Kleebitav autoantenn?

Kõik auto audio, video/multimeediaga seoses.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Raido
Huviline
Postitusi: 593
Liitunud: 26 Dets 2007, 00:52
Telefon: 53657732
Auto: Multivan T5, Octavia VRS
Asukoht: Hulja
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Kleebitav autoantenn?

Lugemata postitus Postitas Raido »

Tere.

Kas on kellegil kogemusi esiklaasi külge kleebitava antenniga? Kui hästi töötab ? Mis firma oma kõige rohkem usaldada jne.. Kõik info teretulnud :)


Terv Raido
Viimati muutis argo, 14 Mär 2012, 07:15, muudetud 1 kord kokku.

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas jürts »

Mul mingil autol oli kahe kiirega(see,mis klaasi külge kleebitakse) blaupunkti oma.See eriti ei toiminud aga ühel teisel autol oli kolme kiirega ja samuti blaupunkt,see oli enamvähem.Ainuke probleem oli minu mäletamist mööda siis,kui kojamehed töötasid-siis vähe sahises.

G1C
Huviline
Postitusi: 80
Liitunud: 27 Aug 2009, 09:02
Telefon: 51903880
Auto: VW Golf Mk1 1974, VW Golf mk1 1976
Asukoht: Võru/Tallinn

Lugemata postitus Postitas G1C »

minu golfil on ka kleebitav esiklaasi ülaservas ja töötab täitsa hästi, võtab päris normaalselt sagedusi ja ei krabise ka kojameeste töötamise ajal, aga firma koha pealt jään vastuse esialgu võlgu.

Jans
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 16 Nov 2005, 11:47
Auto: Golf Cabrio 20vT Quattro; Audi S3 2007
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Jans »

Kust sellist asja soetada on võimalik?

Sn00p
Huviline
Postitusi: 204
Liitunud: 25 Sept 2005, 21:42
Telefon: 56455185
Auto: Golf III, 2x G1, 528i, Audi80b3, Supra mk3, Sciro mk2.
Asukoht: Tallinn -> Laagri
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas Sn00p »

Mul autol oli ka mingisugune kleepitav. Töötas üllatavalt hästi tema hinna kohta.:lol: Firma oli suht lambikas. Pakkus ka mingit blaupunkti oma aga see oli suht kallim ja müüa ütles et vahet ka ei ole eriti.
Autoremont, see on ime(lihtne). DriftBanditsEstonia - keep drift fun

lohe
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 06 Juul 2008, 15:55
Auto: VW Passat Variant 4motion TDI 96kw; T5 Shuttle Long 2,5TDI 96kw
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas lohe »

A-Sound müüs vahepeal BOSCHi oma. Selle kohta küll ühtegi halba sõna öelda ei saa. Pigem oli isegi parema leviga kui auto originaalantenn. Häireid ei andnud küll ükski muu asi peale CB raadiosaatja, aga selle vastu rohtu polegi. Hind oli paar aastat tagasi 300.- kanti.

Jurmola
Huviline
Postitusi: 1493
Liitunud: 05 Juun 2007, 23:05
Auto: Golf 2
Asukoht: Tartu
Tänatud: 25 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Jurmola »

Endal sai kleebitud selline antennikene tagumise küjeklaasikülge. Ainuke jama mis sellega seondub minuarust on see, et kahepoolne teip ei hoia mul seda klaasiküljes. Olen proovinud kolme erinevat teipi, ning ikka see ripub poole ajast juhtme otsas.
Ostetud sai aastaid tagasi Tartust Sepa turult. Mingi no name asi on, kuid leviga probleeme pole olnud..


Pilt

Klikka pildile et suuremat saada. Vasakul üleval nurgas..

