vw passat käetugi katki / kindalaeka valgustussüsteem katki

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
VägaVisaHing
Huviline
Postitusi: 114
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:23
Asukoht:

vw passat käetugi katki / kindalaeka valgustussüsteem katki

Lugemata postitus Postitas VägaVisaHing »

Tere.

Nimelt on siis 2 probleemi autol. 1 vähem tähtis, teine natuke tähtsam.

1) kindalaeka valgustus

Pirnivahetusekäigus sai kogemata vist natuke palju jõudu kasutatud või siis vale liigutus tehtud ja hüppas ära see traadist pinguti või kuidas iganes seda nimetatakse. Olen siin ajaviiteks mõistatanud, et kuidas see peaks sinna tagasi käima aga ei ole jagu saanud. :D Tundub nagu nii mõttetu asi millest üldse teemat teha aga ausalt pea ei võta. Või ehk oleks mõistlikum üldse varulast uus võtta? Pilt ka:
Pilt
Pilt

2) Juhiistme käetugi. Täiesti lambikohapealt otsutas töö lõpetada ja nüüd käib peaaegu vabalt üles-alla. Kuigi tegelt tal vist 2 kohta, kus ta peaks pidama jääma. Mis võis katki minna seal sees? On kellegil head joonist anda ehk :)

Pilt

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7869
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: vw passat käetugi katki / kindalaeka valgustussüsteem katki

Lugemata postitus Postitas R36 »

1 Mina jootsin lihtsalt otse traadi, ei kujuta etttegi selle pinguti vajadust.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5298
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 58 korda

Re: vw passat käetugi katki / kindalaeka valgustussüsteem katki

Lugemata postitus Postitas J.Aru »

Kindalaeka valgustusel see vedru tuld lülitabki, kui otse traadi joodab põleb valgustus siis koguaeg kui tuledki. Võtan Passatist korra välja ja teen pildi, sellel oli enne lihtsalt jupp maha murdunud aga sai natuke sirgemaks keeratud ja toimib jälle.

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7869
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: vw passat käetugi katki / kindalaeka valgustussüsteem katki

Lugemata postitus Postitas R36 »

Mingil autol põles see mul koguaeg kui süüde sees oli. LED asemele ja ongi pika elueaga.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

VägaVisaHing
Huviline
Postitusi: 114
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:23
Asukoht:

Re: vw passat käetugi katki / kindalaeka valgustussüsteem katki

Lugemata postitus Postitas VägaVisaHing »

Siin siis tutorial mu teisele küsimusele.

http://www.passatworld.com/forums/61-b5 ... epair.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3327
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: vw passat käetugi katki / kindalaeka valgustussüsteem katki

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

See kindalaeka valguse lülitus on jah paras mõistatus, kui ei tea täpselt kuidas see töötama peab. Murdsin isegi selle kallal kunagi pead ja ära ei lahendanud seda ilma googleta. :mrgreen:
Lahenduse leiab siit: http://www.passatworld.com/forums/68-b5 ... ost2568365" onclick="window.open(this.href);return false;

VägaVisaHing
Huviline
Postitusi: 114
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:23
Asukoht:

Re: vw passat käetugi katki / kindalaeka valgustussüsteem katki

Lugemata postitus Postitas VägaVisaHing »

HawkHill kirjutas:See kindalaeka valguse lülitus on jah paras mõistatus, kui ei tea täpselt kuidas see töötama peab. Murdsin isegi selle kallal kunagi pead ja ära ei lahendanud seda ilma googleta. :mrgreen:
Lahenduse leiab siit: http://www.passatworld.com/forums/68-b5 ... ost2568365" onclick="window.open(this.href);return false;
Oeh. Tänud :D. ingli [VW Bot: "Keel korda!"] ma pusisin siin juba vahepeal midagi kokku. Vaadates pilte, siis muidugi korralik facepalm nüüd.

VägaVisaHing
Huviline
Postitusi: 114
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:23
Asukoht:

Re: vw passat käetugi katki / kindalaeka valgustussüsteem katki

Lugemata postitus Postitas VägaVisaHing »

Okei võibki vist teema kinni panna taaskord.

Tuhat tyra mulle p*rse, et siuke asi juhtus käetoega. Mul on co2 relv, millega aegajalt saab maal kõmmutamas käidud. Hiljuti sai uus pakk ostetud, kus 500 kuuli sees. Pakk läks katki ja umbes paarsada neist kuulidest panin käetoesisse laekasse. Eile sai korraks käetugi lõpuni üles lastud ja peale seda jooksis siis süsteem kokku. Arvasin, et niisama midagi katki ilmselt aga nop. Sai enne lammutama hakatud ja suur oli ime, kui terve salong neid üks hetk täis oli. Kuskil 100 kuuli veeres koheselt välja ja ülejäänud siis sai raputamisega välja + vaikselt noppimisega. Nii kui see viimane kuul ka välja tuli hakkas käetugi nagu võluväel töötama jälle :D.

Uskumatu, et need kuulid seal midagi ära ei lõhkunud.

Pilt

Vasta

Mine “Kere & Sisu”