Vw Santana gx5 1984 . Vana arm ei roosteta - HardiGTI

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
HardiGTI
Huviline
Postitusi: 489
Liitunud: 07 Nov 2007, 22:01
Telefon: 58005904
Auto: Jeep Commander
Asukoht: Tartu
Tänatud: 4 korda

Vw Santana gx5 1984 . Vana arm ei roosteta - HardiGTI

Lugemata postitus Postitas HardiGTI »

No tervist !

Tõin omale taleveks uue projekti, see kord siis tegemist vw Santanaga GX5 ehk siis vanakooli sedaankerega passat. Tükk aega oli juba tahtmine teine vw ka omale soetada, otsisn igaltpoolt igast isendeid, seniks kui ühel klubi kogunemisel läks jutt Santana peale. Kuna SiimO oli kunagi selline isend, mis mulle väga meeldis sai, valisin teiseks vw santana.
Antud isend on siis Šveitist pärit , Eestis olen mina selle teine omanik, enne mind sõits selle autoga vanem härra, kes nüüdseks juba surnud. Tõin ma ta tallinast omal jõul, auto on kaks aastat seisunud aga käima läks ja kõik tuled viled töötasid, vä käsipidur nagu ikka.
Mootor on 2.0 85 kw R5, mis teeb väga muhedat häält, plaanis ka seda veel paremaks teha. Sisu on beeži ja pruuni kooslus, väga pehmed ja mugavad istmed, tagumik igastahes ära ei väsinud tallinnast tartu toomisega. :P
Kerel on paar mõlki, mis väga silma ei jää, roostet on minimaalselt tüüpilistes kohtades.

Plaanid: Tulevikus audi 2.2t mootor , väga kauges tulevikus äkki audi b2 qattro tehnika, kui kuskilt hea hinnaga saab.
Aga reaalsemad plaanid on mingi äge velg ja madalaks,uued stange ( suunad stange sees) , rohkem nagu hetkel ei taha teha :wink:

Pilte ka :

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Vanemad pildis asuvad siin , kellel huvi http://cid-f5af16f5ee0bd6c6.photos.live ... GP5718.JPG" onclick="window.open(this.href);return false;

Mina olen igastahes väga rahul sellega :D Nüüd kiirelt kässar korda ja ülevaatusele. :P
Viimati muutis HardiGTI, 18 Mai 2020, 21:05, muudetud 6 korda kokku.

Sellel teemal on 373 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Huviliste autod”