Vw Passat Vr6-e probleem süütepooliga.

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
volkswagenonkaauto
Huviline
Postitusi: 84
Liitunud: 27 Veebr 2013, 14:30
Telefon: 56845563
Auto: Vw Golf Variant Gl 2.0 Aut.
Asukoht:

Vw Passat Vr6-e probleem süütepooliga.

Lugemata postitus Postitas volkswagenonkaauto »

Juhtus siis selline asi autoga, et sõites hakkas auto imeliku häält tegema. Hääl oli selline nagu üks või rohkem silindritest ei tööta ning ajas jubedat põlemata kütusehaisu välja ja siis oli veel üleval plastipõlemishais vms. Õnneks juhtus see kodu lähedal. Kodus olles avastasin seda, et üks süüteküünla juhe oli lahti ja rippus koos pooleks oleva otsaga mis peaks olema süütepooli küljes. Ega midagi kiskusin lahti süüte pooli ja sealt avanes kurb pilt. See ots kus pidi olema see pooleks ots sealt oli veidi plasti välja sulanud. Miks sellised asjad üldse juhtuvad ?

Pilt
Pilt

Ja praegu ei jää mul muud üle kui uus süütepool osta aga veel ei tea missuguse firma toodangut ma tahan.

m14m5
Huviline
Postitusi: 667
Liitunud: 13 Apr 2008, 14:50
Auto: mõned passatid
Asukoht: valgamaa

Re: Vw Passat Vr6-e probleem süütepooliga.

Lugemata postitus Postitas m14m5 »

volkswagenonkaauto kirjutas:Juhtus siis selline asi autoga, et sõites hakkas auto imeliku häält tegema. Hääl oli selline nagu üks või rohkem silindritest ei tööta ning ajas jubedat põlemata kütusehaisu välja ja siis oli veel üleval plastipõlemishais vms. Õnneks juhtus see kodu lähedal. Kodus olles avastasin seda, et üks süüteküünla juhe oli lahti ja rippus koos pooleks oleva otsaga mis peaks olema süütepooli küljes. Ega midagi kiskusin lahti süüte pooli ja sealt avanes kurb pilt. See ots kus pidi olema see pooleks ots sealt oli veidi plasti välja sulanud. Miks sellised asjad üldse juhtuvad ?

Pilt
Pilt

Ja praegu ei jää mul muud üle kui uus süütepool osta aga veel ei tea missuguse firma toodangut ma tahan.
A nüd panen pildi kokku kellega tegu, nimelt sõber tõigi teie käest selle g3 pikapi 2.0 automaadi, ja rääkis et teil oli olnud ka vr6 katkise süütepooliga :)

Vasta

Mine “Elektroonika”