Tiguan 2.0 TDI 4 Motion, linnalaps või tööloom?

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

Vasta
Andiitsia
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 24 Okt 2014, 20:37
Auto: Polo 1.9 TDI
Asukoht:

Tiguan 2.0 TDI 4 Motion, linnalaps või tööloom?

Lugemata postitus Postitas Andiitsia »

Autovahetuse mõtteid on peas igasuguseid ning vahelduseks küsiks siis ehk nõu targemate käest. Mis on Tiguani plussid ja miinused, ja kuidas tema vastupidavusega maal ja metsas lood on? Täpsemalt on mul vaja temaga igapäevaselt palju kilomeetreid maha kammida (olen loomaarst ning sõidan farmide vahet), 30 % teedest on kruus. Tore oleks kui kuu lõpus kütusearved päris kõiki kasumeid ära ei neelaks. Otseselt kuskil metsamülkas ma müttamas ei käi, aga talvel oleks tore kui saaks lumetuisu vallidest ilma suurema abita läbi. Vähemalt 2 x nädalas on vaja hobusetreilerit (2.1 T) ringi kärutada. Ka seda aeg ajalt poristes tingimustes. Ja varustust mida ma igapäevaselt endaga kaasas lohistan on.... üksjagu. Olen mõelnud Volksult muudele markidele üle minemist, aga kuna siiamaani on Polo mind väga truult teeninud siis tema auks ikkagist uuriksin veelkord kuidas ta suuremate pereliikmetega lood on. Kas võiks minu töötingimustesse sobida? Mis te arvate? Ja mida tuleb jälgida Tiguani ostul?
Viimati muutis MustVälk, 23 Dets 2015, 20:48, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Lisatud kategooria.

Sellel teemal on 71 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Autoostu abi”