Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Teadaanded seoses foorumi, kodulehe, klubi ja meenetega (k.a. kleepsudega).

Moderaatorid: HawkHill, argo

Vasta
Kasutaja avatar
Kontovaba
Huviline
Postitusi: 147
Liitunud: 27 Juul 2014, 11:45
Telefon: 56735583
Auto: Lexus GS300 & VW NEW BEETLE & VW Caravelle T4
Asukoht: Tartu linn, Karlova

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Kontovaba »

Tasusin liitumisarve juba mitu päeva tagasi, kuid endiselt staatuseks "Kinnitatud tellija poolt".
https://www.facebook.com/ttautoremont/?ref=ts&fref=ts - Sõidukite remont- ja hooldustööd! [Oilshop OÜ]

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

Kontovaba kirjutas:Tasusin liitumisarve juba mitu päeva tagasi, kuid endiselt staatuseks "Kinnitatud tellija poolt".
Tere.

Nende staatuse muudatustega on palju segadust ja tagasisidet olnud. Kuna vaikimisi läheb staatuse muudatuse kohta ka e-mail arve tellijale, siis on see segadust tekitanud ja arvatakse, et tegemist on uue arvega ja ei osata vaadata arve lõpus olevat olekut. See on tekitanud mulle palju lisatööd ja seletusi ja seega võtsin vastu otsuse, et edasipid neid teateid tellijatele välja ei saada. Sinu arve on ilusti tasutud ja muutsin ka Joomlas arve staatuse ära ja Sa said ka selle kohta e-mailile kinnituse, kuna järeldan, et soovisid seda. Edasipidi kasutan vaikimisi siiski seda varianti, et staatuse muudatust tehes uut e-maili välja ei saada.

Loodan, et see on kõigile vastuvõetav ja kui tekib mingi kahtlus arve staatuse osas, siis e-poodi sisse logides saab vaadata oma arve staatust.

Marje

EDIT: Pood en avatud ja osta saab laoseisuga tooteid- kleepse, tasse, pastakaid jne. Mulle tundub, et kui riiete müügi sulgesin, siis arvatakse, et kõik on kinni. Osta ei saa hetkel ainult riideid. Kõik muu on saadaval :)
Viimati muutis marzipan, 02 Mai 2015, 14:25, muudetud 3 korda kokku.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
Carqw
Huviline
Postitusi: 237
Liitunud: 25 Dets 2010, 10:52
Auto: Opel Vectra C, Kawasaki Ninja ZX6R
Asukoht: Väike-Maarja

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Carqw »

Saatmisega seoses jälle üks küsimus. Nimelt kui ma tellin sealt 2 eurise autokleepsu, kas siis tõesti pean pea 4 euri peale maksma ja itellaga tellima? Kas ei ole võimalus koju postkasti saada?
“Poole sõidu pealt hakkas toidu lõhna kusagilt sisse tulema, nii ei saa ju sõita.”

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

Kevadkruiisilt on võimalik ka käest-kätte osta. Kahjuks sellise otsuse võtsin vastu, kuna lihtpostina saates ei saa ma kuidagi tõestada, et olen kauba teele pannud ja samamoodi ei saa kuidagi tõestada, et kaup on või ei ole kohale jõudnud. Itella Smartposti kasutades jääb postitamisest ja kättesaamisest märk maha.

Loodan, et oli piisav seletus.

Marje
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
Carqw
Huviline
Postitusi: 237
Liitunud: 25 Dets 2010, 10:52
Auto: Opel Vectra C, Kawasaki Ninja ZX6R
Asukoht: Väike-Maarja

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Carqw »

Kevadkruiisile suure tõenäosusega ei jõua. Kas kuidagi erandit pole ka võimalik teha? Lähim itella on ka 37 km. :yawn:
“Poole sõidu pealt hakkas toidu lõhna kusagilt sisse tulema, nii ei saa ju sõita.”

ReijoK
Klubiline
Postitusi: 556
Liitunud: 23 Veebr 2009, 01:03
Telefon: 53707175
Skype: r.kuusemae
Auto: Sharan ´06
Asukoht: Tallinn, Stroomi
Tänanud: 1 kord

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas ReijoK »

marzipan kirjutas:Kevadkruiisilt on võimalik ka käest-kätte osta. Kahjuks sellise otsuse võtsin vastu, kuna lihtpostina saates ei saa ma kuidagi tõestada, et olen kauba teele pannud ja samamoodi ei saa kuidagi tõestada, et kaup on või ei ole kohale jõudnud. Itella Smartposti kasutades jääb postitamisest ja kättesaamisest märk maha.

Loodan, et oli piisav seletus.

Marje
Saad küll - saadad tähitud kirjaga ja sel juhul saab netist liikumist jälgida jne. Järgi peab niikuinii kuskile minema

Kasutaja avatar
Carqw
Huviline
Postitusi: 237
Liitunud: 25 Dets 2010, 10:52
Auto: Opel Vectra C, Kawasaki Ninja ZX6R
Asukoht: Väike-Maarja

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Carqw »

Mu poolest võib tavalise kirjana ka saata, klubikaarte ja kleepse saadetakse ju ka tavalises ümbrikus.
“Poole sõidu pealt hakkas toidu lõhna kusagilt sisse tulema, nii ei saa ju sõita.”

