Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Teadaanded seoses foorumi, kodulehe, klubi ja meenetega (k.a. kleepsudega).

Moderaatorid: HawkHill, argo

Vasta
GTI
Moderaator
Postitusi: 7850
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas GTI »

rako kirjutas: Kas seda e-poodi üldse vaja on? Vabalt võib olla mingi leht kus on tooted ning meiliga/PS iga tellimine. Overkill olnud algusest peale.
Kas rahade liikumine eraisiku või juriidilise isiku kontole e-poe väliselt ei tekita Maksuametis kõrgendatud huvi? Kuidas üldse seadus vaatab sellele kui MTÜ tegeleb kaubandusega (või mis keha on klubi e-poe taga?)
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 4 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas jürts »

TAHAN KLUBILIIKMEKS !!!!!! Tahan Tibulluse autoteemat näha!!! :(

Huligaan
Veteran
Postitusi: 441
Liitunud: 25 Veebr 2008, 00:40
Auto: B8 Alltrack
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Huligaan »

Seadus ütleb nii:
Mittetulundusühing on isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks või põhitegevuseks ei või olla majandustegevuse kaudu tulu saamine.
https://www.riigiteataja.ee/akt/13278757

Ehk siis, kõrvaltegevusena võib teenida tulu, et oma ülalpidamiskulusi katta.
Meie põhitegevus ei olegi e-pood vaid automargi klubi olemine ja arendamine.

Ehk siis meie e-pood ei ole esmase eesmärgiga raha teenida.

Rainer
GTI kirjutas: Kas rahade liikumine eraisiku või juriidilise isiku kontole e-poe väliselt ei tekita Maksuametis kõrgendatud huvi? Kuidas üldse seadus vaatab sellele kui MTÜ tegeleb kaubandusega (või mis keha on klubi e-poe taga?)
Kui nupp ei jaga, siis käed korrutavad või rahakott astendab.

Pilk
Huviline
Postitusi: 453
Liitunud: 17 Mär 2010, 10:18
Auto: Ford S-max ST
Asukoht: Rakvere - Tapa - Hulja
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Pilk »

marzipan kirjutas:E-pood läheb kinni homme kell 15.00 ja esmaspäeval 20.04 saadan tellimused tootmisesse. Pood jääb avatuks laoseisus olevatele toodetele. Uuesti on võimalik Klubiriideid tellida juulis. Kuupäevad täpsustan. Plaanis on ka sortimenti suurendada. Siinkohal ehk võikski arutada, et mida veel sooviksite poes müügil näha?

Kas oleks nõudlust ka lasteriietele?
mina oleksin küll :D tuleb hakata pihta sellega et poissi suunitleda autonduse poole :D
Tagaveo ja nelikveo vahe on see, et nelikveoga sõidad kraavis kaugemale.

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

Huligaan kirjutas:Ehk siis meie e-pood ei ole esmase eesmärgiga raha teenida.

Raine
E-poega me ei teeni tõesti mingeid kasumeid, vaid see ongi kõrvalteenus, et tasuda arveid ja korraldada üritusi, sest olgem ausad, siis ainult liikmemaksust Klubi ära ei toida. Varsti tuleb ka kolmanda kvartali aruanne, kus on kõik ilusti näha klubilistele.

Pood ongi just sellepärast, et saaks koostööd teha kindla koostööpartneriga, et jääks see iga mehe enda tootmine ära. Niisama üksikuid tellimusi ei ole mõtet üldse teha, sest toote hind läheks liiga kõrgeks, sest ainuüksi kujundus ja raami üles panek maksab ja kui seda teha ühe toote pärast, siis võib seal trükihinnaks kujuneda 20-40 eurot, seega pood annab meile kõigile võimaluse tellida soodsamalt klubiriideid.
rako kirjutas:
marzipan kirjutas:E-pood läheb kinni homme kell 15.00 ja esmaspäeval 20.04 saadan tellimused tootmisesse. Pood jääb avatuks laoseisus olevatele toodetele. Uuesti on võimalik Klubiriideid tellida juulis. Kuupäevad täpsustan. Plaanis on ka sortimenti suurendada. Siinkohal ehk võikski arutada, et mida veel sooviksite poes müügil näha?

