G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
corvuscorax
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 10 Jaan 2011, 15:40
Auto: Endine: Golf II '85 1,6 bensiin 55kW M: EZ Kk: 4R
Asukoht: Fellini linn

G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas corvuscorax »

Palun aidake tuvastada, milline klemm neist vanal läheb kütuse näidikusse:

http://www.doppel-wobber.de/wbb2/Inform ... ument.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Tegelikult võiks kõikide andurite nimed seal ära tuua.
Viimati muutis corvuscorax, 22 Jaan 2011, 14:03, muudetud 3 korda kokku.

Reto
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 01 Aug 2009, 05:20
Auto: VW Scirocco GT
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: G2 spidomeetri pistikud

Lugemata postitus Postitas Reto »

Valge pistiku 5. klemm lilla/must kaabel.

Kui sa spidoka pistiku kilest eemaldad, siis sinna trükk-kile peale on sammuti kirjutadud, mille jaoks üks või teine rada on. Samas on võimalik ka rada selle kile peal jälitada.
Viimati muutis Reto, 20 Jaan 2011, 18:33, muudetud 1 kord kokku.
My carbon-footprint is bigger than Yours! Famiglia di Rocco.

corvuscorax
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 10 Jaan 2011, 15:40
Auto: Endine: Golf II '85 1,6 bensiin 55kW M: EZ Kk: 4R
Asukoht: Fellini linn

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeblokk

Lugemata postitus Postitas corvuscorax »

Kuna ma armatuuri lammutasin ja isoleerisin selle all tolknevaid maki juhtmeid ning eemaldasin enne mind ise paigaldatud juhtmeid siis avastasin kurja vea kaitsme/rele bolkis.

Mis relee see seal üleval ilma karbita on?

Pilt

Selle taga olev juhe on kõvasti kuuma saanud ja selle relee juhtmed lähevad valgesse pistikusse:

Pilt
Kuuma saanud juhe on D sokkel, nr 7. klemm.


Ja kas sealt on mõni rele puudu ka?
Viimati muutis corvuscorax, 22 Jaan 2011, 14:34, muudetud 4 korda kokku.

100avant
Huviline
Postitusi: 1300
Liitunud: 23 Nov 2006, 09:40
Telefon: 56682276
Auto: Mk 2 Jetta & Seat Alhambra 1,9TDI 81kW & Skoda Octavia 1,6 TDI 85kW
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 2 korda

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas 100avant »

Tegu Pierburg 2E2 karpaga masinaga?
Pakuks, et see kõrbenud must juhe miskitpidi seotud karpa juurde viivate juhtmetega, ja relee see, mis vastutab mootoripidurdusel segusiibri lõpuni sulgemise eest.
Relee võiks olla nr 61.
Ja täiesti plangul masinal ilmselt rohkem releesid seal olema ei peaks.
Viimati muutis 100avant, 22 Jaan 2011, 18:34, muudetud 2 korda kokku.
Ei ole mõtet küsida, mis mind neis vanades ja kandilistes masinates võlub...

corvuscorax
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 10 Jaan 2011, 15:40
Auto: Endine: Golf II '85 1,6 bensiin 55kW M: EZ Kk: 4R
Asukoht: Fellini linn

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas corvuscorax »

Ahaaa.
Aga mis käib 18. kaitsme alt?

100avant
Huviline
Postitusi: 1300
Liitunud: 23 Nov 2006, 09:40
Telefon: 56682276
Auto: Mk 2 Jetta & Seat Alhambra 1,9TDI 81kW & Skoda Octavia 1,6 TDI 85kW
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 2 korda

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas 100avant »

corvuscorax kirjutas:Ahaaa.
Aga mis käib 18. kaitsme alt?
Kahe signaaliga masinatel selle relee toide(ahelas on sel juhul ka relee). Ühe signaaliga masinatel 6-nda relee asemel sild, nagu pildil. Ehk siis ei käigi midagi...
Valetan rsk..
Siiski-siiski - skeemil järge ajades jõudsin samale mustale juhtmele, mis kärsanud on.

