Liikusin eile umbes 6 tundi järjest autoga ringi mingit probleemi polnud. Hakkasin koju sõitma mööda Laagna teed ja keset sõitu hakkas tosoolituli vilkuma ning mootoritemperatuur tõusis ülikiiresti. Ei ole kindel kas ka tegelik temperatuur tõusis või ainult näit. Nii kui lasin autol vaba hooga veereda temp langes, käigu sisse panin ja gaasi vajutasin, siis tõusis temperatuur jälle. Õhutasin mootorit, kontrollisin tosoolitaset, valasin veidi juurde. Hommikul käivitasin auto ja temp pmst. kohe jälle laes. Kas tempiandur on lihtsalt läbi? Mootori temperatuur ei saa ju nii kiiresti tõusta? Teiseks, sundjahutus peaks tööle hakkama kui mootoritemp tõuseb 90kraadini, aga millegipärast ei hakka need ka tööle.
Milles on probleem?
Temperatuuri näit tõuseb ülikiiresti ja tosoolituli vilgub.
Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu
-
GTI
- Moderaator
- Postitusi: 7998
- Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
- Auto: G3 3.0 VR6 N/A
- Asukoht: Tallinn Nõmme
- Tänanud: 92 korda
- Tänatud: 183 korda
Re: Temperatuuri näit tõuseb ülikiiresti ja tosoolituli vilgub.
Kas temp. andur lühises või näidik tuksis. Kontrolliks saad kaabliga vaadata mis temp. näit ajus on.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..
Re: Temperatuuri näit tõuseb ülikiiresti ja tosoolituli vilgub.
Andur oli lühises
Küsimus, miks andur lühisesse võis minna?
- R36
- Tunnustatud
- Postitusi: 8051
- Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
- Skype: magnake
- Auto: SKODA KODIAQ 2022 2.0TDI 147kw 4x4
- Asukoht: TARTU
- Tänanud: 44 korda
- Tänatud: 201 korda
- Kontakt:
Re: Temperatuuri näit tõuseb ülikiiresti ja tosoolituli vilgub.
Maakera tegi (5x365x1)+1 tiiru ümber oma telje.4Qlimax kirjutas:Andur oli lühisesKüsimus, miks andur lühisesse võis minna?
Viimati muutis R36, 04 Okt 2014, 20:01, muudetud 1 kord kokku.
stefeli.ee - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT CarPlay/ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus
-
t6nis3
- Huviline
- Postitusi: 2996
- Liitunud: 22 Jaan 2012, 20:01
- Auto: Golf III 1.9 TDI 81kw(104kw), Golf IV 1.9 TDI 81kw(104kw),
- Asukoht: harjumaa
- Tänanud: 1 kord
- Tänatud: 41 korda
Re: Temperatuuri näit tõuseb ülikiiresti ja tosoolituli vilgub.
Ära üle paku. Mootorit ei õhutata. Pigem on probleem plokikaanes. Kas surve on jahutus vedelikus.
- Siim
- Huviline
- Postitusi: 2489
- Liitunud: 11 Juul 2009, 11:00
- Auto: A6 C7 BiTDI, Octavia ‘15 tdi
- Asukoht: Pärnu
- Tänanud: 21 korda
- Tänatud: 4 korda
Re: Temperatuuri näit tõuseb ülikiiresti ja tosoolituli vilgub.
Jahutusvedelikus vaevalt et surve on.t6nis3 kirjutas:Ära üle paku. Mootorit ei õhutata. Pigem on probleem plokikaanes. Kas surve on jahutus vedelikus.

