passat 1995 sureb välja

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
saatanlikmees
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 17 Mär 2013, 08:59
Telefon: 56773792
Skype: saatan83@hotmail.com
Auto: vw passat b4
Asukoht: harjumaa loksa

passat 1995 sureb välja

Lugemata postitus Postitas saatanlikmees »

mure oleks siis selline et passat sureb sõidupealt välja ja kui seisab mõni minut siis läheb uuesti käima oskab äkki keegi nõu anda millest alustada, tegu siis passatiga 1995a 85 kw automaat , bensiinipumba ostsin uue algul arvasin et selle viga aga kui peale mootori seiskumist uuesti proovida käivitada siis on kuulda et pump tõõtab , aga käima kohe ei lähe paar minutit seisab siis läheb käima mõnikord sureb uuesti välja nii mitu korda enne kui käima jääb .

juula3
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 24 Jaan 2011, 08:59
Telefon: 5kolm62349kuus
Auto: seat leon 1,9 d 77 kw, 2007.a.
Asukoht: põlvamaa

Re: passat 1995 sureb välja

Lugemata postitus Postitas juula3 »

no vaata elementaarne ära. külmkäävitil voolik maha , kas bensu tuleb ja vaakumit paagis. no kork päästa lahti. kui need vead ei ole ,siis juba edasi.

Kasutaja avatar
NOTFAST
Tunnustatud
Postitusi: 1406
Liitunud: 27 Mär 2010, 15:19
Telefon: 5141947
Skype: kollerimees
Auto: Hunnik erinevaid Volkse, MB ja BMW
Asukoht: Saverna
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: passat 1995 sureb välja

Lugemata postitus Postitas NOTFAST »

Mis sul ära kaob? Säde või kütus? Suuresti oleks abi kui teaks asukohta. Või saad läbi tulla.
Tartu ja Võru vahel. Tel 5141947
VAG autode remont ja enamus autode diagnostika. Sportautod ja nendega seonduv. Autoabi ja lammutus. karol@kolleriauto.ee Küsi kindlustust. Ametlik koostööpartner.

saatanlikmees
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 17 Mär 2013, 08:59
Telefon: 56773792
Skype: saatan83@hotmail.com
Auto: vw passat b4
Asukoht: harjumaa loksa

Re: passat 1995 sureb välja

Lugemata postitus Postitas saatanlikmees »

NOTFAST kirjutas:Mis sul ära kaob? Säde või kütus? Suuresti oleks abi kui teaks asukohta. Või saad läbi tulla.
pigem arvan et kaob säde ära kuna kütust saab peale ja vaakumit paagis pole ja siin harjumaal minu lähedal pole kedagi kes oleks selle veaga kokku puutunud, mõnikord saan päävläbi sõita ja välja ei sure samas teisel päeval ainutl välja surebki

saatanlikmees
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 17 Mär 2013, 08:59
Telefon: 56773792
Skype: saatan83@hotmail.com
Auto: vw passat b4
Asukoht: harjumaa loksa

Re: passat 1995 sureb välja

Lugemata postitus Postitas saatanlikmees »

saatanlikmees kirjutas:
NOTFAST kirjutas:Mis sul ära kaob? Säde või kütus? Suuresti oleks abi kui teaks asukohta. Või saad läbi tulla.
pigem arvan et kaob säde ära kuna kütust saab peale ja vaakumit paagis pole ja siin harjumaal minu lähedal pole kedagi kes oleks selle veaga kokku puutunud, mõnikord saan päävläbi sõita ja välja ei sure samas teisel päeval ainutl välja surebki
välja suremis ajal hakkab mingi relee klõbistama ja kui uuseti käivitada siis läheb mõneks sekundiks käima ja kohe kui relee klõbista sure välja , bensiini relee se ei ole kuna kui hoiah releed peal siis bensu pump tõõtab edasi aga käima ei jää :idea:

juula3
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 24 Jaan 2011, 08:59
Telefon: 5kolm62349kuus
Auto: seat leon 1,9 d 77 kw, 2007.a.
Asukoht: põlvamaa

Re: passat 1995 sureb välja

Lugemata postitus Postitas juula3 »

hea oleks ,kui saaks prooviks süütepooli laenata.

kawai
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 03 Veebr 2008, 13:28
Asukoht:

Re: passat 1995 sureb välja

Lugemata postitus Postitas kawai »

Minu passatil oli eelmise omaniku sõnul analoogne asi olnud, oli uuritud päris palju, kuid lõpuks tuli välja, et immo/signa või mu säärase jama oli.
Viimati muutis kawai, 30 Mär 2013, 23:01, muudetud 1 kord kokku.

saatanlikmees
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 17 Mär 2013, 08:59
Telefon: 56773792
Skype: saatan83@hotmail.com
Auto: vw passat b4
Asukoht: harjumaa loksa