Kolmandas pesas olev kaitse(mida pildil nagu näha, pole) vastutab kella, raadio püsiva voolu, sigaretisüütaja ja salongivalgustuse eest.
Viimati muutis 100avant, 22 Jaan 2011, 21:18, muudetud 1 kord kokku.
Ei ole mõtet küsida, mis mind neis vanades ja kandilistes masinates võlub...

corvuscorax
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 10 Jaan 2011, 15:40
Auto: Endine: Golf II '85 1,6 bensiin 55kW M: EZ Kk: 4R
Asukoht: Fellini linn

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas corvuscorax »

See relee seal üleval on laadimisrelee ... numbrit ei tea, aga jah, selle relee juurest läheb must kärsanud juhe valgesse pistikusse. Miks ta kärsanud on ei oska öelda, aga vahetada ta tuleb.
Jõudsin ka ise 3. kaitsme jälile (ostuoriginaalis oli seal traat, mille ma eemaldasin) - kell oli palju ja salongituld polnud enam.

Aga see 18. on mul ikka hingel, sest see põleb kohe läbi kui süüdet keerata. Iseenesest nagu kõik toimiks: tuled, viled jms. Samas kui seda vaja poleleks siis poleks seal ka ju voolu sees.

100avant
Huviline
Postitusi: 1300
Liitunud: 23 Nov 2006, 09:40
Telefon: 56682276
Auto: Mk 2 Jetta & Seat Alhambra 1,9TDI 81kW & Skoda Octavia 1,6 TDI 85kW
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 2 korda

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas 100avant »

corvuscorax kirjutas:See relee seal üleval on laadimisrelee ... numbrit ei tea, aga jah, selle relee juurest läheb must kärsanud juhe valgesse pistikusse. Miks ta kärsanud on ei oska öelda, aga vahetada ta tuleb.
Laadimisrelee!? Mis asi see veel G2-l on?
Ja nimelt- selle valge pistiku sinu mainitud pinist D7 läheb must juhe sellesse (inglise keeles "fuel cut off relay"-sse). Ja toite saab see värk 18-nda kaitsme alt.
Miks kärsanud? Ilmselt alustame sellest, et sul oli seal karpa ümber korralik juhtmeporr(kuskil teemas olemas pildid), kus mingi aeg lühis tekkida võis. Ja keegi tark võis sinna 10A kaitsme asemele samuti traadi paigaldada...
corvuscorax kirjutas: Aga see 18. on mul ikka hingel, sest see põleb kohe läbi kui süüdet keerata. Iseenesest nagu kõik toimiks: tuled, viled jms. Samas kui seda vaja poleleks siis poleks seal ka ju voolu sees.
Ühenda see kärsanud juhe pistikust lahti ja proovi siis- kui juhtmed selles cut-off relee kimbus koos on, ei ole kaitsme maha põlemine mingi ime. Või siis on relee lühises...
Ei ole mõtet küsida, mis mind neis vanades ja kandilistes masinates võlub...

corvuscorax
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 10 Jaan 2011, 15:40
Auto: Endine: Golf II '85 1,6 bensiin 55kW M: EZ Kk: 4R
Asukoht: Fellini linn

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas corvuscorax »

100avant kirjutas: Laadimisrelee!? Mis asi see veel G2-l on?
Aga vot ei tea miks, aga ma tegin nii: eemaldasin selle relee ja vaatasin siis, et mis mul puudu on. Laadimis tuli põles. Panin selle relee tagasi ja laadimine hakkas tööle - teine mõõtis testriga parajasti. Ma ei tea ka ... juhus?
100avant kirjutas:
corvuscorax kirjutas: Aga see 18. on mul ikka hingel, sest see põleb kohe läbi kui süüdet keerata. Iseenesest nagu kõik toimiks: tuled, viled jms. Samas kui seda vaja poleleks siis poleks seal ka ju voolu sees.
Ühenda see kärsanud juhe pistikust lahti ja proovi siis- kui juhtmed selles cut-off relee kimbus koos on, ei ole kaitsme maha põlemine mingi ime. Või siis on relee lühises...
Kas pole äkki see sama asi, mis 18. läbi põletab sest see on ainus juhe peale tooreklappi juhtme, mis karpaga üldse kokku puutub. On veel kaks pistikut, mis lähevad vaakumisüsteemi otsa, aga need on plastmassist

