Käigukasti vahetus

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses käigukastide ja siduritega.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Haava
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 20 Jaan 2015, 20:06
Auto: Sharan TSI 2.0, 162 kW, 2017
Asukoht: Tallinn

Käigukasti vahetus

Lugemata postitus Postitas Haava »

Selline jama lugu, et auto vajab käigukasti vahetust. Kuna uued käigukasti hinnad koorivad seljast seitse nahka ja maksavad veel hinge hinda, siis kas teadjamad autoomanikud siin ehk oskavad soovitada kus oleks võimalik leida uut/kasutatud käigukasti. Auto Passat b7 7-käiguline DSG.

GTI
Moderaator
Postitusi: 7850
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Re: Käigukasti vahetus

Lugemata postitus Postitas GTI »

varuosakeskus.ee oled proovinud?
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

t6nis3
Huviline
Postitusi: 2587
Liitunud: 22 Jaan 2012, 20:01
Auto: Golf III 1.9 TDI 81kw(104kw), Golf IV 1.9 TDI 81kw(104kw),
Asukoht: harjumaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 32 korda

Re: Käigukasti vahetus

Lugemata postitus Postitas t6nis3 »

Küsimus,sellest,et mis juhtus. Kas kohe teist kasti vaja. Lauri ei viitsinud sinu teemasse ,,sukelduda,, Tulid foorumisse abi paluma,samas oled nii kidakeelne valgustamaks, mis siiski juhtus.(küsimärgid klavjatuuril on veel leidmata).

Haava
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 20 Jaan 2015, 20:06
Auto: Sharan TSI 2.0, 162 kW, 2017
Asukoht: Tallinn

Re: Käigukasti vahetus

Lugemata postitus Postitas Haava »

Sry, ei tahtnud kidakeelne olla. Juhtus nii, et üks hetk kui tahtsin autoda sõitma hakata, panin tagumise käigu sisse, auto pool meetrit liikus, siis jäi seisma ning põhja alt kostis ragisev/klobisev heli. Paar korda sai veel proovitud, aga kõik kordus. Helistasin Möllerisse, sealt soovitati puksiiriga neile viia. Pukseerisin Mustamäele ning järgmisel päeval nad helistasid ja ütlesid et käigukastis on metallipuru ja -tükid ja et laagrid läbi (kui nüüd kõike täpselt mäletan). Igatahes nende soovitus oli, et muud varianti pole kui uus käigukast panna. Kuna ma seda nende juures teha ei tahtnud, siis pukseerisin auto koju tagasi ning nüüd otsin kohta kus leiaks kasti ning seejärel laseks kusagil mujal ära vahetada. Proovisin varuosad.ee ja elv.ee lehte, kahjuks need tulemusi ei andud. Auto pole veel aasta aegagi käes olnud kui üks jama ajab teist taga... Møllerist küsisin, kas tegu tootja defektiga, et selline asi juhtus, kuid nad väidavad, et lihtsalt juhtub vahest selliseid asju. Ei saa mina aru kuidas sellised asjad "lihtsalt juhtuvad", auto pole nii vanagi (2011). Igatahes, selline lugu.

Laur
Huviline
Postitusi: 993
Liitunud: 06 Mai 2011, 08:52
Auto: Mercedes E350CDI 4Matic
Asukoht: Vasalemma
Tänanud: 1 kord

Re: Käigukasti vahetus

Lugemata postitus Postitas Laur »

Proovi siit küsida: http://recro.eu/ee/" onclick="window.open(this.href);return false;
M.O.T.T

Haava
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 20 Jaan 2015, 20:06
Auto: Sharan TSI 2.0, 162 kW, 2017
Asukoht: Tallinn

Re: Käigukasti vahetus

Lugemata postitus Postitas Haava »

Tänud, ka sinna läks päring teele, kuid vastust veel pole.

Kasutaja avatar
worldonfire
Klubiline
Postitusi: 1282
Liitunud: 19 Aug 2008, 21:19
Auto: VW Passat B8 2.0 TDI 176kw 4mot | VW Passat B4 1.9 TDI 81kw
Asukoht: Võru/Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 40 korda

Re: Käigukasti vahetus

Lugemata postitus Postitas worldonfire »

Haava kirjutas:Tänud, ka sinna läks päring teele, kuid vastust veel pole.
Nendel võibki vastamisega natuke aega minna kui emaili teel suhelda.
Vw-le vaja diagnostikat? Või mingisugust lisavarustust? Küsi, leiame lahenduse! Pakun diagnosti/kodeerimisi jne Ross-Tech originaal Hex-Can-V2 kaabliga. Külasta ka meie facebooki Le VW Freaks või kodulehte levwfreaks.eu

coollaager
Huviline
Postitusi: 279
Liitunud: 24 Aug 2008, 20:55
Telefon: 55660241
Auto: Passat B5 Variant TDI
Asukoht: Tõrva

Re: Käigukasti vahetus

Lugemata postitus Postitas coollaager »

Olen kasutanud päring.ee
Nagu aru olen saanud on seal taga enamus Eesti lammutusi ja ka uute varuosade müüjaid. Ise olen saanud sealtkaudu kõik senini vajamineva. Iseasi palju eesti lammutustes B7id sees on ja paljudel neist just vajamineva koodiga kast on.

Kasutaja avatar
worldonfire
Klubiline
Postitusi: 1282
Liitunud: 19 Aug 2008, 21:19
Auto: VW Passat B8 2.0 TDI 176kw 4mot | VW Passat B4 1.9 TDI 81kw
Asukoht: Võru/Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 40 korda

Re: Käigukasti vahetus

Lugemata postitus Postitas worldonfire »

coollaager kirjutas:Olen kasutanud päring.ee
Nagu aru olen saanud on seal taga enamus Eesti lammutusi ja ka uute varuosade müüjaid. Ise olen saanud sealtkaudu kõik senini vajamineva. Iseasi palju eesti lammutustes B7id sees on ja paljudel neist just vajamineva koodiga kast on.
Ja et mis seisukorras see kasutatud kast ka on...
Ise soovitaks samamoodi recroga ühendust võtta. Nad annavad kastile vähemalt 2 aastase garantii kui nende tingimustest kinni pead (nende teadmata ei tohi ise kasti maha võtta... st nende koostööpartnerite juures tuleb seda teha).
Vw-le vaja diagnostikat? Või mingisugust lisavarustust? Küsi, leiame lahenduse! Pakun diagnosti/kodeerimisi jne Ross-Tech originaal Hex-Can-V2 kaabliga. Külasta ka meie facebooki Le VW Freaks või kodulehte levwfreaks.eu

Vasta

Mine “Ülekanne”