄

Kasutaja avatar
marco
Huviline
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Dets 2006, 21:51
Asukoht: Tartu
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 19 korda

Lugemata postitus Postitas marco »

Minul on golf 3 1,9tdi 66Kw.Mul oli probleem alguses selline,et linnas temp.n?idik ?ldse ei t?usnud.Vahetasin termostaadi.N??d on nii linnas,kui ka maanteel kogu aeg n?idik 90-ne peal.Ventikat kuulen ainult 1 kord aastas....?levaatusel.

volksvento
Huviline
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Dets 2007, 15:33
Asukoht: järvamaa-harjumaa

Lugemata postitus Postitas volksvento »

Kuramuse v?gev v?rk mul selle temperatuuriga ikkagi.Nimelt v?tsin termostaadi v?lja ja m?tlesin et n??d asi jonksus aga ei.Linnas?idul t?esti temperatuur eriti ei t?use aga maanteel sama pull et temp t?useb k?rgele! Kas ?kki v?ib olla see ummistunud radikast?

thunder1
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 05 Apr 2006, 19:38
Asukoht: Võrumaa

Lugemata postitus Postitas thunder1 »

Omal hiljaaegu tekkis sama probleem, et mootori temp kiskus maantes?idul liiga k?rgeks. Plokikaane tihend hakkas ka juba vahetust vajama, immitses natuke v?lja ja ajasingi selle kaela, et ehk laseb survet v?lja v?i midagi ja nii oligi. Vahetasin kodus plokikaanetihendi ?ra ja asi paranes. Peale seda pole temperatuuriga probleeme olnud :)
Iseenesest karterisse veel jahutusvedelik ei j?udnud, ega midagi sellist, aga temp h?iris. Pikema s?idu puhul hakkas temperatuuri n?idik peale 80 km/h kohe m?rgatavalt t?usma.

Et siis... ehk on abi. :)

Mahno
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 25 Mai 2005, 19:10
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Mahno »

Mina omast kogemusest soovitaks kontrollida, kas radiaator l?heb _?htlaselt_ soojaks. Umbes radikaga mazda k?itus sarnaselt - linnas lasi s?ita suht muretult, kuid maanteel kees. L?pp l?ks k?est ?ra ja siis kees igal pool.

3way
Huviline
Postitusi: 114
Liitunud: 12 Dets 2005, 01:54
Auto: VW GOLF IV TDI
Asukoht: Pärnumaa

Lugemata postitus Postitas 3way »

OT: Mul on hoopis vastupidi, maanteel 80 kraadi kanti aga linnas t?useb ?le saja tugevalt. Eriti hull on foori taga istudes. Ventilaator hakkab liiga hilja t??le. On kellegil mingeid soovitusi?

volksvento
Huviline
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Dets 2007, 15:33
Asukoht: järvamaa-harjumaa

Lugemata postitus Postitas volksvento »

V?tsin t?na siis asja t?siselt k?sile ja mis ma avastasin-nimelt on mul jahutusventikas kahe kiirusega ja kiirem ei t??tanud sest paisupaagi all olev must elektriplokk v?i mis iganes see ka on,selle otsad olid nii ?ra oksudeerunud et paha hakkas.Puhastasin k?ik ilusti ?ra ja saigi asi korda.N??d ei t?use temperatuur isegi pikalt 130-ga s?ites ?le 90`:P

riio
Huviline
Postitusi: 339
Liitunud: 10 Juul 2005, 11:47
Asukoht: Pealinn

Lugemata postitus Postitas riio »

Mida sa seda puhastad...uus paak koos anduri ja uue korgiga maksis mingi alaa paar sada krooni. Ise vahetasin selle osa uue vastu ja ka kadusid igasugused h?lbed jahutusest:).

Vasta

Mine “Diislid”