Kas oleks nõudlust ka lasteriietele?
Kas seda e-poodi üldse vaja on? Vabalt võib olla mingi leht kus on tooted ning meiliga/PS iga tellimine. Overkill olnud algusest peale.
Tänapäeva tehnikaajastul oleks ikka väga jama kui tellida kaupa PS ja e-maili teel. Kes neid arveid siis käsitsi vorbiks teha? Muudkui tahate siin uuemat foorumit ja nüüd selline ettepanek. Oleme ikka kaasaegsed ja moodsad, käime ajaga kaasa. Niikuinii on juba nii suur töö selle poega tehtud, et see jääb küll ära, et käsitsi midagi tegema hakkame ;)
Viimati muutis argo, 16 Apr 2015, 22:35, muudetud 2 korda kokku.
Põhjus: Postitused seotud.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3327
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

rako kirjutas:Kas seda e-poodi üldse vaja on? Vabalt võib olla mingi leht kus on tooted ning meiliga/PS iga tellimine. Overkill olnud algusest peale.
Me elame 21 sajandis ja mingi meilitamine ja PS-itamine millegi ostmiseks jäägu siiski eelmisse sajandisse. Oluliselt lihtsam on teha üks kord e-pood ära ja hiljem on kõigil kauba kohta vajalik info ja ostuvõimalus 24h olemas, kui raisata aega ükshaaval küsimustele vastamise peale. "Overkillist" on asi küll e-poe puhul samuti väga kaugel, kuna e-poe funktsionaalsus on oluliselt laiem, kui esmapilgul väliselt võib paista - nimelt ka liikmemaksude ja liitumisarvete haldus, reklaamiarvete väljastamine, tulevikus vajadusel ka tasuliste ürituste arvete väljastus, sooduslingid klubi partnerite poodidesse jne. Kogu selline e-poe võimaluste ärakasutamine võimaldab juhatusel ja ka klubilistel keskenduda olulisematele neid huvitavatele teemadele, kui näiteks rutiinne arvete väljastamine. Lihtsalt infoks võin veel lisada, et seni kuni e-pood ei olnud veel praegusel arengustasemel sai 2 aasta jooksul väljastatud üle 500 arve käsitsi. Pole just väga mõistlik aja kasutus käsitööna?
GTI kirjutas:Kas rahade liikumine eraisiku või juriidilise isiku kontole e-poe väliselt ei tekita Maksuametis kõrgendatud huvi? Kuidas üldse seadus vaatab sellele kui MTÜ tegeleb kaubandusega (või mis keha on klubi e-poe taga?)
Kui tegevus on dokumenteeritud müügiaruannetega ja sularaha sissemaksudega klubi kontole, siis on Maksuameti huvi MTÜ tegevuse vastu täpselt sama suur, kui mistahes muu firma vastu.
Vastavalt klubi põhikirjale, mis on teatavasti EVWK puhul täiesti seaduslikult registreeritud "tegevusjuhend", võib klubi tegeleda oma äramajandamiseks:
► Näita Spoilerit
Senikaua kui klubi tegevus piirdub põhikirjalise tegevusega ja kellelegi dividente ei maksta ega raha ei jaotata ning e-pood on vaid vahend klubilise tegevuse toetamiseks, ei ole MTÜ väikesest kõrvaltegevusest lisavahendite hankimiseks mingit probleemi seaduse seisukohast.

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänatud: 10 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Igor »

Mõni elab ikka päris 90te lõpus :lol:
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

dud66
Huviline
Postitusi: 103
Liitunud: 22 Mai 2014, 22:52
Telefon: 55927479
Auto: Volkswagen Passat 1,8 TURBO 110kW
Asukoht: Tallinn

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas dud66 »

marzipan kirjutas:E-pood läheb kinni homme kell 15.00 ja esmaspäeval 20.04 saadan tellimused tootmisesse. Pood jääb avatuks laoseisus olevatele toodetele. Uuesti on võimalik Klubiriideid tellida juulis. Kuupäevad täpsustan. Plaanis on ka sortimenti suurendada. Siinkohal ehk võikski arutada, et mida veel sooviksite poes müügil näha?

