Uued Kettad ja klotsid

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses alusvankriga, amortide, velgede ja rehvidega.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänatud: 1 kord

Re: Uued Kettad ja klotsid

Lugemata postitus Postitas copilot »

t6nis3 kirjutas:copilot,loe teema kasutaja B3TD,(mingit aerosool määret).
ma arvan et see määrde sinna panemine selleks et kolvi osal, mis jääb väljapoole seda sisemist mansetti/tihendit mis ei lase suportist piduri õlil välja tulla, saaks määritud ja liiguks paremini sisse. :roll:
Selge see et tegu ei ole õlikindla kummiga. Ma arvan et sa kasutad ise kah määret/õli paljude asjade puhul sisse tagasi surumiseks/keeramiseks.

Kõige parema tulemuse annab muidugi suportist selle kolvi välja võtmine, mansettide ja kaitsekummide vahetus ning osade roostest jms sodist puhastamine ja siis määrimine.
Viimati muutis copilot, 10 Juun 2012, 21:19, muudetud 1 kord kokku.
Diesel Power KEEPS ME GOING

B3TD
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 28 Jaan 2012, 11:43
Auto: Sõiduauto
Asukoht:

Re: Uued Kettad ja klotsid

Lugemata postitus Postitas B3TD »

copilot kirjutas:
t6nis3 kirjutas:copilot,loe teema kasutaja B3TD,(mingit aerosool määret).
ma arvan et see määrde sinna panemine selleks et kolvi osal, mis jääb väljapoole seda sisemist mansetti/tihendit mis ei lase suportist piduri õlil välja tulla, saaks määritud ja liiguks paremini sisse. :roll:
Selge see et tegu ei ole õlikindla kummiga. Ma arvan et sa kasutad ise kah määret/õli paljude asjade puhul sisse tagasi surumiseks/keeramiseks.

Kõige parema tulemuse annab muidugi suportist selle kolvi välja võtmine, mansettide ja kaitsekummide vahetus ning osade roostest jms sodist puhastamine ja siis määrimine.
Just nimelt, aerosool/ piduriõli suppordi kaitsekummi alla selleks, et teda liikuma ajada kui hakkab kinni jääma (ka profülaktika mõtes klotse vahetades), loomulikult lõputult nii ei saa ja ükskord peab rem komplekti panema.

Vasta

Mine “Veermik”