Kas velg võib koopast välja ulatuda, seaduse järgi keelatud?

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
eko89
Huviline
Postitusi: 161
Liitunud: 08 Mai 2007, 05:49
Asukoht: K-Järve, Jõhvi

Kas velg võib koopast välja ulatuda, seaduse järgi keelatud?

Lugemata postitus Postitas eko89 »

Plaan panna laiemad veljed alla, mis v?ivad koopast v?lja tulla, kas seadusega on see lubatud?
Viimati muutis argo, 12 Mär 2012, 18:18, muudetud 1 kord kokku.

ranx
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 02 Jaan 2005, 15:56
Auto: Allroad ,Touareg
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas ranx »

Kui politsei tahab ,siis v?ib su auto kordus ?levaatusele saata.
Seaduse j?rgi on ju auto laius tehnilises passis kirjas !

eko89
Huviline
Postitusi: 161
Liitunud: 08 Mai 2007, 05:49
Asukoht: K-Järve, Jõhvi

Lugemata postitus Postitas eko89 »

Algselt postitas: ranx
Kui politsei tahab ,siis v?ib su auto kordus ?levaatusele saata.
Seaduse j?rgi on ju auto laius tehnilises passis kirjas !


see auto laius ei peaks kedagi huvitama, ma m?tlen seda , kui cm kuskil koopast v?lja tuleb ja vaevalt nad siis velgedest velgedeni autot m??davad?

Tunnel
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 24 Sept 2005, 17:06
Auto: Golf III
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Tunnel »

Autolehes kirjutas, et velg ei tohi koopa ??rest v?lja poole olla!
reaalsus on alkoholi puudusest tekkinud illusioon:P

eko89
Huviline
Postitusi: 161
Liitunud: 08 Mai 2007, 05:49
Asukoht: K-Järve, Jõhvi

Lugemata postitus Postitas eko89 »

Algselt postitas: Tunnel
Autolehes kirjutas, et velg ei tohi koopa ??rest v?lja poole olla!

aga kas seal mingile seadusele ka vihjatud oli?

eko89
Huviline
Postitusi: 161
Liitunud: 08 Mai 2007, 05:49
Asukoht: K-Järve, Jõhvi

Lugemata postitus Postitas eko89 »

Algselt postitas: VWScirocco
Aga siis ju tuleb koopa??red laiemaks viia! :P


?ige ?ige, aga kas siis kellegil pole probleeme polnnud kui velg koopast v?ljas, v?i ei olegi kellegil koopast v?ljas:D?

tigekala246
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 19 Veebr 2008, 18:34
Asukoht: tartu

Lugemata postitus Postitas tigekala246 »

kuidas v?tta n??d autogabariite, kas peeglitega koos v?i ilma??
keegi v?iks umbest?pselt ?ra m??ta ja v?rrelda passi kirjetega

uno
Veteran
Postitusi: 1556
Liitunud: 18 Veebr 2004, 10:45
Telefon: 53331514
Skype: venekt
Auto: Liiga palju autosid vist
Asukoht: Tallinn, Maardu, Viimsi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas uno »

Mul olid vanal Passatil 9" veljed all, ei kobisenud minuga keegi. Veg ulatus koopast v?lja ca 3cm

ddc84
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 18 Apr 2007, 08:23
Auto: G2
Asukoht: Pärnu City

Lugemata postitus Postitas ddc84 »

Algselt postitas: tigekala246
kuidas v?tta n??d autogabariite, kas peeglitega koos v?i ilma??
keegi v?iks umbest?pselt ?ra m??ta ja v?rrelda passi kirjetega
Auto gabariite m??detakse koos peeglitega.

Crossfire
Huviline
Postitusi: 86
Liitunud: 03 Dets 2006, 22:42
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Crossfire »

jeps, ja mul on ka autol ca 1,5 cm koopast v?ljas, ja sai ?levaatusel ilusti l?bi. K?ik on suhteline, kes soovib nokkida, v?ib ju seda alati teha:P Tegelikult peaks t?pselt seadusest j?rele uurima.
[b]Sõida, aga ära mölise![/b]

onusnooker
Huviline
Postitusi: 435
Liitunud: 18 Juul 2005, 23:13
Auto: VW Passat 1.6 77kw 2014a
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas onusnooker »

Kuulge klubilised, pange ?igete m??tudega veljed alla ja pole probleemi !

uno
Veteran
Postitusi: 1556
Liitunud: 18 Veebr 2004, 10:45
Telefon: 53331514
Skype: venekt
Auto: Liiga palju autosid vist
Asukoht: Tallinn, Maardu, Viimsi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas uno »

Algselt postitas: onusnooker
Kuulge klubilised, pange ?igete m??tudega veljed alla ja pole probleemi !