Sn00p
Huviline
Postitusi: 204
Liitunud: 25 Sept 2005, 21:42
Telefon: 56455185
Auto: Golf III, 2x G1, 528i, Audi80b3, Supra mk3, Sciro mk2.
Asukoht: Tallinn -> Laagri
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas Sn00p »

Mul oligi sama junn seal klaasi küljes, aga mul rippus ilusti klaasi küljes selle teibiga mis seal küljes oli.
Autoremont, see on ime(lihtne). DriftBanditsEstonia - keep drift fun

Raido
Huviline
Postitusi: 593
Liitunud: 26 Dets 2007, 00:52
Telefon: 53657732
Auto: Multivan T5, Octavia VRS
Asukoht: Hulja
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas Raido »

Tänud vastuste eest, eks võtan ka julguse kokku ja proovin siis järgi, kuna plaan tiivapealt see rõve peletis ära kaotada... :P

Mafeikin17
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 01 Mai 2007, 21:33
Asukoht: viljandi

Lugemata postitus Postitas Mafeikin17 »

ma soovitan sooja südamega 100 kroonist antenni võimendit ja kõik mured murtud :)

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas jürts »

Mul ka siuke old,nagu jurmolal ja sama hea kui ilma antennita-absull ei toiminud.Ja Passatil ostsin originaalantennile mafeikini soovitatud võimendi vahele-Tulemuseks sain selle,et ainult tallinna kesklinnas saab seistes kuulata raadiot:(

Spiller
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 27 Sept 2009, 10:00
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas Spiller »

G1C kirjutas:minu golfil on ka kleebitav esiklaasi ülaservas ja töötab täitsa hästi, võtab päris normaalselt sagedusi ja ei krabise ka kojameeste töötamise ajal, aga firma koha pealt jään vastuse esialgu võlgu.
Mul ka ja firma on mul Blaupunkt.

Huntu
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 14 Dets 2008, 03:09
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas Huntu »

Sai ca kuu tagasi paigalatud Boschi siseantenn võimendiga. Hind oli üpris krõbe ning pärineb ta Noorest Tehnikust. Levi on väga supper, nii palju kui harjumaa piires liigelnud, pole sahinat pidanud kuulama, isegi mustika all parklas mängib kenasti.
Kokkuvõttes julgen soovitada ning ise ei kahetse grammigi:)
Pilt

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5385
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 516 korda

Lugemata postitus Postitas jussike »

Ja peale klaasi vahetust jälle uut antenni vaja :thumbdown:
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Huntu
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 14 Dets 2008, 03:09
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas Huntu »

jussike kirjutas:Ja peale klaasi vahetust jälle uut antenni vaja :thumbdown:
Minu masinal klaas äsja vahetatud, Kuid.. vajadusel saab selle antenni sealt väga kenasti kätte ning teha klaasivahetus ja panna antenn uuesti tagasi:)

airfrance1
Huviline
Postitusi: 925
Liitunud: 14 Mai 2008, 22:07
Auto: Vento VR6-EDITION -> aus Arbuus
Asukoht: Tallinn town

Lugemata postitus Postitas airfrance1 »

Mafeikin17 kirjutas:ma soovitan sooja südamega 100 kroonist antenni võimendit ja kõik mured murtud :)
Kas mõtled sellist võimendit, mis on mõne cm-ne pulk ja käib maki taha antenni ühenduse vahele?
Sooviks just sellist võimendit hankida, aga pole veel jõudnud otsida.
Kas noores tehnikus või oomipoes leidub midagi sellist?
Arbuus driver since 2010

ReijoK
Klubiline
Postitusi: 556
Liitunud: 23 Veebr 2009, 01:03
Telefon: 53707175
Skype: r.kuusemae
Auto: Sharan ´06
Asukoht: Tallinn, Stroomi
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas ReijoK »

airfrance1 kirjutas:
Mafeikin17 kirjutas:ma soovitan sooja südamega 100 kroonist antenni võimendit ja kõik mured murtud :)
Kas mõtled sellist võimendit, mis on mõne cm-ne pulk ja käib maki taha antenni ühenduse vahele?
Sooviks just sellist võimendit hankida, aga pole veel jõudnud otsida.
Kas noores tehnikus või oomipoes leidub midagi sellist?

Fixusest ostsin endale selle pulga...

airfrance1
Huviline
Postitusi: 925
Liitunud: 14 Mai 2008, 22:07
Auto: Vento VR6-EDITION -> aus Arbuus
Asukoht: Tallinn town

Lugemata postitus Postitas airfrance1 »

ReijoK kirjutas:
airfrance1 kirjutas:
Mafeikin17 kirjutas:ma soovitan sooja südamega 100 kroonist antenni võimendit ja kõik mured murtud :)
Kas mõtled sellist võimendit, mis on mõne cm-ne pulk ja käib maki taha antenni ühenduse vahele?
Sooviks just sellist võimendit hankida, aga pole veel jõudnud otsida.
Kas noores tehnikus või oomipoes leidub midagi sellist?