Kas oleks nõudlust ka lasteriietele?
Jube nadi on see, et uued liikmed ei saa klubiriideid tellida siis enne juulit :?

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

dud66 kirjutas:
marzipan kirjutas:E-pood läheb kinni homme kell 15.00 ja esmaspäeval 20.04 saadan tellimused tootmisesse. Pood jääb avatuks laoseisus olevatele toodetele. Uuesti on võimalik Klubiriideid tellida juulis. Kuupäevad täpsustan. Plaanis on ka sortimenti suurendada. Siinkohal ehk võikski arutada, et mida veel sooviksite poes müügil näha?

Kas oleks nõudlust ka lasteriietele?
Jube nadi on see, et uued liikmed ei saa klubiriideid tellida siis enne juulit :?
Kahjuks mitte. Minu eesmärk ja nägemus oli, et liitumised lähevad lahti koos e-poega, aga kahjuks see nii ei läinud, põhjuseid on erinevaid. Juulis siis plaan teha uuesti lahti umbes 1,5 kuuks ja teise tellimuse teeksin augusti keskpaigas või lõpu poole ja siis saab septembri lõpus alles uusi riideid oodata. Selline on vähemalt esialgne plaan ja praegu ei näe ka mingeid takistusi, et miks see ei peaks niimoodi minema, aga never knows ;)

Teine variant [VW Bot: "Keel korda!"] on tulla Kevadkruiisile, kus on ka mõningane valik klubiriideid praegusest sortimendist müügis ja ka selliseid eksepmlare, mida on ainult 1 ja võimalik osta ainult ürituselt, kuna poodi ei jõua need kunagi ;). Kavatsen tellida natukene rohkem, et tekitada natukene laoseisu. Mingi nägemuse saan ma juba esimese tellimuse põhjal, et mis on populaarsemad kaubad. T-särke ja maikasid julgen natukene rohkem tellida, küll aga kallimaid tooteid (vest ja softshell) jäävad ilma laoseisuta.
Viimati muutis marzipan, 17 Apr 2015, 07:59, muudetud 1 kord kokku.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

dud66
Huviline
Postitusi: 103
Liitunud: 22 Mai 2014, 22:52
Telefon: 55927479
Auto: Volkswagen Passat 1,8 TURBO 110kW
Asukoht: Tallinn

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas dud66 »

marzipan kirjutas:
dud66 kirjutas:
marzipan kirjutas:E-pood läheb kinni homme kell 15.00 ja esmaspäeval 20.04 saadan tellimused tootmisesse. Pood jääb avatuks laoseisus olevatele toodetele. Uuesti on võimalik Klubiriideid tellida juulis. Kuupäevad täpsustan. Plaanis on ka sortimenti suurendada. Siinkohal ehk võikski arutada, et mida veel sooviksite poes müügil näha?

Kas oleks nõudlust ka lasteriietele?
Jube nadi on see, et uued liikmed ei saa klubiriideid tellida siis enne juulit :?
Kahjuks mitte. Minu eesmärk ja nägemus oli, et liitumised lähevad lahti koos e-poega, aga kahjuks see nii ei läinud, põhjuseid on erinevaid. Juulis siis plaan teha uuesti lahti umbes 1,5 kuuks ja teise tellimuse teeksin augusti keskpaigas või lõpu poole ja siis saab septembri lõpus alles uusi riideid oodata. Selline on vähemalt esialgne plaan ja praegu ei näe ka mingeid takistusi, et miks see ei peaks niimoodi minema, aga never knows ;)

