Passat B4 istmesoojendus?

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
alvar12
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 26 Nov 2005, 08:45
Telefon: 53016625
Auto: vw passat 1,9tdi 95a,vw golf3 1,9d
Asukoht: põlvamaa

Passat B4 istmesoojendus?

Lugemata postitus Postitas alvar12 »

kas on v?imalik kuidagi istmesoojendust korda teha .vool tuleb istme all olevasse releese sest kui soojenduse sisse l?litad teeb relee pl?ksu,iste aga soojaks ei l?he :(:(
Viimati muutis argo, 07 Mär 2012, 02:04, muudetud 1 kord kokku.

ivar80
Huviline
Postitusi: 178
Liitunud: 16 Aug 2004, 13:08
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas ivar80 »

releega juhitakse suuremaid voolusid. see kui relee kl?psib ei t?henda veel et istmete k?tmiseks ette n?htud vool sealt l?bi k?ib. kindlasti on olemas nendel asjadel kaitsmeblokis kaitse, vaata kas see terve on.
Kindlasti on istme all ka pistik mille saad lahti v?tta ja proovida kas sinna vool j?uab.

alvar12
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 26 Nov 2005, 08:45
Telefon: 53016625
Auto: vw passat 1,9tdi 95a,vw golf3 1,9d
Asukoht: põlvamaa

Lugemata postitus Postitas alvar12 »

kaitse on terve l?hen, kontrollin kas pistikus on vool

laving
Huviline
Postitusi: 69
Liitunud: 02 Okt 2006, 10:19
Asukoht: Viimsi

Lugemata postitus Postitas laving »

Mul mure istmesoojendustega - mul pole neid :D, aga tahaks. Sooja maa auto, mis teha. Igatahes oles huvi saada istmesoojendusi, kas oskate n?u anda, et mida selleks tegema peab, mida ostma ja palju v?ib selline l?bu maksma minna?
infoks veel, et istmete alla l?hevad mingid juhtmed.

Neegripoiss
Huviline
Postitusi: 286
Liitunud: 24 Juul 2006, 12:45
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Neegripoiss »

Algselt postitas: laving
Mul mure istmesoojendustega - mul pole neid :D, aga tahaks. Sooja maa auto, mis teha. Igatahes oles huvi saada istmesoojendusi, kas oskate n?u anda, et mida selleks tegema peab, mida ostma ja palju v?ib selline l?bu maksma minna?
infoks veel, et istmete alla l?hevad mingid juhtmed.
On m??a eraldi istmesoendusi, paned istme alla, juhtmed viid akule, kogu moos.
Minu m?letamist m??da tk 400.-

M?ned lingid:
http://www.automaailm.ee/index.php?lang" onclick="window.open(this.href);return false; ... ct_id=1236

http://www.automaailm.ee/index.php?lang" onclick="window.open(this.href);return false; ... ct_id=2598

[Muudetud: 4-1-2007 Neegripoiss]

resnick
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 01 Mai 2005, 16:19
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)

Lugemata postitus Postitas resnick »

Ise olen ostnud teistsugused istmesoojenduse elemendid, kuigi paigaldamata need alles. K?ivad polstri alla nagu originaalidki. V?i lihtsam on muidugi istmekatted paigaldada ja siis nende alla need soojenduselemendid panna.

Hetkel ei tule m??jat meelde, kuid hind j?i neil ca 700 tk juurde.
Eurotrakats põka põka...

laving
Huviline
Postitusi: 69
Liitunud: 02 Okt 2006, 10:19
Asukoht: Viimsi

Lugemata postitus Postitas laving »

ma otsin just sellist lahendust, mis ikka nagu originaal v?lja n?eb, ikka koos uppudega seal kus need k?ivad jne jne. OK, elemendid saab nii 700 eest, nagu ma aru sain, aga edasi, kuidas neid paigaldada? Kas ?kki m?ni t??koda teeb selliseid asju? Siis v?iks mulle ps saata (priva I mean).

samzik
Klubiline
Postitusi: 1615
Liitunud: 21 Jaan 2004, 17:21
Telefon: 55558855
Auto: Passat tdi 4M 96kw 04/ Audi 90 tq 134kw/ Bully Syncro 2.1 82kw
Asukoht: Harjumaa, uuemõisa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas samzik »

Kuna uuematel autodel vw puhul k?ib istme kate lihtsalt ?ra. Siis saab need ka sinu autol minu info kohaselt ise paigaldada, juhtmete vedu tuleb lasta kusagil teha kardan kui endal m?istus peale ei hakka. Usun et ka kasutatud l?litid saab armatuuri m?sitliku hinna eest. ?kki ka kasutatud juhtmestiku leiab keegi uuri ;)
Palun helistada tööpäeviti 17:00-22:00 nädalavahetusel 10-22 ni, Tänu. Tel 55 558 855 Rain.

