diisli katalÜsaator

Jutud VW diiselmootorite teemadel.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
g3racing
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 04 Aug 2009, 21:46
Asukoht:

diisli katalÜsaator

Lugemata postitus Postitas g3racing »

Kui pikk v6ib olla diisli katalÜsaatori eluiga? Teatud l2bis6idu j2rel peaks kat olema juba nii 2ra myrgitatud et see enam ei toimi ja v6ib asendada toru jupiga v6i uue katiga. On kellelgi kogemusi?
projectG3hybrid - on see tõesti võimalik???

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Re: diisli katalÜsaator

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Golf Ventol võib kasvõi kohe vahelt välja visata. Minul nii tehtud ja ei mingit probleemi.

-PitBull-
Huviline
Postitusi: 52
Liitunud: 09 Sept 2009, 13:07
Auto: Golf 3 GTD
Asukoht: Ida- Virumaa

Re: diisli katalÜsaator

Lugemata postitus Postitas -PitBull- »

T6nis2 kirjutas:Golf Ventol võib kasvõi kohe vahelt välja visata. Minul nii tehtud ja ei mingit probleemi.
Palju ülevaatusel heitgaase näitas? Mul kat tühi ja näitas 5.99 ning persekellad oligi.

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänatud: 1 kord

Re: diisli katalÜsaator

Lugemata postitus Postitas copilot »

oot oot, sa mõtled tahmasust, siin ei ole katiga minu teada erilist miskit pistmist, CO2 jms diislite puhul minu teada ei mõõdeta. ennem ülevaatust ikka lappi anda ja torud puhtaks puhuda ja vajadusel kütte ette andmist vähemaks keerata kui ikka tahmab.
Diesel Power KEEPS ME GOING

-PitBull-
Huviline
Postitusi: 52
Liitunud: 09 Sept 2009, 13:07
Auto: Golf 3 GTD
Asukoht: Ida- Virumaa

Re: diisli katalÜsaator

Lugemata postitus Postitas -PitBull- »

copilot kirjutas:oot oot, sa mõtled tahmasust, siin ei ole katiga minu teada erilist miskit pistmist, CO2 jms diislite puhul minu teada ei mõõdeta. ennem ülevaatust ikka lappi anda ja torud puhtaks puhuda ja vajadusel kütte ette andmist vähemaks keerata kui ikka tahmab.
Jah ikka tahma mõtlesin.

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänatud: 1 kord

Re: diisli katalÜsaator

Lugemata postitus Postitas copilot »

-PitBull- kirjutas:
copilot kirjutas:oot oot, sa mõtled tahmasust, siin ei ole katiga minu teada erilist miskit pistmist, CO2 jms diislite puhul minu teada ei mõõdeta. ennem ülevaatust ikka lappi anda ja torud puhtaks puhuda ja vajadusel kütte ette andmist vähemaks keerata kui ikka tahmab.
Jah ikka tahma mõtlesin.

kati puudumine ei tohiks tahmasust küll mõjutada minu arust. pigem sul mingid muud voblad kuskil...ja GTD vist turboga diisel? kui jah siis vb sul seal mingid rõhu/õhu lekked vms. õhufilter peaks samuti puhas olema.
Diesel Power KEEPS ME GOING

nemmu
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 31 Jaan 2009, 14:16
Auto: vw caravelle vw jetta mk1 83a
Asukoht: ida virumaa

Re: diisli katalÜsaator

Lugemata postitus Postitas nemmu »

mina viskasin oma bussil kati minema sa sai paar nädalat tagasi ylevaatusel käia ei olnud mingeid probleeme sellega
tel 56705278

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Re: diisli katalÜsaator

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Katalüsaator on probleemiks bensukatel,kui teda eraldada ja ÜV minna. Tahmasus ja CO. on kaks eri asja.

-PitBull-
Huviline
Postitusi: 52
Liitunud: 09 Sept 2009, 13:07
Auto: Golf 3 GTD
Asukoht: Ida- Virumaa

Re: diisli katalÜsaator

Lugemata postitus Postitas -PitBull- »

Oskab keegi öelda GTD max pöördeid, mis on vaja tahmasuse kontrollimiseks? Onu lasi 5100 pööret vist seekord, kole on kuulata :D Kas oleks mõistlik ülevaatuseks õhufilter üldse ära võtta?

tobimarg
Huviline
Postitusi: 1950
Liitunud: 02 Dets 2005, 11:37
Auto: VW Passat B8 Alltrack 2.0TSI 4MOTION Executive
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 35 korda

Re: diisli katalÜsaator

Lugemata postitus Postitas tobimarg »

Kas TD-l gaasihooba pumba küljest mutriga veits "maha keerata" ei saanud, et nii palju pöördeid ei lubaks? Eks ülevaatuse onu lööb jah lapi põhja, temal on po..ui mis sul seal laiali lendab. Mõni ülevaatuse mees ütleb, et tema ei julgegi vanemaid diiselid piinata, nii mõnigi pole valu vastu pidanud. Aga kui mul kunagi TD oli siis lasin ikka enne ülevaatust madalate käikude kerged tiirud linnavahel nii et lont tagant väljas ja ei olnud tahmaga pobleemi. Nii kui natuke aega ökotada settib jälle tahm turbosse ja väljalaskesse.

joss1357
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 22 Dets 2008, 14:00
Telefon: 55587693
Auto: VW vento 1.9TDI 66kw 94a. Volvo C70 2.3T5 ca 200kw
Asukoht: Kuressaare

Re: diisli katalÜsaator

Lugemata postitus Postitas joss1357 »

ma keerasin mati gaasipedaali alla kahekordselt ja siis läks max põõreteks 5000, endise 6000 asemel :D ja ilusti sain läbi ka.

riio
Huviline
Postitusi: 339
Liitunud: 10 Juul 2005, 11:47
Asukoht: Pealinn

Re: diisli katalÜsaator

Lugemata postitus Postitas riio »

Ei tea.... Endal pole katti juba kaks aastat all passatil ja tahmaga pole kordagi probleemi olnud ega muuga. Kui diisel tahmab siis pole viga katis vaid mujal mootoris. Endal oli katt umbes ja uus maksis ulme raha ja saigi targematelt küsitud ja minema ta lendaski ja rahu majas.

Vasta

Mine “Diislid”