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

Kuna poes ei ole ainult kleepsud müügil, siis võib juhtuda nii, et kõik võivad oma tellimusi (kus on ka riided) lihtpostiga tellida, seda ma aga ei soovi. Vaatan, kas saab nii seadistada, et kui ainult kleepse tellitakse, et siis tähitult saata. Ma saan sellest murest täitsa aru ja see on ka õigustatud. Kui olen seadistuse osas vastused saanud, siis annan teada.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

Seadistusi saab küll niimoodi muuta, et ainult kleepsude puhul saab valida ka lihtkirja ja tähitudkirja. Järgmine nädal ehk saab seadistused ära teha. Lihtkirjana saates on vastutus täielikult tellijal endal. See märge tuleb ka juurde valikusse.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
Carqw
Huviline
Postitusi: 237
Liitunud: 25 Dets 2010, 10:52
Auto: Opel Vectra C, Kawasaki Ninja ZX6R
Asukoht: Väike-Maarja

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Carqw »

Kui panna juurde et tellija vastutusel, siis ei peaks ju mingeid probleeme tekkima. Niiet super! Jään uuendusi ootama. :thumbup: Sest tõesti selle 1-2 eurise kleepsu tellimine itellaga tundus kuidagi too much :think:
“Poole sõidu pealt hakkas toidu lõhna kusagilt sisse tulema, nii ei saa ju sõita.”

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

Annan siin teada kui seadistused tehtud.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

Just sain koostööpartnerilt tellimuse kätte. Kui õhtul koju jõuan, siis hakkan pakkima ja ehk jõuan ka täna postitada :)
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

Pakid on teele pandud :D Tagasiside toodete kohta on alati teretulnud
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3327
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

marzipan kirjutas:Pakid on teele pandud :D Tagasiside toodete kohta on alati teretulnud
Pakk minu tellitud kaubaga jõudis täna õnnelikult ostja kätte. 8)
Smartpostiga kauba kättesaamine toimis hästi ja pakitud oli kaup väga korralikult ja põhjalikult. Tellisin meeste polo, T-särgi, saunalina ja pastakad klubi logodega.
Mis puudutab minu tellitud kaupu, siis on rõõm tõdeda, et Marzipan on teinud ära lõpuks selle, mida seni keegi ei ole suutnud korda saata - on taganud klubi toodete väga hea hinna ja kvaliteedi suhte ja seekord see rahuldab mind täielikult, erinevalt minu varasematest eriarvamustest ja "lahingutest" ühe klubi juhatuse liikmega toodete hinna ja kvaliteedi suhtes.
Kõik minu tellitud kaupadel olevad tikandid ja siiditrükis logod on perfektsed ja ka toodete materjal on super ning tuntavalt kvaliteetne. :thumbup:

Marjele suured tänud seni e-poe kaupadega tehtud töö eest ja loodetavasti jõuad ikka jätkata samas vaimus, hoides lippu kõrgel! :thumbup:

woody
Veteran
Postitusi: 1692
Liitunud: 04 Apr 2008, 21:16
Auto: Bora 2.0, B6 103 cbab
Asukoht: Uhtna
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas woody »

Illar ajas mul suu vesiseks asjade järgi :)
EI ole aega, üldse ei ole aega!!

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3327
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

woody kirjutas:Illar ajas mul suu vesiseks asjade järgi :)
Ega mul ka suu nüüd vesine ja tahaks juba ka klubi fliisi osta, mis varsti tuleb e-poe valikusse. :D

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas rako »

Ma nüüd eitea kas koht õige. Aga kas koostööpartnerite nimekiri on pädev veebis? Olen Viljandis ning plaanis homme natuke varuosasid osta seega kerge soodus ei teeks paha.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

HawkHill kirjutas:
marzipan kirjutas:Pakid on teele pandud :D Tagasiside toodete kohta on alati teretulnud
Pakk minu tellitud kaubaga jõudis täna õnnelikult ostja kätte. 8)
Smartpostiga kauba kättesaamine toimis hästi ja pakitud oli kaup väga korralikult ja põhjalikult. Tellisin meeste polo, T-särgi, saunalina ja pastakad klubi logodega.
Mis puudutab minu tellitud kaupu, siis on rõõm tõdeda, et Marzipan on teinud ära lõpuks selle, mida seni keegi ei ole suutnud korda saata - on taganud klubi toodete väga hea hinna ja kvaliteedi suhte ja seekord see rahuldab mind täielikult, erinevalt minu varasematest eriarvamustest ja "lahingutest" ühe klubi juhatuse liikmega toodete hinna ja kvaliteedi suhtes.
Kõik minu tellitud kaupadel olevad tikandid ja siiditrükis logod on perfektsed ja ka toodete materjal on super ning tuntavalt kvaliteetne. :thumbup:

Marjele suured tänud seni e-poe kaupadega tehtud töö eest ja loodetavasti jõuad ikka jätkata samas vaimus, hoides lippu kõrgel! :thumbup:
Sellise tagasiside nimel tasubki tööd teha ja vaeva näha. Järelikult on kõik asja ette läinud, sest tööd on tõesti palju tehtud.

