Passat B4 turvapadja/ABS märgutuli

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
sia
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 11 Juul 2011, 19:33
Asukoht:

Passat B4 turvapadja/ABS märgutuli

Lugemata postitus Postitas sia »

Tere!
Küsimus järgmine: kas kuskil on eraldi müügis neid pisikesi pirne, mis käivad 94. aasta Passati keskkonsoolis oleva ABS/turvapadja märgutulede blokki? Seal on kaks imepisikest pirni, kui süüde sisse keerata, siis need tuled lähevad korraks põlema. Mul on üks läbi, ei tööta. varsti on ülevaatus tulemas, teeks kõik tuled-viled korda:) Aga kas on võimalik üldse neid pirne eraldi vahetada või tuled kogu see kupatus korraga välja vahetada?

marko
Huviline
Postitusi: 269
Liitunud: 23 Mai 2009, 10:02
Auto: ford focus c-max 06a
Asukoht: kohila

Re: Passat B4 turvapadja/ABS märgutuli

Lugemata postitus Postitas marko »

sia kirjutas:Tere!
Küsimus järgmine: kas kuskil on eraldi müügis neid pisikesi pirne, mis käivad 94. aasta Passati keskkonsoolis oleva ABS/turvapadja märgutulede blokki? Seal on kaks imepisikest pirni, kui süüde sisse keerata, siis need tuled lähevad korraks põlema. Mul on üks läbi, ei tööta. varsti on ülevaatus tulemas, teeks kõik tuled-viled korda:) Aga kas on võimalik üldse neid pirne eraldi vahetada või tuled kogu see kupatus korraga välja vahetada?

pole küll silma jäänud neid pirne . omal oli kah selline mure ja lõpuks läksin lammarisse ja ostsin sealt kasutatud töötava märgu tule. (kontrollisin koha peal , eelnevalt oma vana tegin nii et saab üli kiiresti kätte)oli siis veel krooniaeg ja maksin 15.- eeki. arvan et praegu mingi 2-3.- euri maksavad kuskil.

edu sulle nende pirnide otsimisel.
elu on karm ja sellega peab harjuma;

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Passat B4 turvapadja/ABS märgutuli

Lugemata postitus Postitas rako »

Ülevaatusel ei vaata sul neid keegi. Minul ei põle kumbki ja alates 2007 juba ning siiani erinevates kohtades pole mitte keegi neid vaadanud.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

daff
Huviline
Postitusi: 601
Liitunud: 06 Dets 2006, 00:25
Auto: GMC Suburban 5.7, Golf III 1.8
Asukoht: Rakvere-Tallinn

Re: Passat B4 turvapadja/ABS märgutuli

Lugemata postitus Postitas daff »

rako kirjutas:Ülevaatusel ei vaata sul neid keegi. Minul ei põle kumbki ja alates 2007 juba ning siiani erinevates kohtades pole mitte keegi neid vaadanud.
Minul põleb B4-jal ABS-i tuli konstantselt, aga ikka olen kolm viimast aastat ülevaatuselt läbi saanud. Viimane kord küll kobises, et kukutab läbi, aga ütlesin, et mulle ABS ei meeldigi ja siis lõi tüüp käega. Turvapadja tuluke aga ei ole selle auto Eestis oleku ajal kunagi töödanud (alates 2004).

Vasta

Mine “Elektroonika”