Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Jutud VW diiselmootorite teemadel.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Kasutaja avatar
phaetonv10
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 18 Mär 2017, 19:50
Auto: vw phaeton 5.0 v10 230 kw
Asukoht:

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas phaetonv10 »

Müüa oli eraisik kahjuks muidu oleks tõesti tarbijakaitsesse läind

Kasutaja avatar
phaetonv10
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 18 Mär 2017, 19:50
Auto: vw phaeton 5.0 v10 230 kw
Asukoht:

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas phaetonv10 »

tänu vastuste abil sain mootori tööle ilusti minek kõik asjad olemas TÄNUD....nüüd lihtsalt 1 probleem voolukõikumine makk töötab siis mingi hetk viskab välja ennast siis jälle töötab ....vahest on nii et pikalt sõidad siis töötab nagu ilusti pilt ees jne mõtlesin ka on mingi relee teema see voolukõikumine ehk teab keegi ....

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5298
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 58 korda

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas J.Aru »

Mis siis täpsemalt probleemiks oli mootori poole pealt?

turbodiesel
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 02 Apr 2010, 17:42
Auto: T3 Syncro,Phaeton,<s>Polo</s>
Asukoht: Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas turbodiesel »

Kas voolukõikumine avaldub ka voltmeetril?

Kasutaja avatar
phaetonv10
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 18 Mär 2017, 19:50
Auto: vw phaeton 5.0 v10 230 kw
Asukoht:

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas phaetonv10 »

J.Aru kirjutas:Mis siis täpsemalt probleemiks oli mootori poole pealt?

Oli kaks kaitset läbi...vahetasin need kaks sd1 15A kaitsmed mis asusid kunde poolsel kohal kapoti all ära ja mootor hakkas ilusti tööle aga jh nüüd on probleem selle elektriga....

Kasutaja avatar
phaetonv10
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 18 Mär 2017, 19:50
Auto: vw phaeton 5.0 v10 230 kw
Asukoht:

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas phaetonv10 »

turbodiesel kirjutas:Kas voolukõikumine avaldub ka voltmeetril?

Ma ei ole voltmeetrid külge pannud ega täpselt ei teagi kuhu ma panen...nu nt eile oli nii et sõitsin makk töötas displayl pilt ees jne...poole mängimise aeg jäi vait siis mingi 10sek oli vait hakkas uuesti tööle...ja nii kogu aeg väga harva kui mängib korralikult nii et ei jukerda....kas võib olla mingis relees asi v on milleskis muus viga?

walkman
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 10 Okt 2016, 18:00
Auto: NA
Asukoht: Tallinn

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas walkman »

Tegelikult tuleks põhjus ka üles otsida miks need kaitsmed läbi läksid. Varsti on nii, et auto maha põlenud ja tuju veel sitem.

Kasutaja avatar
phaetonv10
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 18 Mär 2017, 19:50
Auto: vw phaeton 5.0 v10 230 kw
Asukoht:

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas phaetonv10 »

Unustasin seda ka küsida kas muidu selle auto puhul normaalne et tahab 160-ne pealt uitama minna...sain jõud asjad mootorile tagasi läksin proovima....ja ingel [VW Bot: "Keel korda!"] üle 160 ei julgend rohkem vajutada sest auto tahtis uitama minna tagaots hakkas nagu pendeldama.....kas võib olla asi amordides v on mingid puksid asjad läbi....

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 93 korda

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas TiitRE »

phaetonv10 kirjutas:
turbodiesel kirjutas:Kas voolukõikumine avaldub ka voltmeetril?

Ma ei ole voltmeetrid külge pannud ega täpselt ei teagi kuhu ma panen...
Usun, et peeti silmas armatuuris asuvat voltmeetrit?

Pilt

turbodiesel
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 02 Apr 2010, 17:42
Auto: T3 Syncro,Phaeton,<s>Polo</s>
Asukoht: Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas turbodiesel »

phaetonv10 kirjutas:Ma ei ole voltmeetrid külge pannud...
Soovitan Sul kiiresti see auto maha müüa,kuni selle eest veel mingi raha saab.
Selle auto pidamiseks on vaja palju raha või palju teadmisi.

Kasutaja avatar
phaetonv10
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 18 Mär 2017, 19:50
Auto: vw phaeton 5.0 v10 230 kw
Asukoht:

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas phaetonv10 »

Käisin nüüd sõitmas see volt meeter ei kõikumd mul aga makk oli küll töötas ei töödand töötas siis display ei töötand jne....

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 93 korda

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas TiitRE »

phaetonv10 kirjutas:Käisin nüüd sõitmas see volt meeter ei kõikumd mul aga makk oli küll töötas ei töödand töötas siis display ei töötand jne....
Eks see makk seal pees ole. Kus kandis sa toimetad muidu? Kui Tartu kandis, siis tean soovitada, kust saaksid sellele autole varuosi.

ounou
Huviline
Postitusi: 388
Liitunud: 10 Nov 2008, 11:21
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas ounou »

kas ma saan õieti aru, et sa ostsid vana saksa luksusmasina, mis ei tööta ja sa kasutasid selleks veel laenu. kas mõistusel oli puhkepäev?