Re: passat 1995 sureb välja

Lugemata postitus Postitas saatanlikmees »

kawai kirjutas:Minu passatil oli eelmise omaniku sõnul analoogne asi olnud, oli uuritud päris palju, kuid lõpuks tuli välja, et immo/signa või mu säärase jama oli.
immot mul peal pole vähemalt immo pulka küll mul ei ole

LOGVINOV
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 06 Mär 2013, 10:06
Telefon: 55603659
Auto: Passat
Asukoht:

passat 1995,19 td.55kw

Lugemata postitus Postitas LOGVINOV »

Kas kellegil kasutatudvõi uut sidurit ei vedele kuskil.soov saada

saatanlikmees
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 17 Mär 2013, 08:59
Telefon: 56773792
Skype: saatan83@hotmail.com
Auto: vw passat b4
Asukoht: harjumaa loksa

Re: passat 1995 sureb välja

Lugemata postitus Postitas saatanlikmees »

Peale suuri otsinguid ja hummiku raha juppide vahetuseks magama pandud ,oligi nii lihtne viga mida algul ei oskanud otsida , vahetatud sai jagaja , süütepool ,süüteluku põhi ja bensiinipump . peale neid vahetusi suri ikka auto välja sellel ajal kui talle meeldis . Siis peale elektrijuhtmete ülekäimist jõutsin Väntvõlli asendi andurini ,ostsin uue peale ja viga kadus :clap: käib siiamaani ilusti ja ei sure välja siis kui ise tahab vaid siis kui mina ta seisma jätan.

GTI
Moderaator
Postitusi: 7849
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Re: passat 1995 sureb välja

Lugemata postitus Postitas GTI »

saatanlikmees kirjutas:Peale suuri otsinguid ja hummiku raha juppide vahetuseks magama pandud ,oligi nii lihtne viga mida algul ei oskanud otsida , vahetatud sai jagaja , süütepool ,süüteluku põhi ja bensiinipump . peale neid vahetusi suri ikka auto välja sellel ajal kui talle meeldis . Siis peale elektrijuhtmete ülekäimist jõutsin Väntvõlli asendi andurini ,ostsin uue peale ja viga kadus :clap: käib siiamaani ilusti ja ei sure välja siis kui ise tahab vaid siis kui mina ta seisma jätan.
Kas siis diagnostikakaablit polnud võimalik külge ühendada et kohe veale jälile saada - oleksid säästnud palju aega ja vaeva?
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

saatanlikmees
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 17 Mär 2013, 08:59
Telefon: 56773792
Skype: saatan83@hotmail.com
Auto: vw passat b4
Asukoht: harjumaa loksa

Re: passat 1995 sureb välja

Lugemata postitus Postitas saatanlikmees »

diagnostika ei näidanud kuna siis kui tehtud sai mootor tõõtas ja kohe kiuste ei surnud siis välja, muidu oleks saanud jah veale kohe jälile. see viga käis ju nii et kui suri välja ja peale mõnda minutit läks kohe käima nagu poleks midagi olnutki.

Kasutaja avatar
NOTFAST
Tunnustatud
Postitusi: 1406
Liitunud: 27 Mär 2010, 15:19
Telefon: 5141947
Skype: kollerimees
Auto: Hunnik erinevaid Volkse, MB ja BMW
Asukoht: Saverna
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: passat 1995 sureb välja

Lugemata postitus Postitas NOTFAST »

saatanlikmees kirjutas:diagnostika ei näidanud kuna siis kui tehtud sai mootor tõõtas ja kohe kiuste ei surnud siis välja, muidu oleks saanud jah veale kohe jälile. see viga käis ju nii et kui suri välja ja peale mõnda minutit läks kohe käima nagu poleks midagi olnutki.
See viga jääb mällu. Pole vahet kas töötab või mitte.
Tartu ja Võru vahel. Tel 5141947
VAG autode remont ja enamus autode diagnostika. Sportautod ja nendega seonduv. Autoabi ja lammutus. karol@kolleriauto.ee Küsi kindlustust. Ametlik koostööpartner.

saatanlikmees
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 17 Mär 2013, 08:59
Telefon: 56773792
Skype: saatan83@hotmail.com
Auto: vw passat b4
Asukoht: harjumaa loksa

Re: passat 1995 sureb välja

Lugemata postitus Postitas saatanlikmees »

kuidas ma sellest veakoodist lahti saan , kui deagnostika seda ei näidanud, selle vea ma leitsin juhuse peale tuli mõte ,te prooviks selle vändaanduri ka ära vahetada.Ära palun riku mu tuju alles sain selle sõitma korralikult , auto ostsin pea kiloga ja maetud remondile ka kokku peaaegu sama summa.

Vasta

Mine “Mootor”