Keretööd - kus teha?

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Suletud
Reimom
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 18 Juun 2013, 11:36
Telefon: 5248724
Auto: B8 Alltrack
Asukoht: Tallinn / Kristiine

Keretööd - kus teha?

Lugemata postitus Postitas Reimom »

Tere,

Täna juhtus siis ebameeldiv õnnetus - kraana-auto küljest pääses lahti laternapost ja lajatas mulle katusele / kapotile. IF suunab edasi järgnevatesse töökodadesse, milline neist parim valik võiks olla? Midagi väga positiivset ei leia ühegi nende kohta:

Värvaltrans
Heimarus
Hiteh
Ammeco

Juhul, kui kellelgi on positiivset kogemust mõne nendega, palun jagada.

Pilt

Tänud,
Reimo

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3327
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Keretööd - kus teha?

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

Reimom kirjutas:Tere,

Täna juhtus siis ebameeldiv õnnetus - kraana-auto küljest pääses lahti laternapost ja lajatas mulle katusele / kapotile. IF suunab edasi järgnevatesse töökodadesse, milline neist parim valik võiks olla? Midagi väga positiivset ei leia ühegi nende kohta:

Värvaltrans
Heimarus
Hiteh
Ammeco

Juhul, kui kellelgi on positiivset kogemust mõne nendega, palun jagada.
► Näita Spoilerit
Tänud,
Reimo
Kui mõni aasta tagasi mulle autole kerge tiiva kõks tehti, siis pakkus kindlustus enamvähem samu firmasi. Ei leidnud samuti, nende kohta kindlat vastust, milline oleks hea valik.
Leidsin siis tuttavate kaudu hoopis Keila firma Startauto, kus tehti töö ära minu soovide järgi ja palju paindlikumalt. Kindlustus ka aktsepteeris neid probleemideta.
Kvaliteet oli samuti igati ok - hajutasid minu "märg asfalt" lakiga kerevärvi väga osavalt ära. Kui huvi siis kontakti leiad siit: http://startauto.ee/kontakt.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

See polnud reklaam, vaid soovitus. :)

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5176
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 188 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Keretööd - kus teha?

Lugemata postitus Postitas tito »

Mis mõttes suunab? Sama hästi võid Sa igakuised kindlustusmaksed suunata mujale kui IF i :D
Kas keregarantiile rõhudes esinduses ei saa teha ?
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3327
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Keretööd - kus teha?

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

tito kirjutas:Mis mõttes suunab? Sama hästi võid Sa igakuised kindlustusmaksed suunata mujale kui IF i :D
Kas keregarantiile rõhudes esinduses ei saa teha ?
tito jutt täiesti õige - ei saa nad midagi suunata. Ainuke tingimus, mis mulle seati oli, et minu leitud pakkumine ei või olla suurem nende väljapakutud firmade omadest.

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5176
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 188 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Keretööd - kus teha?

Lugemata postitus Postitas tito »

HawkHill kirjutas: tito jutt täiesti õige - ei saa nad midagi suunata. Ainuke tingimus, mis mulle seati oli, et minu leitud pakkumine ei või olla suurem nende väljapakutud firmade omadest.
Ma veidi olen nende kindlustustega kokkupuutunud, eks neil on " omad huvid" :wink:
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Keretööd - kus teha?

Lugemata postitus Postitas Stollu »

Kasko juhtumiga seoses sain ka neid X kohtade visiitkaarte aga läksin tuttava-tuttava juurde , tip-top kõik tehtud http://www.artauto.ee/" onclick="window.open(this.href);return false;

Reimom
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 18 Juun 2013, 11:36
Telefon: 5248724
Auto: B8 Alltrack
Asukoht: Tallinn / Kristiine

Re: Keretööd - kus teha?

Lugemata postitus Postitas Reimom »

Suunab selles mõttes, et mina olen kannataja. Põhjustaja kindlustus on IF. Tegin neile kahjunõude ning nemad annavad omaltpoolt listi, milliseid töökodasid nemad aktsepteerivad.

Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Keretööd - kus teha?

Lugemata postitus Postitas Stollu »

4 töökoda ei ole siis list ju.

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3327
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Keretööd - kus teha?

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

Reimom kirjutas:Suunab selles mõttes, et mina olen kannataja. Põhjustaja kindlustus on IF. Tegin neile kahjunõude ning nemad annavad omaltpoolt listi, milliseid töökodasid nemad aktsepteerivad.
Ma olin samamoodi tookord kannataja ja Põhjustaja kindlustus ei saa kuidagi dikteerida, et remontida tuleb kellegi isiklikku autot ainult nende etteantud kohas. See list pistetakse kõigile näppu aga ei loe midagi peale selle, et sealt tuleks võrdlevad pakkumised võtta. Alati võib ka ise remondikoha valida eeldusel, et see pole kallim nende soovitatud firmade pakkumistest. Ei tasu lasta endale lihtsalt "pähe istuda".