Teine variant on tulla Kevadkruiisile, kus on ka mõningane valik klubiriideid praegusest sortimendist müügis ja ka selliseid eksepmlare, mida on ainult 1 ja võimalik osta ainult ürituselt, kuna poodi ei jõua need kunagi ;). Kavatsen tellida natukene rohkem, et tekitada natukene laoseisu. Mingi nägemuse saan ma juba esimese tellimuse põhjal, et mis on populaarsemad kaubad. T-särke ja maikasid julgen natukene rohkem tellida, küll aga kallimaid tooteid (vest ja softshell) jäävad ilma laoseisuta.
OK, panustan siis Kevadkruiisile - saab enne oma silmaga üle ka vaadata

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas rako »

Väga vabandan aga kui seda e-poodi vaadata on see igati ajast ja arust ( 90 nendate teema ) alustades juba kujundusest ja lõpetades ülesehitusega. Kui asi oleks korralik tänapäevane ei oleks ma seda küsimust ka tõstatanud.
Klubi kodulehe kohta käib sama teema.

Aga eks te ise tea paremini.

E: ja noh need bännerid. Need näevad ikka koledad välja. Ma tean, et nüüd lendavad kõik selga, et mida sa kritiseerid aga Igor tegi hästi, et selle 90 teema sisse tõi. Sest roheline jne selline värvikasutus jääb tõesti sellesse aega. Kas teie interneti avarustes liikumine tõesti piirdub evwk lehel käimisega ja ei suuda hommata suurt pilti ning näha kuhu me oleme tänaseks päevaks jõudnud.
Viimati muutis rako, 17 Apr 2015, 11:17, muudetud 1 kord kokku.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänatud: 10 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Igor »

Mis arvad, et mulle see meeldib? Kindlasti mitte. Nagu Etzi, Han_Wiz ja Hawkhill ütlesid, et mingiaeg minnakse üle uuele süsteemile. Tuleta meelde EVWK arutelus koht, kus räägiti foorumi kolimisest. Seega ma ei virise vaid viin faktid ette ja ootan rahulikult millal see aeg saabub, mil uus juhatus seab ennast mugavalt sisse ja algab töö arenduse poole pealt.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas rako »

Igor kirjutas:Mis arvad, et mulle see meeldib? Kindlasti mitte. Nagu Etzi, Han_Wiz ja Hawkhill ütlesid, et mingiaeg minnakse üle uuele süsteemile. Tuleta meelde EVWK arutelus koht, kus räägiti foorumi kolimisest. Seega ma ei virise vaid viin faktid ette ja ootan rahulikult millal see aeg saabub, mil uus juhatus seab ennast mugavalt sisse ja algab töö arenduse poole pealt.
See uuele süsteemile ( platvormile? ) üle viimine ei ole ju hetkel teemaks :) Pigem on teema kujundus. Ma tean, et on raske leida kujundajat kes tahaks teha selliseid asju klubi heaks tasuta. Aga kui vaadata SanderS i kevadkruiisi logosid siis on tunda, et seal on potensiaali. Rääkige temaga ja vaadake mis vastab. Bännerid saab ikka normaalsed teha :)
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänatud: 10 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Igor »

Kui räägid bannerite kujundusest siis mõni neist olen ma ka teinud kunagi :lol:
Bannerite osas tõepoolest võiks keegi äss need valmistada. Kõik muu millest olen rääkinud on pigem globaalne modifitseerimine milleni kunagi ka jõutakse.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5176
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 188 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas tito »

rako kirjutas:...Aga kui vaadata SanderS i kevadkruiisi logosid siis on tunda, et seal on potensiaali....
Täiesti nõus, baas on saanud endale arvestatava konkurendi!
Et poleks päris OT siis mulle 90 nendad meeldisid
► Näita Spoilerit
:mrgreen:
Viimati muutis HawkHill, 26 Apr 2015, 11:01, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: spoiler
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
SanderS
Huviline
Postitusi: 158
Liitunud: 03 Juul 2012, 15:50
Auto: VW Passat CC 1.8TSI
Asukoht: Tartu
Tänatud: 1 kord

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas SanderS »

Kui minu "käekiri" meeldib, siis olen igati nõus bännerite ning muude kujundustöödega aitama :thumbup:
http://www.disander.ee - Graafiline disain
http://gtstudio.deviantart.com - Autoteemalised illustratsioonid ja muud tööd

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

SanderS kirjutas:Kui minu "käekiri" meeldib, siis olen igati nõus bännerite ning muude kujundustöödega aitama :thumbup:
Saatsin PS'i ;)
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 4 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas jürts »

Kas keegi uutest liitujatest on juba klubiliseks ennistatud ka?