Ilu n?uab ohvreid, ikka tahetakse natuke hallist massist erineda.
Onusnooker hakkad vanaks j??ma ve :P;D

hullmaks
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 21 Nov 2006, 23:51
Asukoht: mustamäe

Lugemata postitus Postitas hullmaks »

k?ik inimesed ei saa olla ?igusspetsialistid ja kindlasti ei suuda ka enamus inimesi aru saada juriidilisest keelest v?i ametnike keelest, samuti tundub mulle, et v???ga paljud normid on paika pandud tehase kaitseks, n?iteks, kui paned alla laiemad veljed ja seet?ttu murduvad sul n?iteks rattapoldid, siis sa ei saa selles tehast s??distada. Samas paljud teised s?idavad laiemate velgedega ja sellest ei juhtu midagi. samamoodi tuleb politseiga, ark ga ja t?v iga suheldes m?ngu inimik faktor, kas on ametnik range normide j?rgija v?i p??rab ta rohkem t?helepanu asjadele mis minu meelest on auto juures olulised-pidurid, juhitavus, tuled, heitgaaside koostis jne. Teine aspekt on ka turu kaitsmine, ?ks soovitus veel, ?igusalaste teostega muidugi v?ib tutvuda, aga minu meelest parem mine ja tee selgeks selline aine nagu tugevus?petus, arvuta v?lja, millist ohtu sisaldab endas ( ja kas sisaldab?)autole laiemate velgede allapanemine ja tee seadusemuudatuse e normimuudatuse ettepanek, t?esta oma v?ited k?rge komisjoni ees ja legaliseeri laiade velgede kasutamine kui see t?esti on ohutu, paljud r??mustavad:)
Edevate laiade rehvide pluss on kindlsti suurem haardepind ehk siis parem kontakt kuiva teepinnaga, miinuseks aga suurenenud k?tusekulu, suurem oht l?bi veeloigu s?ites ratta alla veepadi tekitada, v?ibolla veel midagi...
Ma ei tea , kuidas praegu on, vanasti aga kui olid ise mees, said ka FIAT REGATAGA s?ites naisi , kui meest ei olnud, ei aidanud ka laiade valuvelgedega mersu istumise all midagi(ise n?gin;)

[Muudetud: 5-5-2008 hullmaks]

eko89
Huviline
Postitusi: 161
Liitunud: 08 Mai 2007, 05:49
Asukoht: K-Järve, Jõhvi

Lugemata postitus Postitas eko89 »

Algselt postitas: hullmaks
k?ik inimesed ei saa olla ?igusspetsialistid ja kindlasti ei suuda ka enamus inimesi aru saada juriidilisest keelest v?i ametnike keelest, samuti tundub mulle, et v???ga paljud normid on paika pandud tehase kaitseks, n?iteks, kui paned alla laiemad veljed ja seet?ttu murduvad sul n?iteks rattapoldid, siis sa ei saa selles tehast s??distada. Samas paljud teised s?idavad laiemate velgedega ja sellest ei juhtu midagi. samamoodi tuleb politseiga, ark ga ja t?v iga suheldes m?ngu inimik faktor, kas on ametnik range normide j?rgija v?i p??rab ta rohkem t?helepanu asjadele mis minu meelest on auto juures olulised-pidurid, juhitavus, tuled, heitgaaside koostis jne. Teine aspekt on ka turu kaitsmine, ?ks soovitus veel, ?igusalaste teostega muidugi v?ib tutvuda, aga minu meelest parem mine ja tee selgeks selline aine nagu tugevus?petus, arvuta v?lja, millist ohtu sisaldab endas ( ja kas sisaldab?)autole laiemate velgede allapanemine ja tee seadusemuudatuse e normimuudatuse ettepanek, t?esta oma v?ited k?rge komisjoni ees ja legaliseeri laiade velgede kasutamine kui see t?esti on ohutu, paljud r??mustavad:)
Edevate laiade rehvide pluss on kindlsti suurem haardepind ehk siis parem kontakt kuiva teepinnaga, miinuseks aga suurenenud k?tusekulu, suurem oht l?bi veeloigu s?ites ratta alla veepadi tekitada, v?ibolla veel midagi...
Ma ei tea , kuidas praegu on, vanasti aga kui olid ise mees, said ka FIAT REGATAGA s?ites naisi , kui meest ei olnud, ei aidanud ka laiade valuvelgedega mersu istumise all midagi(ise n?gin;)

[Muudetud: 5-5-2008 hullmaks]

selle kohta ma ?tlen, et vaevalt,et inimesed oma autosid muudavad selleks, et tsikke lantida. See on pigem ikka enda jaoks ja hallist massist erinemiseks, vb mingisugune t?helepanu vajadus:D??

aga ikagi on enesetunne parem kui sul on enda arust maitsekas auto, mis ei peagi teistele v?gapalju meeldima;)

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2202
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 57 korda
Tänatud: 112 korda

Lugemata postitus Postitas alkeemik »

Omast k?est v?in ?elda, et ARK ei lase l?bi. Ju siis olen selline inimene, kellele vaadati otsa ja ?eldi, et eiei need 10 tolli laiad veljed on sulle liiast, et tule tagasi 15'' v?i 16'' veljega (vastavalt etten?htud mudelile) ja siis v?tame su registrisse.

pppp
Veteran
Postitusi: 2245
Liitunud: 04 Juun 2004, 11:44
Telefon: viis kuus kuus üheksa O I null üks
Auto: T***a P***s+
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 67 korda
Tänatud: 16 korda

Lugemata postitus Postitas pppp »

Tegemist kuskilt Euroopa riigist toodud pruugitud s?idukiga, mille "eelmisel kodumaal" need 10" veljed t?iesti legaalsed olid (a la Saksamaal reg. tunnistusele kantud)?

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2202
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 57 korda
Tänatud: 112 korda

Lugemata postitus Postitas alkeemik »

Jah nii ta just oligi.

Vasta

Mine “Kere & Sisu”