Soovitage mis mootoriga tuua saksast Vw Corradot.

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
140kw
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 04 Apr 2016, 11:30
Asukoht:

Soovitage mis mootoriga tuua saksast Vw Corradot.

Lugemata postitus Postitas 140kw »

Kas siin ka Corrado huvilisi leidub? Lendan nimelt nädala jooksul hollandisse ja saksa. Plaan tulla tagasi corradoga. Mis mootorit soovitate ja kas diisel on välistatud?
Sõidaks mingiaeg ise ja siis müüks mõnele tõsisemale fännile. Hinnaklass jääks ca 3500-4000 eur.
Viimati muutis VwBoy, 23 Mär 2017, 21:10, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Pealkirja kohendus.

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1426
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 78 korda
Kontakt:

Re: Corrado

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

Diislina Corradot ei pakutud. Ma võtaks, kui vähegi võimalik, 2.9 Vr6.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

140kw
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 04 Apr 2016, 11:30
Asukoht:

Re: Corrado

Lugemata postitus Postitas 140kw »

KuldarA kirjutas:Diislina Corradot ei pakutud. Ma võtaks, kui vähegi võimalik, 2.9 Vr6.
Alla 2 L on siis nagu lahja või. Sportlikku välimust oleks ka targem siis vöimsama mootoriga liigutada? :)

Kasutaja avatar
Helfu
Huviline
Postitusi: 421
Liitunud: 14 Veebr 2007, 23:41
Auto: Vw Jetta GTX 16v 87'. Seat Leon FR 07'.
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Corrado

Lugemata postitus Postitas Helfu »

Kindlasti kui juba võtta siis 2.9 vr6, sest seal ka kere detailid ja paju muud erinevat nn tavalisest Corrast.
Pill vähe turskem ja kindlasti g60mnest haruldasem.

Martin.

longer
Huviline
Postitusi: 337
Liitunud: 21 Juul 2012, 20:05
Auto: Corrado '94
Asukoht: Põltsamaa

Re: Corrado

Lugemata postitus Postitas longer »

Endal 2.9 vr6, soovitan soojalt, on küll vähe kulukamad hoolduskulud, kui teistel, kuid hääl ning sõiduelamus kompenseerib selle väga ilusti.
Huvipärast küsin, g60 pealt tulnud esistange ei istu vr6-le?

140kw
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 04 Apr 2016, 11:30
Asukoht:

Re: Corrado

Lugemata postitus Postitas 140kw »

longer kirjutas:Endal 2.9 vr6, soovitan soojalt, on küll vähe kulukamad hoolduskulud, kui teistel, kuid hääl ning sõiduelamus kompenseerib selle väga ilusti.
Huvipärast küsin, g60 pealt tulnud esistange ei istu vr6-le?
Mina olen siin alles algaja, mõni targem ehk vastab.

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1426
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 78 korda
Kontakt:

Re: Corrado

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

140kw kirjutas: Alla 2 L on siis nagu lahja või. Sportlikku välimust oleks ka targem siis vöimsama mootoriga liigutada? :)
Lahjematest ehk 2.0 100kw, aga see pole päris see. Kui vr6, siis juba 2.9. G60 on olemuselt põnev, aga reaalsuses töötava kompressoriga isendit keeruline leida, enamikel see seal juba pigem iluasi.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Soovitage mis mootoriga tuua saksast Vw Corradot.

Lugemata postitus Postitas dellu »

Ma arvan, et Corrado üldiselt pole auto mida siia tuua ja siis edasi müüa. Kui sa just tõesti endale sõiduks ei too ja oled valmis kahjumiga maha ärima. Ma väga avalikult pole müügis hoidnud, aga kui keegi on otsinud, siis ühte VR6-t siin ikka olen pakkunud nii 2,5k kanti ja lõppkokkuvõttes pole tehinguni jõudnud, kuigi kere on korralik (ei roosteta) jne. Kui nagu üldse reaalsest müügivõimalusest hea hinnaga rääkida, siis peaks see suund pigem teistpidi olema, et viid siit sinna auto. Aga seal on jälle teised agad, Sakslane ei julge väga mujalt toodud autosid osta. Seal igal autol mingi oma personaalne tüübikinnitus ja parajalt kulukas. Ei ole nagu meil, et tood Saksast ja siin kohe registrisse. Seal vaja igale väljapoolt toodud autole see eraldi teha. Kui 3,5-4k plaanid ostule kulutada, siis siin tagasi saad ilmselt 1,5-2k, kui sedagi.
Diisline teda tõesti tehasest pole tulnud. Saksa vahest mõni müügis oli, aga enamasti kadusid päris kiirelt. Praegu ei paista ühtegi olevat. Eks minagi oma idee kuskilt sealt vs oma huvist sai ja siis googeldama hakkasin. Lõpuks on see "projekt" juba vahelduva eduga 7a maja ees seisnud, suveti natuke sõidetud ja jälle nurka jäetud (3s erinev mootor muidugi juba küljes ka :))
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1426
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 78 korda
Kontakt:

Re: Soovitage mis mootoriga tuua saksast Vw Corradot.

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

dellu kirjutas:Ma arvan, et Corrado üldiselt pole auto mida siia tuua ja siis edasi müüa. Kui sa just tõesti endale sõiduks ei too ja oled valmis kahjumiga maha ärima. Ma väga avalikult pole müügis hoidnud, aga kui keegi on otsinud, siis ühte VR6-t siin ikka olen pakkunud nii 2,5k kanti ja lõppkokkuvõttes pole tehinguni jõudnud, kuigi kere on korralik (ei roosteta) jne. Kui nagu üldse reaalsest müügivõimalusest hea hinnaga rääkida, siis peaks see suund pigem teistpidi olema, et viid siit sinna auto. Aga seal on jälle teised agad, Sakslane ei julge väga mujalt toodud autosid osta. Seal igal autol mingi oma personaalne tüübikinnitus ja parajalt kulukas. Ei ole nagu meil, et tood Saksast ja siin kohe registrisse. Seal vaja igale väljapoolt toodud autole see eraldi teha. Kui 3,5-4k plaanid ostule kulutada, siis siin tagasi saad ilmselt 1,5-2k, kui sedagi.
Diisline teda tõesti tehasest pole tulnud. Saksa vahest mõni müügis oli, aga enamasti kadusid päris kiirelt. Praegu ei paista ühtegi olevat. Eks minagi oma idee kuskilt sealt vs oma huvist sai ja siis googeldama hakkasin. Lõpuks on see "projekt" juba vahelduva eduga 7a maja ees seisnud, suveti natuke sõidetud ja jälle nurka jäetud (3s erinev mootor muidugi juba küljes ka :))
2.8 või 2.9?
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Soovitage mis mootoriga tuua saksast Vw Corradot.

Lugemata postitus Postitas dellu »

2.9 140kw
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Vasta

Mine “Mootor”