Kasutaja avatar
phaetonv10
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 18 Mär 2017, 19:50
Auto: vw phaeton 5.0 v10 230 kw
Asukoht:

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas phaetonv10 »

ounou kirjutas:kas ma saan õieti aru, et sa ostsid vana saksa luksusmasina, mis ei tööta ja sa kasutasid selleks veel laenu. kas mõistusel oli puhkepäev?
Kui sa loeksid eelnevad tekstid läbi siis saaksid aru...masin tehtigi selleks müügi hetkeks korda ja räägiti sirgeks jne....vead hakkasid järgmine päev välja lööma

Kasutaja avatar
phaetonv10
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 18 Mär 2017, 19:50
Auto: vw phaeton 5.0 v10 230 kw
Asukoht:

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas phaetonv10 »

TiitRE kirjutas:
phaetonv10 kirjutas:Käisin nüüd sõitmas see volt meeter ei kõikumd mul aga makk oli küll töötas ei töödand töötas siis display ei töötand jne....
Eks see makk seal pees ole. Kus kandis sa toimetad muidu? Kui Tartu kandis, siis tean soovitada, kust saaksid sellele autole varuosi.
mis koht see on ?

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 93 korda

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas TiitRE »

phaetonv10 kirjutas:
TiitRE kirjutas:
phaetonv10 kirjutas:Käisin nüüd sõitmas see volt meeter ei kõikumd mul aga makk oli küll töötas ei töödand töötas siis display ei töötand jne....
Eks see makk seal pees ole. Kus kandis sa toimetad muidu? Kui Tartu kandis, siis tean soovitada, kust saaksid sellele autole varuosi.
mis koht see on ?
53073346 Tal 2..3 Phaetonit lammutada, hinnad natuke odavamad, kui tava lammarites ja kaup korralik. Kui on mingi häda, vahetab ümber või kui teist osa pakkuda pole, ostab tagasi. Asub Reolas. Saab ka käibemaksulise arve.

murkamarko
Klubiline
Postitusi: 1690
Liitunud: 27 Aug 2012, 19:02
Telefon: 53542362
Auto: Volkswagen Passat Variant 2014 1.6 TDI
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 97 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas murkamarko »

Võid ka enda oma pakkuda sinna. kui asi käest kisub

TiitRE kirjutas:
phaetonv10 kirjutas:
TiitRE kirjutas: Eks see makk seal pees ole. Kus kandis sa toimetad muidu? Kui Tartu kandis, siis tean soovitada, kust saaksid sellele autole varuosi.
mis koht see on ?
53073346 Tal 2..3 Phaetonit lammutada, hinnad natuke odavamad, kui tava lammarites ja kaup korralik. Kui on mingi häda, vahetab ümber või kui teist osa pakkuda pole, ostab tagasi. Asub Reolas. Saab ka käibemaksulise arve.

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 93 korda

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas TiitRE »

murkamarko kirjutas:Võid ka enda oma pakkuda sinna. kui asi käest kisub

TiitRE kirjutas:
phaetonv10 kirjutas:
mis koht see on ?
53073346 Tal 2..3 Phaetonit lammutada, hinnad natuke odavamad, kui tava lammarites ja kaup korralik. Kui on mingi häda, vahetab ümber või kui teist osa pakkuda pole, ostab tagasi. Asub Reolas. Saab ka käibemaksulise arve.
Mina või? :roll: :lol:

murkamarko
Klubiline
Postitusi: 1690
Liitunud: 27 Aug 2012, 19:02
Telefon: 53542362
Auto: Volkswagen Passat Variant 2014 1.6 TDI
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 97 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas murkamarko »

Ei ei . Too ikka keda tillist tõmmati.

TiitRE kirjutas:
murkamarko kirjutas:Võid ka enda oma pakkuda sinna. kui asi käest kisub

TiitRE kirjutas: 53073346 Tal 2..3 Phaetonit lammutada, hinnad natuke odavamad, kui tava lammarites ja kaup korralik. Kui on mingi häda, vahetab ümber või kui teist osa pakkuda pole, ostab tagasi. Asub Reolas. Saab ka käibemaksulise arve.
Mina või? :roll: :lol:

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas dellu »

