VW Golf 5 Mure......

Jutud VW diiselmootorite teemadel.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Algis
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 04 Jaan 2011, 20:17
Auto: VW Golf5
Asukoht:

VW Golf 5 Mure......

Lugemata postitus Postitas Algis »

Probleem on Golf 5 1,9td 77kw kui masin on külm näiteks hommikul läheb masin ilusti tööle ei mingit probleemi kui aga mootor on töösoe siis käima minna ei teha tahab ketramist enne kui läheb.Käisin tartus VW is seal ööedi et starteri peaks vahetama vahetati ära aga ei midagi ikka sama viga.Äkki on kellelgi midagi sarnast olud või teate kust ma saaks abi ise elan võrus. Ette tänades.....
Viimati muutis pppp, 06 Jaan 2011, 19:11, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: VW, mitte WV

audivana
Huviline
Postitusi: 2648
Liitunud: 08 Nov 2010, 09:18
Telefon: 56871880
Auto: Volkswagen Passat 1.9tdi 1999a, Audi A4 B6 1.9tdi
Asukoht: Elva
Tänatud: 2 korda

Re: VW Golf 5 Mure......

Lugemata postitus Postitas audivana »

Teema väline postitus, aga kindlati starteri vahetus ja starter ise maksis ka roppu moodi raha ja selle viga polnudki.
NAgu aru sain käisid vw esinduses ja kuidas sealsed tarkpead saavad nii mööda panna.
Saan aru kui vana starter vigane või oli juba otsakorral, aga põhimõtteliselt, seda raha ju tagasi ei saa enam.
Vihale ajab selline asi.
Sain kaelast oma ravu ära.
Loodan, et saad korda.

olc
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 12 Mär 2007, 15:45
Auto: Golf6 TSI DSG 2012
Asukoht: Põlva - Tartu

Re: VW Golf 5 Mure......

Lugemata postitus Postitas olc »

Ma ei saa aru, loen ja loen ja ei jõua ära imestada. Starter on võimeline 10-20 minutit ketrama ja vahetatakse ära see asi mis kindlasti töötab. No mida inglit? Mõni temp andur ehk valetab mootorile midagi ette?

raiku
Huviline
Postitusi: 1676
Liitunud: 18 Juul 2007, 19:07
Telefon: 5214714
Auto: G3, Sooda Oct (traktoore)
Asukoht: viljandi

Re: VW Golf 5 Mure......

Lugemata postitus Postitas raiku »

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: müstika
kui sa selle probleemiga uuesti lähed ja nõuad starteri raha tagasi mis siis öeldakse
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: tõsine müstika.
ja tõesti paneb imestama esinduse selline käpardlikus :twisted:
viljandi mölamies

Algis
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 04 Jaan 2011, 20:17
Auto: VW Golf5
Asukoht:

Re: VW Golf 5 Mure......

Lugemata postitus Postitas Algis »

Seda minagi.Ajab vihale.Aga midagi peab ette ju võtma viga on vaja tuvastada ja likvideerida.Vaevalt küll et sealt raha tagasi saab naad seal leiavad sada üks põhjust et mitte maksta.

MuruMuna
Huviline
Postitusi: 52
Liitunud: 24 Sept 2010, 10:22
Auto: VW Jetta VI 1.2 TSI 2011
Asukoht: Tallinn

Re: VW Golf 5 Mure......

Lugemata postitus Postitas MuruMuna »

No kui esindus sellise suure ''apsu'' tegi, siis isegi kui nad sulle seda starteri raha tagasi ei anna, peaksid nad tasuta oma si** töö eest välja uurima, mis tegelt viga on.

Edu ebavõrdusega!

mireck
Klubiline
Postitusi: 218
Liitunud: 18 Sept 2005, 17:47
Telefon: +358445899766
Auto: Vw touran
Asukoht: tuusula
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: VW Golf 5 Mure......

Lugemata postitus Postitas mireck »

Nu vot ,mille pärast mina suure kaarega esndustest mööda läen(sry kuid see minu arvamus)Esindus ju muud teha ei oska ,kui ainult raha kysida.Loodan et saad oma veast jagu ja sõit jätkub rahus.

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Re: VW Golf 5 Mure......

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Mina ei parasta antud teemas kedagi ,kuid kasutan antud teemat. Pikalt,laialt oli vestlus ,,teenendus,esindus vr.nurgatagune vasja,, ehk ka FIE. Teenendusest saad garantii,esindusest samamoodi. Kui on palju tegelasi auto kallal,siis reaalselt pole kedagi kes oleks autot remontinud,ometigi remonditi. Kellele paned valetamise eest vastu kaalikat? Garantii kuhu jäi esinduse poolt?

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5409
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Re: VW Golf 5 Mure......

Lugemata postitus Postitas jussike »

Ei loe kuskilt välja, et kodanik oleks oleks murega tagasi esindusse pöördunud ja neid teavitanud, nemad võibolla ei teagi veel, et nad diagnoosiga mööda panid. Sel juhul on nagu nats inetu tagantselja inimest süüdistada, kui ta oma "kuriteost" isegi ei tea.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Vasta

Mine “Diislid”