Aitäh :)
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
tibullus
Veteran
Postitusi: 1480
Liitunud: 20 Mai 2007, 18:17
Auto: Passat W8 4.0 4Motion
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas tibullus »

rako kirjutas:Ma nüüd eitea kas koht õige. Aga kas koostööpartnerite nimekiri on pädev veebis? Olen Viljandis ning plaanis homme natuke varuosasid osta seega kerge soodus ei teeks paha.
Aitel Autost, Automaailmast ja Autoeksperdist saab soodustust. AutoMotoga ja KP Töögrupiga on asi veel pooleli.
W8

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 114 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan »

Ainulaadne võimalus on Kevadkruiisil liituda Klubiga. Kampaania hind 10 EUR liikmetasu ja saad klubikaardi ning kleebise kohe kätte ja foorumis 24h jooksul klubiliseks. Tule otsi mind ülesse, täida liitumisankeet, maksa sularahas 10 eurot ja juba 17.05 oledki klubiline :)

Liituda saab ainult foorumi kasutaja, kes ei ole "uustulnuka" staatuses.

See pakkumine kehtib ainult Kevadkruiisil
Viimati muutis marzipan, 14 Mai 2015, 09:35, muudetud 1 kord kokku.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5176
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 188 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas tito »

rako kirjutas:Ma nüüd eitea kas koht õige. Aga kas koostööpartnerite nimekiri on pädev veebis? Olen Viljandis ning plaanis homme natuke varuosasid osta seega kerge soodus ei teeks paha.
Sa pole ju klubilinegi :lol:
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas rako »

tito kirjutas:
rako kirjutas:Ma nüüd eitea kas koht õige. Aga kas koostööpartnerite nimekiri on pädev veebis? Olen Viljandis ning plaanis homme natuke varuosasid osta seega kerge soodus ei teeks paha.
Sa pole ju klubilinegi :lol:
Tegelen pättusega ning kasutan oma vana klubikaarti :)
Ei aga tegelikult tulin juba Tartu ära siin on Villu ja parimad hinnad :)
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänatud: 10 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Igor »

HawkHill kirjutas:erinevalt minu varasematest eriarvamustest ja "lahingutest" ühe klubi juhatuse liikmega toodete hinna ja kvaliteedi suhtes.
Alati enne seda kui ütled mõtle, mis selle asja tagamaa oli. Alati tuleb peeglisse vaadata ning hinnata olnud sündmused. Alati kui tekkivad lahkarvamused tuleb nendest rääkida. Tuletan meelde its all started disainist, aga ennem oli Grossi juhtum, mis näitas, et probleemid ei ole lahendatud. Karmavõla kuldne reegel inimestest kas hästi või mitte midagi.

Kui üks meeskonna liige hakkab süüdistama kedagi teist siis ma alati küsin mida ja kuidas ta on aitanud sellele inimesele, et ta sai hakkama, või lihtsalt vaatas pealt kuidas teine "uppub". Veel kord toonin - palun ole oma arvamusega ettevaatlikum ning nagu näitas ajalugu kasvõi Evens-iga ei ole mõtet ühe aine loopida ventilaatorisse.

P.S
Ei ole solvunud, ega ei tunne ennast puudatuna - tegin märkuse.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7869
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas R36 »

Äkki aitab juba selle peegli jutuga. Iga märkuse kohta, mis tehakse virutatakse peegli jutt.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänatud: 10 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Igor »

golfi_vend kirjutas:Äkki aitab juba selle peegli jutuga. Iga märkuse kohta, mis tehakse virutatakse peegli jutt.
Magnus plaati võib vahetada, kuid sisu jääb samaks. See mis oli - see oli. Sörkimine ajaloos arvestamata tagamaad on sama hea, kui korraldada mõne hea ürituse ja lõpus tuleks ilgelt suur jama ja ürituse lõppus küsida osalejatelt tagasiside. SumUp saab olema see, et emotsioonidest lähtudes tagasiside saab olema ainult negatiivse momendi arvestades.

Iga kord kui tulen üle pikka aja foorumisse keegi saab millegi taolisega hakkama. Olge nii kenad julgege üritustel tagasiside minu tegevuste kohta välja öelda minule otse. Siiani ainult üks inimene sai sellega väga hästi hakkama ning ütles see mida Ta arvas mille eest suur tänu ja respekt talle, et leidis jõudu ja ei mänginud netiheerot - alkeemik (Odschool 2013).

Üks veel asi mis on nõme, et need samad netihiirod kes pidevalt saavad millegi taolisega hakkama üritustel on vait kui kalad ja viisakamad kui Kaubamaja poe müüjad. Silmakirjalikus ei ole hea iseloomujoon - seega homme näeme - ei ole mõtet sel teemal enam diskuteerida.
Viimati muutis Igor, 15 Mai 2015, 16:59, muudetud 1 kord kokku.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

Vasta

Mine “Ametlikud teated”