Päris naljakas on viimasel ajal neid teemasid lugeda. Mingite "imevahenditega" remonditakse autosid ja siis parseldatakse maha. Tahaks ka neid imevahendeid. Praegu mina küll aru ei saa, kuidas see kordategemine ja petmine siis toimus. Et müüja vahetas ka kaitsmed ära ja müüs siis maha? Loomulikult mingi hetk võib autosid kalad vaevama hakata või peale teatud vigasid, mille müüja ära remondib otsustab auto maha müüa. Seda enam, et nagu enne öeldi, siis sellise auto omamiseks peavad olema finantsid tagataskust iga hetk võtta, mitte ei osteta autot laenupeale ja siis ollakse hädas, kui pole isegi tavaremontideks raha. See makk ja voolukõikumine on ilmselt teemaalgataja enda nägemus ja tegelikult jah makk läbi. Kondekate teema või mida iganes. Salongitulede vilkumist on mõnel autol vigane ukseandur tekitanud. Miks täpselt nii teeb ei tea, aga olen seda mitmel autol näinud.
Mina vähemalt praegu küll aru ei saa, milline osa see pettus oli. Igal autol on mõni viga müües küljes, mis näiteks müüjat ei olegi häirinud, aga ostjat võib häirida. Seega ta ei pruugi seda isegi mainida ja veel vähem on tal see müügi hetkel meeles.
Aga tõesti viimase raha eest selle auto ostmine ja nüüd kõiges müüja süüdistamine on ka jama. Eks müüja vaatas, et finantsiliselt läheb kalliks selle lappimine viimasel ajal ja odavam on mõni mõistlik auto ligi võtta. Eks nüüd ongi sinul hetk peeglisse vaadata ja mõelda, kas oled valmis need vead likvideerima või sõidad veel roimamaks ja müüd järgmisele õnnelikule. 13a vanal autol on vigu kindlasti kamaluga ja kui ei ole veel piisavalt, siis tuleb neid kindlasti. Mida rohkem on lisaseadmeid, seda rohkem on ka tuksi minna. Näiteks nagu enne öeldi, siis pead ikkagi leidma kaitsme läbipõlemise põhjuse. Näiteks B6 passatil peeti selliseks kohaks juhtiule alust kohta, kus kaabelduse ühenduspunktid ja sealt kuskilt kippus mädanema. Seda nüüd samas müüja süüks ajada, noh küsitav natuke, kas see on teadlik vea varjamine. Ilmselt vahetas ise samuti vahest kaitsmeid.
Olen ise ka umbes 12a tagasi luksusauto pidamise rõõmu üle elanud ja loogusin 9kuud ja 3000 eurot vaesemana (seejuures ka auto müügihind-ostuhind hinnalangus, gaasiseadme paigaldus jne). Ei pidanud ka mingi hetk enam mõistlikuks raha sisse laduda. Amordid olid 1000 eurot tükk (nivookad jne), need sai niigi tavalised asemele pandud jne. Sinu eelis on ilmselt jah täna see, et nii mõndagi saab ka lammarist vähe mõistlikuma hinnaga. Mina toona kas ei leidnud või ei olnud ka lammari business veel nii arenenud siin.
Ühes sõbral oli kunagi Touareg ja tema ei saanud ka kunagi Audihooldusest alla 10 000 eurose arvega tulema ja neid kordi ikka oli kui ta seal käis :). Ehk lühidalt luksusauto omamiseks ole valmis sinna mõnuga sisse taguma, sõida roimaks ja looda et seal müües üldse mingit väärtust veel on (nagu need Soome ehitajate autod tavaliselt kipuvad lõpuks olema) või siis tõesti müü maha ja vaata midagi muud. Iseasi kui lihtne järgmist lolli üldse leida on, kes seda osta tahaks. Kindlasti mingi turg on olemas, aga jah.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5176
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 188 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas tito »

► Näita Spoilerit
Valus aga õige!

Ps. Moded võivad spoilerdada, ma ikka ei oska
Viimati muutis J.Aru, 28 Mär 2017, 21:19, muudetud 2 korda kokku.
Põhjus: Spoiler, spoileri saab kollasest hüüumärgiga kolmnurgast.
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas rako »

► Näita Spoilerit
No see on tõesti nii täpselt öeldud kui veel saab.
A8, Phaeton ja S kass sellepärast täna enam mitte midagi ei maksagi.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 93 korda

Re: Phaeton 5.0 V10 probleem mootori ja minekuga

Lugemata postitus Postitas TiitRE »

rako kirjutas:
► Näita Spoilerit
No see on tõesti nii täpselt öeldud kui veel saab.
A8, Phaeton ja S kass sellepärast täna enam mitte midagi ei maksagi.
Kogu eelnev jutt peaaegu õige. Tõesti, sellist autot pole mõtet küll laenuga osta või siis jätta samasugune (või vähemalt pool sellest) summa kohe varakult taskusse, mis pandi ostu peale. Kuid natuke parandaks rako´t, nimelt pole ju need luksusautod odavad võrreldes samaaegsete margikaaslastega. Näiteks võrdlus 2003a. Passati/Golfiga v. sama-aasta Phaetoniga - hinnalangus on proportsionaalne. Samas võin enda näitel öelda (samuti ka paljud tuttavad), et kui oled juba luksuslikuma autoga harjunud, siis jube raske on minna tagasi väiksema klassi auto peale. Näiteks on mul 3..4 rekkameest väljakasvanud tagaluuk veoki pealt ja kui paluda, et ole mees, tee 1 sõit tagaluugiga, siis aetakse nina krimpsu ja öeldakse, et olen parem kodus puhkepäevaga, kui luugi peale tagasi lähen, isegi kui vaid korraks :D
Ei taha kuidagi promoda neid vanu luksautosi, kuid mulle näiteks meeldib mugavus ja olen nõus selle eest ka rohkem raha välja käima (pean silmas hooldusväliseid üllatusi).

Vasta

Mine “Diislid”