Jetta 1.4TSI DSG

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

Suletud
Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Jetta 1.4TSI DSG

Lugemata postitus Postitas rako »

Tervitus klubilised huvilised ja muud spetsialistid.

Täna on aeg seal maal kus ma olen otsustanud osta uue auto ja nimelt selleks on välja valitud Jetta 1.4 TSI 90kw DSG automaat kastiga.
Sai käidud ka proovisõidul kuigi 6k manualiga ja emotsioonid on positiivsed. Proovisõidu keskmine küttekulu jäi sinna 10l/100km kanti, kuid see oli ka 80% linna korraliku testimisega.
Siinkohal oleks tänulik kõigile kellel on kokkupuuteid olnud sellise komboga ning mis mind jettaga tulevikus ees ootab?
Hetke seisuga on välja valitud Comfortline baasmudel ja sinna lisaks Executive+Business lisapaketid ( teadmiseks, et higline eestis ei müüda ).

Algselt tegelikult ma olin mitme auto vahel Rapid, Jetta ja Civic aga seni kõige mõistlikum on tundunud siiski jetta.

Kuidas suhtuda sellesse 7 k DSG kasti? niipalju mulle räägiti, et kasti kartma ei pea pigem seda "juhtmoodulit" ma päris täpselt pole selle kasti ehitusega kursis ning ei oska selle kohapealt seisukohta võtta.
Viimati muutis MustVälk, 24 Jaan 2016, 16:54, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Lisatud kategooria.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Sellel teemal on 11 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Suletud

Mine “Autoostu abi”