Fixusest ostsin endale selle pulga...
Lähen siis homme uurin sealt ja proovin, kas pulgast ka abi on.
Arbuus driver since 2010

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas jürts »

airfrance1 kirjutas:
ReijoK kirjutas:
airfrance1 kirjutas: Kas mõtled sellist võimendit, mis on mõne cm-ne pulk ja käib maki taha antenni ühenduse vahele?
Sooviks just sellist võimendit hankida, aga pole veel jõudnud otsida.
Kas noores tehnikus või oomipoes leidub midagi sellist?
Mul on siuke vahel ja mul küll oluliselt paremaks ei teinud.Kui ikka see originaalantenni võimendi läbi siis ei aita suurt midagi.Ma mõtlen ka juba selle klaasile kleebitava peale.


Fixusest ostsin endale selle pulga...
Lähen siis homme uurin sealt ja proovin, kas pulgast ka abi on.

Kasutaja avatar
Markko
Klubiline
Postitusi: 194
Liitunud: 05 Sept 2005, 13:18
Auto: G3 1,9 TD, Golf 2 Syncro, Passat B5 1.8T, Tiguan 2.0 TSI 4Motion R-Line
Asukoht: Aruküla
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 12 korda

Lugemata postitus Postitas Markko »

Huntu kirjutas:Sai ca kuu tagasi paigalatud Boschi siseantenn võimendiga. Hind oli üpris krõbe ning pärineb ta Noorest Tehnikust. Levi on väga supper, nii palju kui harjumaa piires liigelnud, pole sahinat pidanud kuulama, isegi mustika all parklas mängib kenasti.
Kokkuvõttes julgen soovitada ning ise ei kahetse grammigi:)
Pilt
Mul oli samasugune, ainult et boschi kirja asemel oli peale kirjutatud Blaupunkt (2 kiirega) :D Ühtegi halba sõna ei oska öelda. CB saatjat pole autos kasutanud, ning selle mõju ei oska kommenteerida. Sai natuke raadio sisendi tundlikkust ka näpitud, ning tulemuseks oli see, et sain rahulikult pmts terve tee Tallinnast Tartusse SpinFMi kuulata (saatjad Tallinnas ja Tartus, vahepeal ei ole), kuskil peale Annat tuli korraks paariminutiline katkestus sisse, kui Tartu poole sõita, tagasi tulles päris ära ei kadunud, aga ragises enamvähem sama koha peal väga korralikult, kuulata eriti ei kannatanud :D Originaalantenniga Audil, mille kohta mul ka levi osas pretensioone pole, kadus SpinFM juba tükk maad enne Annat ära, kus läksin CD peale üle ja ei oska öelda milla tagasi tuli :D
Ühesõnaga minu arust väga hea antenn ja oma hinda igati väärt, kui eesmärgiks antenn väljast ära kaotada. Muidugi sama hea välise antenni saab tunduvalt odavamalt.
You know what conrods are in it? No. Wanna find out? - "Tuning Fork"

ValgeKotkas
Huviline
Postitusi: 263
Liitunud: 11 Mai 2011, 19:13
Auto: Golf 3
Asukoht: Tallinn

Re: K: Autoantenn...

Lugemata postitus Postitas ValgeKotkas »

Tõstan küll teema surnust, kuid loodetavasti pole hullu :D

Endal üks taolistest kopsikutest stange vahele/taha pistetud, millest paar juhet "antennina" stange mõlemale poolele välja ulatuvad. Varjestus massis, teine juhe ilusti remotes... Kahjuks ei võta see süsteem ühtegi kanalit normaalselt (samas ostsin fixusest selle "tiibadega" antenni ja proovisin käes hoides - täpselt sama moodi ei võtnud midagi välja). Keegi ei tea, kas kuidagi asja paremaks saab või tuleb osta lihtsalt korralik ja kallim antenn (nagu siin eespoolmainitud Boschid ja Blaupunktid)?
Viimati muutis ValgeKotkas, 18 Juun 2011, 16:43, muudetud 1 kord kokku.