Huligaan
Veteran
Postitusi: 441
Liitunud: 25 Veebr 2008, 00:40
Auto: B8 Alltrack
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Huligaan »

Jah, ja tuleb ka sinul rõõmupäev koheselt.
Kui nupp ei jaga, siis käed korrutavad või rahakott astendab.

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 4 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas jürts »

jürts kirjutas: Nii,kell läks käima! Näis,kuidas Mr.Paskaak oma kohustustega hakkama saab :wink: :mrgreen:
Kell siiani käib...

Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Stollu »

ei lasta tuppa ? :)

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänatud: 10 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Igor »

Kas saaks antud teema huumor vol 2 alla liigitada?
Jürts vana sõber :) Võta toru helista. :)
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas rako »

Igor kirjutas:Kas saaks antud teema huumor vol 2 alla liigitada?
Jürts vana sõber :) Võta toru helista. :)
Kle kamoon! Saa oma kibestumisest üle ja las teised tegutsevad. Mai viitsi koguaeg neid "huumori" "nalju" lugeda.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänatud: 10 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Igor »

rako kirjutas:
Igor kirjutas:Kas saaks antud teema huumor vol 2 alla liigitada?
Jürts vana sõber :) Võta toru helista. :)
Kle kamoon! Saa oma kibestumisest üle ja las teised tegutsevad. Mai viitsi koguaeg neid "huumori" "nalju" lugeda.
Kust Sa võtad, et olen kibestunud? :o Minu teada on Sul vimka mu vastu kuna mina Su kohapeal oleks minu postituse tsiteerimata jätnud. :crazy: Ma saan aru, et Su foorumis on ilmselt diktatuur, kuid selles foorumis minu teada (kui vahepeal midagi 4 kuuga ei ole muutunud) ei ole keelanud veel ettepanekud teha. :wink: Ära ole negatiivne päikest Su päeva!

Väga häirib tegelikult, kui asjalik teema (nii nagu näiteks rako bussi teemas) tekkib teemaväline content. Jürts võta ennast käsile aja oma teema otse õige inimesega PS kaudu. Kui ei saa ajatud mu tel nr on Sul olemas (P.S astun peatselt Su juurest niivõi naa läbi) :wink:
Viimati muutis Igor, 26 Apr 2015, 01:21, muudetud 1 kord kokku.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 4 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas jürts »

Igor kirjutas:Kas saaks antud teema huumor vol 2 alla liigitada?
Jürts vana sõber :) Võta toru helista. :)
Aga miks ma peaks helistama? Kui on inimesed endale kohustuse võtnud,siis tuleks ka seda täita! Ja kui tõesti eraelu nii tihe,siis poleks äkki vaja võtta endale lisakohustusi,millega hakkama ei saada,või kuidas? Miks mina eriti kuhugi ei roni? Sest tean,et ajanappuse tõttu ei suudaks eriti korrektselt ja operatiivselt omi asju toimetada,seepärast hoiangi eemale. Äkki siinses foorumis asi liiga keeruline ja nõuab rohkem,kui ühte klikki,et huvilisest klubiliseks saada? Sel juhul ju asi üle võlli keeruliseks ise aetud.
Ja antud tragikoomilist seisu vaadates,siis see kihutuskõne liitumise avalduse lehel paistab eriti imelikus valguses,vähemalt minu jaoks :)
Eesti parim autoklubi? Euroopa parim? "Hüppa peale ja sõidame!!! " :mrgreen: Hüppaks küll,aga... :roll:

Vasta

Mine “Ametlikud teated”