100avant
Huviline
Postitusi: 1300
Liitunud: 23 Nov 2006, 09:40
Telefon: 56682276
Auto: Mk 2 Jetta & Seat Alhambra 1,9TDI 81kW & Skoda Octavia 1,6 TDI 85kW
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 2 korda

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas 100avant »

corvuscorax kirjutas:
100avant kirjutas: Laadimisrelee!? Mis asi see veel G2-l on?
Aga vot ei tea miks, aga ma tegin nii: eemaldasin selle relee ja vaatasin siis, et mis mul puudu on. Laadimis tuli põles. Panin selle relee tagasi ja laadimine hakkas tööle - teine mõõtis testriga parajasti. Ma ei tea ka ... juhus?
Väga põnev. :shock: Minu kasutada olevate skeemide järgi neil kahel asjal ühiseid vooluringe olla ei tohiks. Laadimise ahelas põhimõtteliselt näidikuplokk, juhe ja genekas. Ei mingeid lisareleesid.
Variandid(põnevuse järjekorras)- juhus, miski "kala" juhtmestikus, või kellegi rats... See viimane kõige vastikum.
corvuscorax kirjutas: Kas pole äkki see sama asi, mis 18. läbi põletab
Täiesti reaalne. Aga võib ka juhtmestik selle tagajärjel tõsiselt haavatud olla.
Ei ole mõtet küsida, mis mind neis vanades ja kandilistes masinates võlub...

corvuscorax
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 10 Jaan 2011, 15:40
Auto: Endine: Golf II '85 1,6 bensiin 55kW M: EZ Kk: 4R
Asukoht: Fellini linn

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas corvuscorax »

100avant kirjutas: Väga põnev. :shock: Minu kasutada olevate skeemide järgi neil kahel asjal ühiseid vooluringe olla ei tohiks. Laadimise ahelas põhimõtteliselt näidikuplokk, juhe ja genekas. Ei mingeid lisareleesid.
Variandid(põnevuse järjekorras)- juhus, miski "kala" juhtmestikus, või kellegi rats... See viimane kõige vastikum.
Selle otsa ma olen juba mitmeid kordi siin sattunud. Kummalised juhtmed ja lülitid, mis midagi ei lülita, kaitsme "parandamised" ühel juhul traat ja teisel oli vist püütud seda lausa joota (kindel pole, sest kuuma ta saab seal niiehknaa) ... siiani kõik maha kakkunud ja ära parandand.
100avant kirjutas:
corvuscorax kirjutas: Kas pole äkki see sama asi, mis 18. läbi põletab
Täiesti reaalne. Aga võib ka juhtmestik selle tagajärjel tõsiselt haavatud olla.
Üritan otsida, aga seal relee juures oli küll ainult see must juhe kärsanud ... peale 18. kaitsme muidugi.

100avant
Huviline
Postitusi: 1300
Liitunud: 23 Nov 2006, 09:40
Telefon: 56682276
Auto: Mk 2 Jetta & Seat Alhambra 1,9TDI 81kW & Skoda Octavia 1,6 TDI 85kW
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 2 korda

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas 100avant »