resnick
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 01 Mai 2005, 16:19
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)

Lugemata postitus Postitas resnick »

Algselt postitas: samzik
Kuna uuematel autodel vw puhul k?ib istme kate lihtsalt ?ra. Siis saab need ka sinu autol minu info kohaselt ise paigaldada, juhtmete vedu tuleb lasta kusagil teha kardan kui endal m?istus peale ei hakka. Usun et ka kasutatud l?litid saab armatuuri m?sitliku hinna eest. ?kki ka kasutatud juhtmestiku leiab keegi uuri ;)
Nendel originaaljuhtmetel vast miskeid sisseehitatud releesid ei ole. V?i on?
Sest need nn B-osa istmesoojenduselemendid on tavaliselt p?him?ttel, et kas sees v?i v?ljas ning ei ole temperatuuri v?imalik reguleerida astmeliselt.

Kas keegi seda istmekatet lammutanud ka muidu? Et oskaks t?psemalt r??kida-juhendada, et mis ja kuidas. Ma olen seda istet vaatanud, siis k?ll ei tundunud, et v?ga lihtne oleks see asi olnud :s

[Muudetud: 5-1-2007 resnick]
Eurotrakats põka põka...

Lauripoiss
Huviline
Postitusi: 131
Liitunud: 19 Okt 2005, 13:18
Auto: VW Passat 1.8T 02.a
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Lauripoiss »

minu arust oleks siis tal ju k?ige lihtsam minna lammarisse ja sealt kogu kraam muretseda ... kindlasti leiaks sealt kogu vajaliku...!!!

tiitk
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 24 Okt 2006, 16:30
Asukoht: Viljandi

Lugemata postitus Postitas tiitk »

Algselt postitas: resnick

Nendel originaaljuhtmetel vast miskeid sisseehitatud releesid ei ole. V?i on?
Sest need nn B-osa istmesoojenduselemendid on tavaliselt p?him?ttel, et kas sees v?i v?ljas ning ei ole temperatuuri v?imalik reguleerida astmeliselt.

Kas keegi seda istmekatet lammutanud ka muidu? Et oskaks t?psemalt r??kida-juhendada, et mis ja kuidas. Ma olen seda istet vaatanud, siis k?ll ei tundunud, et v?ga lihtne oleks see asi olnud :s

[Muudetud: 5-1-2007 resnick]
Kindlasti on v?imalik ka reguleerida, s?ltub originaall?litist ja kasutatavast skeemist (b5-l peaks l?litis koos olema kontrollmoodul ja relee , seega vaid termotakisti tuleks istmesse panna ja juhtmed).
Istmekatte lammutamisest venet oskajale http://passat-b5.ru/index.php?option=co ... &Itemid=57

Lammutusest vaevalt korras eraldi elemente leiaks, osta terve iste on vist suht m?ttetu.

[Muudetud: 5-1-2007 tiitk]

voll
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 14 Apr 2006, 06:21
Asukoht: Riidaku

Lugemata postitus Postitas voll »

Remotisin just enda golfil istmesoojendust. Katted k?ivad maha lihtsalt-kui v?tta iste maha ja pisut pead vaevata, k?ll siis ?nnestub. Seljatoe ja alumise padja elemendid on ?hedatud j?rjest. Tavaliselt on katki alumine osa. Kuna mul ei ole tina roostevaba jaoks, siis olen keeranud roostvabast plekist torujupi ja sellega juhtmed kokku vajutanud. ?hendusele olen polstrisse augu l?iganud ja ta sinna ?ra peitnud. Elemedid olen polstri k?lge liiminud momendiga ja kui pealmine kiht on l?bi kulunud (juhe paistab), siis liiminud peale ?hukese tugeva riide.

VeixV
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 16 Juun 2009, 16:23
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas VeixV »

mul istmesoojendus soojendab ainult seljaosa, istmiku osa on külm ja kundepoolsel vist läks midagi katki, igatahes sisseistudes käis krõps (ca. -30 kraadi oli väljas) ja 5astme peal ei toimu midagi..kas saab ise remontida?

Dantsik
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 08 Veebr 2009, 10:06
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas Dantsik »

ei hakka uut teemat tegema, küsin siin. endal juhiistmesoojendus ei tööta (kõrvalistuja oma ok). ei tea kus viga tekkis, kas Tartus keegi viitsiks ülevaadata?

Kihlevere
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 18 Juul 2008, 17:12
Telefon: 58171382
Auto: Passat 1.9tdi
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Kihlevere »

mul sama teema et juhiiste on jumala külm...aegajalt kui tal isu on läheb ka soojaks aga seda juhtub väga harva.
kaardilugejal on selline teema et selg põleb aga munad jääs.

Vasta

Mine “Kere & Sisu”