g3 1.8 55kw poob.

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
m14m5
Huviline
Postitusi: 667
Liitunud: 13 Apr 2008, 14:50
Auto: mõned passatid
Asukoht: valgamaa

g3 1.8 55kw poob.

Lugemata postitus Postitas m14m5 »

sarnane probleem: http://foorum.vwklubi.ee/viewtopic.php?f=54&t=71305" onclick="window.open(this.href);return false;
nii, et viga ja andmed autodel on pm samad, mootor sama, ning isegi autod samast kandist, aind üks rohelist, teine musta värvi, minu probleem on taoline, kuid mul sõites poob kinni, bensupump vahetatud, torustik läbi puhutud, filter on korras, lambda vahetasin ära, asi ei muutunud, võtad lambdal pistiku tagant käib ilusti, ning tühikäigul vahest käib aind kahe pütiga, kuid mul sõites poob kinni korralikult, ning bensu joob nagu loom, et milles võib viga veel olla? või tõesti on võimalik et orginaalpistikuga lambda oli defektiga siiski :P ? sorry kui midagi puudu jäi, kuid andmeid lisan juurde kui midag veel teada vaja.
EDIT: vahepeal lambist auto töötab nagu poleks midagi viga, kuid mingihetk lambist jällegi ei taha üldse töötada.
Viimati muutis m14m5, 19 Mär 2011, 12:52, muudetud 1 kord kokku.

vwgolf2
Huviline
Postitusi: 90
Liitunud: 01 Mai 2007, 17:25
Auto: VW Golf III 1.9 TD
Asukoht: Võrumaa

Re: g3 1.8 55kw poob.

Lugemata postitus Postitas vwgolf2 »

Võid kontrollida veel mootori temperatuuriandurit ka. Golf II-l aga põhjustas jällegi vigane bensupumbarelee sellist jama. lambda [VW Bot: "Keel korda!"] töötamist saaksid testriga kontrollida. Kui otsid siis leiad ka kuidas seda teha, kui ei leia siis võin seletada ka. :wink:
If your car could travel at the speed of light, would your headlights work?

m14m5
Huviline
Postitusi: 667
Liitunud: 13 Apr 2008, 14:50
Auto: mõned passatid
Asukoht: valgamaa

Re: g3 1.8 55kw poob.

Lugemata postitus Postitas m14m5 »

asi korras, karterituulutus oli umbes, sai pritsepea puhtaks pestud, pritsepuhastajat sisse valatud, ning peale 50km sõitu asi toimis, lihtsalt õli oli pritsepeas, ning ilma lambdata oli rikkam segi ja sis põletas õli paremini ära järelikult.

Vasta

Mine “Mootor”