Tanel
Veteran
Postitusi: 896
Liitunud: 19 Dets 2008, 19:47
Telefon: 56902793
Auto: '88 JETTA
Asukoht: Hellfield
Kontakt:

Re: K: Autoantenn...

Lugemata postitus Postitas Tanel »

ValgeKotkas kirjutas:Kahjuks ei võta see süsteem ühtegi kanalit normaalselt (samas ostsin fixusest selle "tiibadega" antenni ja proovisin käes hoides - täpselt sama moodi ei võtnud midagi välja).
Kõlab kuidagi kahtlaselt... kuna mu väline originaalantenn aastaid tagasi ära murdus, siis hetkel tuleb maki tagant jupp (teleka) antennikaablit kindalaekasse, seal otsas on veel natuke vasktraati. Raadio miski vana kassetikas, võimendit pole "antennil". Harjumaa piires mängib sky plus, power ja raadio 2 kenasti näiteks :D Kui ma nüüd ostaks mingisuguse korraliku antenni ja tulemuseks on null levi, siis oleks kiirem tee poodi tagasi sellega ilmselt.
"kunagi arvasin et Rako normulks vend a nüüd tuleb välja et selline lamelli enn et ohohohohhhoooo." -tito

ValgeKotkas
Huviline
Postitusi: 263
Liitunud: 11 Mai 2011, 19:13
Auto: Golf 3
Asukoht: Tallinn

Re: K: Autoantenn...

Lugemata postitus Postitas ValgeKotkas »

Päris hea lahendus :D

Fixuses on selline jama, et neil tsheki põhjas kirjas "elektrikaupu tagasi ei võeta" :D Et ma nüüd ei tea...
Kuid sa andsid mulle idee - proovida teist raadiot. JVC närakas, mis sees on võib küll ka sellel teemal villast visata, nagu ta ikka pidevalt teeb (teistel põhjustel :)).
Viimati muutis ValgeKotkas, 18 Juun 2011, 18:12, muudetud 1 kord kokku.

CHORT
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 14 Apr 2009, 09:11
Auto: Toyota Avensis '08
Asukoht: Tallinn

Re: K: Autoantenn...

Lugemata postitus Postitas CHORT »

Ma ei saanud päris täpselt aru , kas sul , ValgeKotkas , siis lihtsalt juhe stange taha , või , mingi sisemine antenn ?
ValgeKotkas kirjutas: Varjestus massis, teine juhe ilusti remotes...
Ja see lause kõlab kahtlaselt . Varjestus massis veel ok ,aga, kas koaksiaali keskmine juhe ei pea olema antenni sisendi vastavas kontaktis ?
Sellis mõttes , et remote ikka selleks , et antenni võimendi sinna ühendada ( see peaks olema eraldi kolmas juhe) . Nii ühenduses sul põhimõtteliselt üldse ei ole antenni. Või ma sain valesti aru ?
Viimati muutis CHORT, 18 Juun 2011, 18:50, muudetud 1 kord kokku.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: K: Autoantenn...

Lugemata postitus Postitas dellu »

Valgekotkas auto oli vist aastast 92 või midagi sellist, Golf 3, millel on antenn juhitiival. Saksa tuningässad on selle augu kinni keevitanud, arvatavasti juhtmed vedelevad kuskil lihtsalt.
Mis puutub fixusesse ja tagasivõtmisesse, siis proovi ikka. Kui asi 100% ei tööta, siis vii ikka tagasi. Antenn pole just eriti elektridetail ka ju. Ma ostsin sealt LED töölambi (pole ka päris elektridetail selles mõttes, aga ikkagi), laadisin ilusti 24h. Tulin järgmine õhtu rõõmsalt garaazi, et saan tööd teha. Lülitan sisse, kõik ilus, valgus sirab. Lülitasin välja, tegin ettevalmistused tööks ära ja enam jälle sisse ei lülita. Esimene õhtu laadides ei jõudnud ma ka hetkeni, et oleks sisse lülitanud. Siis viisin selle jama neile tagasi ja sain kohe raha ka tagasi. Peale seda sai ikkagi oomipoest või kuskilt sellisest kohast korralik töövahend ostetud :).
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Vasta

Mine “Audio ja video”