GOLF II tagaklaasi pesur

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Kasutaja avatar
Priit_IZ
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 05 Jaan 2009, 09:45
Auto: VW Passat Variant`91 1,8
Asukoht: Tallinn & Harjumaa (kuidas kunagi)

GOLF II tagaklaasi pesur

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ »

Hei!

Mureks tagaklaasi pesu, ?igemini selle puudumine. K?singi n??d targemate k?est, et kus asub tagumise klaasipesuri mootor? Teaks hakata viga otsima. Kas l?litades vool tuleb mootorile peale jne. Tagumise pesuri l?litus ikka koos tagumise kojamehega? ;D
Kas see ?ksikjuhus, v?i t??pviga (nagu selle p?lvkonna VW ja audide v?limised ukselingid) ?
T?nud ette heade n?uannete eest.
Viimati muutis argo, 11 Mär 2012, 05:35, muudetud 1 kord kokku.
Laisk, paks ja loll

pppp
Veteran
Postitusi: 2245
Liitunud: 04 Juun 2004, 11:44
Telefon: viis kuus kuus üheksa O I null üks
Auto: T***a P***s+
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 67 korda
Tänatud: 16 korda

Lugemata postitus Postitas pppp »

Tagumise pesuri l?litus ikka koos tagumise kojamehega? ;D
Kangi all hoides peaks vett pritsima. 87 a. isendil peaks juba ?ks pump olema, asub - nagu ikka - kapoti all klaasipesuvee anuma k?ljes.

jno
Klubiline
Postitusi: 131
Liitunud: 28 Mär 2008, 17:57
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas jno »

Kui siin siuke teema juba ees siis ma kasutaks v6imalust ja kysiks, et mis siuke pump uuena maksta v6ib!? Ja kas G2-id on siukseid ka millel tagaklaasi ei saagi pesta!! Ehk siis kas neid pumpasid v6ib olla erinevaid!? Mul endal see voolik mis taha aknani laheb vedeleb niisama kapoti all ja minu arust praegu peal oleval pumbal ei olegi kohta kuhu seda voolikut enam kinnitada!! Kas see on v6imalik!?

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

?ks pritse pump on aga pumbal on kaks v?ljund toru. ?ks ette klaasile teine taha. Mootorit saab panna k?ima m?lemis suunas,vastavalt vajadusele.L?kkad kangi ette v?i t?mbad enda poole.Kui ?he v?ljund toruga on mootor siis on ta jetta oma.

Vasta

Mine “Kere & Sisu”