Pierburg E2 karpaga pöörded kõrgel!?

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Cpstuning
Huviline
Postitusi: 198
Liitunud: 12 Nov 2010, 15:54
Asukoht:

Pierburg E2 karpaga pöörded kõrgel!?

Lugemata postitus Postitas Cpstuning »

Foorumis küll antud karpa kohta informatsiooni on, kuid suhteliselt raske leida midagi täpset! Nimelt eile sõites avastasin ükshetk, et gaas oleks justkui peal, jäin seisma, pöörded 3k peal, vaatasin ega juhuslikult gaasitrossiga mingit jama pole, ei olnud. Jõudsin siis koju ja jätsin auto seisma, natukese aja pärast otsustasin garaazi asja lammutama minna, et vaadata milles probleem, panin auto käima ja kõik oleks justkui korras, käisin sõitmas ja kõik toimis. Tulin siis targalt koju tagasi ja otsustasin, et ei lähe garaazi, õhtul läksin välja, kõik toimis samamoodi hästi aga üks hetk jälle pöörded 3k peal, lasin siis mõned korrad piirajasse, siis nagu lasi pöörded maha. Täna võtsin karpa maha, puhusin kõik suruõhuga läbi, kontrollisin juhtmed üle, panin peale aga midagi paremaks ei muutunud, vahepeal lööb ikka pöörded peale. Külmast peast mõned minutid käies tõusevad samamoodi pöörded 3k peale, siis sõites mingi hetk nagu viksab normaalseks, järgmine hetk jälle sama situatsioon. On kellegil ideid? :wink:
Viimati muutis argo, 02 Mär 2012, 14:01, muudetud 1 kord kokku.

Cpstuning
Huviline
Postitusi: 198
Liitunud: 12 Nov 2010, 15:54
Asukoht:

Re: Pierburg E2 karpaga pöörded kõrgel!?

Lugemata postitus Postitas Cpstuning »

Keegi tõesti midagi ei oska öelda? Endal ideed otsas, eile võtsin uuesti karpa maha, kõik juppideks, sai ilusti ära puhastatud ja tooresüsteem sai kriitilise pilguga üle vaadatud, kuid midagi kahtlast nagu silma ei hakka. Igastahes väga masendav, kui pill üürgab koguaeg 3k pöörde peal.

Wagenist
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 09 Veebr 2007, 23:18
Asukoht:

Re: Pierburg E2 karpaga pöörded kõrgel!?

Lugemata postitus Postitas Wagenist »

Kas peal on 2e voi 2ee karburaator- neil on suuri erinevusi. Tartus parandan karburaatoreid.
VAG autode remont Tartus
509 7478

Cpstuning
Huviline
Postitusi: 198
Liitunud: 12 Nov 2010, 15:54
Asukoht:

Re: Pierburg E2 karpaga pöörded kõrgel!?

Lugemata postitus Postitas Cpstuning »

Wagenist kirjutas:Kas peal on 2e voi 2ee karburaator- neil on suuri erinevusi. Tartus parandan karburaatoreid.
Just mingi aeg tagasi sai uuritud, tegemist 2E2 karpaga, karpa pealt täpset tähistust ei leidnud!

Gerttt
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 15 Sept 2012, 15:01
Telefon: -
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Re: Pierburg E2 karpaga pöörded kõrgel!?

Lugemata postitus Postitas Gerttt »

mis see probleem ss oli või mis tegid ? mul endal praegu sama jama paned auto tööle ja pöörded 3 tuhande peal koguaeg .

Cpstuning
Huviline
Postitusi: 198
Liitunud: 12 Nov 2010, 15:54
Asukoht:

Re: Pierburg E2 karpaga pöörded kõrgel!?

Lugemata postitus Postitas Cpstuning »

Gerttt kirjutas:mis see probleem ss oli või mis tegid ? mul endal praegu sama jama paned auto tööle ja pöörded 3 tuhande peal koguaeg .
Ostsin uue karpa, sellega probleem lahenes, kuid nüüd jahedamate ilmade saabudes on ka selle karpaga vähe jama. Külmast peast hoiab 2k pööret peal, mida asi ka reaalselt tegema peab, kuid kohati nagu liiga kauaks jäävad pöörded peale, olenevalt ilmast, peab mingi 5-10min käima koha peal, siis asi normaliseerub. Aga üldiselt peaks olema asi selles külmkäivitus membraanis vms.

Gerttt
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 15 Sept 2012, 15:01
Telefon: -
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Re: Pierburg E2 karpaga pöörded kõrgel!?

Lugemata postitus Postitas Gerttt »

mulle öeldi et , õlita gaasi tross ära , sest avastasin et sõites ma ei peagi gaasi vajutama, vaheta aint käike, gaas on koguaeg peal, vahepeal korra langeb 2.5 peale aga ss jälle 3tuhande peal, vahepeal mul oli lihtsalt 2000 pööret ss lasin korra piiraja kõik korras, nüüd enam see ei mõju , eks ma pean ss vaatama homme .

pppp
Veteran
Postitusi: 2245
Liitunud: 04 Juun 2004, 11:44
Telefon: viis kuus kuus üheksa O I null üks
Auto: T***a P***s+
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 67 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Pierburg E2 karpaga pöörded kõrgel!?

Lugemata postitus Postitas pppp »

Sul on monopritse ju, see hoopis teistmoodi loom kui karpa (kuigi näeb veidi sarnane välja).

Vasta

Mine “Mootor”