passati soendus radikas 92 aasa

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
kurka
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 02 Sept 2007, 12:44
Asukoht:

passati soendus radikas 92 aasa

Lugemata postitus Postitas kurka »

kaua vöiks minna aega salongiradika vahetamisega 92aasta passat palju vaja lammutada

Priidik333
Tunnustatud
Postitusi: 627
Liitunud: 30 Aug 2009, 15:09
Telefon: 53644681
Auto: VW Touareg 2005 2,5TDI, Partner Tepee 2013, VW Passat B4 VR6 man.Opel Frontera 2,5 TD.Nordkapp 17 120 Hp 87a.
Asukoht: Tallinn

Re: passati soendus radikas 92 aasa

Lugemata postitus Postitas Priidik333 »

Autodata ütleb et 4.4 tundi aga kui enne pole teinud siis läheb kindlasti rohkem aega. Armatuuri all asub soendusradikas.
www.autoravi.eu Diagnostika enamus autodele,Püsikiirushoidjate paigaldus,Hammasrihmade vahetus. Autode remont ja hooldus(Fuchs ja Mobil 1 õlid) , Karpide vahetus ja plekitööd,3D sillastend 53644681

erks25
Huviline
Postitusi: 128
Liitunud: 09 Apr 2008, 18:55
Asukoht:

Re: passati soendus radikas 92 aasa

Lugemata postitus Postitas erks25 »

mul läks vahetamisega kuskil 6 tundi ja iseenesest midagi hullu polnud

kurka
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 02 Sept 2007, 12:44
Asukoht:

Re: passati soendus radikas 92 aasa

Lugemata postitus Postitas kurka »

jutt öige mingid targad lubasid 2tunniga ära vahetada aga see mingi iba

vwgolf2
Huviline
Postitusi: 90
Liitunud: 01 Mai 2007, 17:25
Auto: VW Golf III 1.9 TD
Asukoht: Võrumaa

Re: passati soendus radikas 92 aasa

Lugemata postitus Postitas vwgolf2 »

kurka kirjutas:jutt öige mingid targad lubasid 2tunniga ära vahetada aga see mingi iba
Kui varem tehtud sama tööd ja täpselt teada kuskohast ja mida vaja lahti keerata siis see 2 tundi nii väga ulmeline ei olegi. :wink: Nagu öeldakse, et harjutamine teeb meistriks. :)
If your car could travel at the speed of light, would your headlights work?

Cloner
Huviline
Postitusi: 153
Liitunud: 03 Veebr 2004, 21:22
Asukoht: Tartu - Põlva

Re: passati soendus radikas 92 aasa

Lugemata postitus Postitas Cloner »

vwgolf2 kirjutas:
kurka kirjutas:jutt öige mingid targad lubasid 2tunniga ära vahetada aga see mingi iba
Kui varem tehtud sama tööd ja täpselt teada kuskohast ja mida vaja lahti keerata siis see 2 tundi nii väga ulmeline ei olegi. :wink: Nagu öeldakse, et harjutamine teeb meistriks. :)
Oled seda ise teind kunagi? Ma olen näiteks 2 korda, tean suht täpselt kust mida lahti aga 2 tundi on rohkem kui ulme.

vwgolf2
Huviline
Postitusi: 90
Liitunud: 01 Mai 2007, 17:25
Auto: VW Golf III 1.9 TD
Asukoht: Võrumaa

Re: passati soendus radikas 92 aasa

Lugemata postitus Postitas vwgolf2 »

Cloner kirjutas:
vwgolf2 kirjutas:
kurka kirjutas:jutt öige mingid targad lubasid 2tunniga ära vahetada aga see mingi iba
Kui varem tehtud sama tööd ja täpselt teada kuskohast ja mida vaja lahti keerata siis see 2 tundi nii väga ulmeline ei olegi. :wink: Nagu öeldakse, et harjutamine teeb meistriks. :)
Oled seda ise teind kunagi? Ma olen näiteks 2 korda, tean suht täpselt kust mida lahti aga 2 tundi on rohkem kui ulme.
Kui eesmärk on kiirus siis saab selle radika väga kiiresti ära vahetada. Kuid kui tahta korralikult teha siis planeerikisin isegi umbes 5-6 tundi vahetusesks. Seal sees on siis pärast õhutamine jms. Eelkõige on muidugi vajalik ajavaru selleks, et midagi lahti võttes ega pärast kokku pannes ära ei lõhu. Passatil ma vahetanud ei ole soojendusradikat, kuid töö võõras ei ole. Golf II olen 3 korda vahetanud ja Audi 80 2 korda. Väga palju oleneb ka töötingimustest ja tööriistadest. Kõik on võimalik kuid ma kardan isegi, et selle kiirustamise juures kannatab pigem töö kvaliteet ja minu jaoks isiklikult on kvaliteet tähtsam kui kvantiteet.
If your car could travel at the speed of light, would your headlights work?

Cloner
Huviline
Postitusi: 153
Liitunud: 03 Veebr 2004, 21:22
Asukoht: Tartu - Põlva

Re: passati soendus radikas 92 aasa

Lugemata postitus Postitas Cloner »

Pilt

Pilt siis passatist kust on soojendusradikas ära võetud, soojendusradikas on kõige viimane asi koos kogu puhurisüsteemiga mis tuleb sealt välja võtta.

Kasutaja avatar
NOTFAST
Tunnustatud
Postitusi: 1406
Liitunud: 27 Mär 2010, 15:19
Telefon: 5141947
Skype: kollerimees
Auto: Hunnik erinevaid Volkse, MB ja BMW
Asukoht: Saverna
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: passati soendus radikas 92 aasa

Lugemata postitus Postitas NOTFAST »

Vahetab 2 tunniga ikka ära küll. Armatuuri pole vaja hoopis ära võtta. Mootori poolt poldid lahti, armatuur ka lahti ja tõstad ülesse, keskkonsool eest ja õhuvõtu ava kõrvalt diftide otsast ka lahti. Veel voolikud ja juba pääsed ligi.
Tartu ja Võru vahel. Tel 5141947
VAG autode remont ja enamus autode diagnostika. Sportautod ja nendega seonduv. Autoabi ja lammutus. karol@kolleriauto.ee Küsi kindlustust. Ametlik koostööpartner.

Vasta

Mine “Kere & Sisu”