GTI
Moderaator
Postitusi: 7849
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Re: Keretööd - kus teha?

Lugemata postitus Postitas GTI »

Ma olen kasutanud Bacania teenuseid. Värvimise kvaliteediga võib küll rahule jääda - olen lasknud seal teha auto detailid eraldi.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Arts555
Huviline
Postitusi: 370
Liitunud: 15 Nov 2003, 13:23
Telefon: 5174819
Auto: 9-3 Aero, Golf I Cabrio, Audi Coupe Typ 85
Asukoht: Tartu

Re: Keretööd - kus teha?

Lugemata postitus Postitas Arts555 »

Aga firmades antakse ju tehtud töödele üldjuhul aastane garantii, seega pole ju midagi karta. Aastaga näeb kvaliteedi ära küll.
GOLF, VOLKSWAGEN GOLF

Heinsu
Huviline
Postitusi: 427
Liitunud: 25 Sept 2010, 19:08
Telefon: 55606711
Auto: VW Passat B5.5 1.9tdi 2005a.
Asukoht: Tallinn

Re: Keretööd - kus teha?

Lugemata postitus Postitas Heinsu »

lähme teemasse

ma käisin värvaltrands, lasnamäel

Täitsa ok. auto pesti pärast puhtaks ka :D

Laur
Huviline
Postitusi: 993
Liitunud: 06 Mai 2011, 08:52
Auto: Mercedes E350CDI 4Matic
Asukoht: Vasalemma
Tänanud: 1 kord

Re: Keretööd - kus teha?

Lugemata postitus Postitas Laur »

Oli kunagi sama asi. Tahtsin tookord just hitechit mida neile "listis" polnud. Viriseti küll, et see koht nac kallim kui teised pakkumised, aga sain ikka seal töö tehtud.
M.O.T.T

Reimom
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 18 Juun 2013, 11:36
Telefon: 5248724
Auto: B8 Alltrack
Asukoht: Tallinn / Kristiine

Re: Keretööd - kus teha?

Lugemata postitus Postitas Reimom »

Stollu kirjutas:4 töökoda ei ole siis list ju.
List koosneb 7-st aadressist, neist 4 erinevat firmat.

Aga eks siis homme käin neist mõnest läbi ning vaatan, mis räägivad. Ja eks peab ka mõnest mitte listis olevast kohast pakkumise võtma.
Arts555 kirjutas:Aga firmades antakse ju tehtud töödele üldjuhul aastane garantii, seega pole ju midagi karta. Aastaga näeb kvaliteedi ära küll.
Aastase garantii võivad ju anda aga kui mõnda neist firmadest guugeldada, siis positiivset tagasisidet naljalt ei leia. Ja mina seda janti ei taha küll läbi teha, et pärast mitu kuud töökoja vahet joosta (värv kobrutab, pahtel kukub küljest ära, detailid eri värvi jne)

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5385
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 516 korda

Re: Keretööd - kus teha?

Lugemata postitus Postitas jussike »

Kui meil järjekord poleks mega pikk, kutsuks enda juurde. IF laseb meil tegelikult üle 5-e aastaseid autosi küll remontida, meil 5+ autode hinna pakett võrdväärne nn teise ringi töökodadega, ainult et me ei remondi ühtegi kõrvalist detaili, va hajutused, mis juhtumisse ei kuulu (a'la äkki mahutate nt tagaluugi amordi ja silla regulli ka sinna sisse, teil ju savi kindlustus niikuinii plekib).
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Reimom
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 18 Juun 2013, 11:36
Telefon: 5248724
Auto: B8 Alltrack
Asukoht: Tallinn / Kristiine

Re: Keretööd - kus teha?

Lugemata postitus Postitas Reimom »

Tänaseks siis auto korras ja käes. Homme saab veel üks iluliist vahetatud, mis algul märkamata jäi ning siis saab selle jamaga ühelepoole.

Töö sai lasta tehtud ArtAuto-s, kui kellelgi peaks edaspidi olema tarvis keretöid teha, siis julgen soovitada.

Terv,
Reimo

Awesome
Huviline
Postitusi: 287
Liitunud: 24 Mai 2012, 19:51
Auto: VW B7 ´12, VW B7 ´11
Asukoht: Tartu

Re: Keretööd - kus teha?

Lugemata postitus Postitas Awesome »

Milline firma on normaalne tartus?
Tahaks paar rooste kohta lasta eemaldada ja hind poleks kivist ega ka liiga odav.

Suletud

Mine “Kere & Sisu”