corvuscorax kirjutas:
100avant kirjutas: Väga põnev. :shock: Minu kasutada olevate skeemide järgi neil kahel asjal ühiseid vooluringe olla ei tohiks. Laadimise ahelas põhimõtteliselt näidikuplokk, juhe ja genekas. Ei mingeid lisareleesid.
Variandid(põnevuse järjekorras)- juhus, miski "kala" juhtmestikus, või kellegi rats... See viimane kõige vastikum.
Selle otsa ma olen juba mitmeid kordi siin sattunud. Kummalised juhtmed ja lülitid, mis midagi ei lülita, kaitsme "parandamised" ühel juhul traat ja teisel oli vist püütud seda lausa joota (kindel pole, sest kuuma ta saab seal niiehknaa) ... siiani kõik maha kakkunud ja ära parandand.
Ütleks nii, "et tean, mida sa tunned" . Ise sarnast jama nii mõnigi kord näinud.
Jõudu igatahes!
corvuscorax kirjutas:
100avant kirjutas:
corvuscorax kirjutas: Kas pole äkki see sama asi, mis 18. läbi põletab
Täiesti reaalne. Aga võib ka juhtmestik selle tagajärjel tõsiselt haavatud olla.
Üritan otsida, aga seal relee juures oli küll ainult see must juhe kärsanud ... peale 18. kaitsme muidugi.
Kui sa nii ütled... 8)
Katsu endale netist korralik elektriskeem sikutada. Läheb veaotsing teinekord hulka lõbusamalt. :)
Ei ole mõtet küsida, mis mind neis vanades ja kandilistes masinates võlub...

Reto
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 01 Aug 2009, 05:20
Auto: VW Scirocco GT
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas Reto »

Back to stock! (soovitus)
Ka mina remondin el. süsteemi (sciroccol) ja tunnen end nagu maade avastaja.

Taasta kõik nii, nagu originaalis peaks olema - lähtu värvikoodidest ning õigedest releedest & kaitsmetest, kui aga süsteem peabki ümber ehitatud olema (mootori vahetuse või mis iganes muu süsteemi tõttu) siis oskan ma vaid kaasa tunda uue kaardistamise kurvastuseks... :/

Praegu tuupimisel/uurimisel CE1 süsteem (Scircco / G1 / vanem G2). Kui mahub ampluaasse, küsi privas. Foorumit läbustada ei taha.

Kanget närvi ja jõudu! :)
My carbon-footprint is bigger than Yours! Famiglia di Rocco.

corvuscorax
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 10 Jaan 2011, 15:40
Auto: Endine: Golf II '85 1,6 bensiin 55kW M: EZ Kk: 4R
Asukoht: Fellini linn

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas corvuscorax »

corvuscorax kirjutas: Kas pole äkki see sama asi, mis 18. läbi põletab sest see on ainus juhe peale tooreklappi juhtme, mis karpaga üldse kokku puutub. On veel kaks pistikut, mis lähevad vaakumisüsteemi otsa, aga need on plastmassist
Ja oligi see karburaatori jubin, mis kaitsme läbi põletas. Joonisel nr4. Mis see on?

100avant
Huviline
Postitusi: 1300
Liitunud: 23 Nov 2006, 09:40
Telefon: 56682276
Auto: Mk 2 Jetta & Seat Alhambra 1,9TDI 81kW & Skoda Octavia 1,6 TDI 85kW
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 2 korda

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas 100avant »

corvuscorax kirjutas:
corvuscorax kirjutas: Kas pole äkki see sama asi, mis 18. läbi põletab sest see on ainus juhe peale tooreklappi juhtme, mis karpaga üldse kokku puutub. On veel kaks pistikut, mis lähevad vaakumisüsteemi otsa, aga need on plastmassist
Ja oligi see karburaatori jubin, mis kaitsme läbi põletas. Joonisel nr4. Mis see on?
Ei näe küll joonist, aga arvan et räägid sellest kütteelemendist, mis karpa esimeses küljes ühe kruvi all, juhe sabas. Minu arust peaks see esimese lõõri seina vms mingil määral soojendama. Kui see ei toimeta, siis võivad probleemid(jõnksutab, ei taha normaalselt liikuda) tekkida ainult päris külma mootoriga ilmselt. Kui väike soe juba sees(loe; karpa saab sooja õhku juba läbi sooja- külma õhu klapi sisselaskekollektorilt), siis sellest vidinast auto enam väga puudust tunda ei tohiks.
Viimati muutis 100avant, 23 Jaan 2011, 17:02, muudetud 1 kord kokku.
Ei ole mõtet küsida, mis mind neis vanades ja kandilistes masinates võlub...

corvuscorax
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 10 Jaan 2011, 15:40
Auto: Endine: Golf II '85 1,6 bensiin 55kW M: EZ Kk: 4R
Asukoht: Fellini linn

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas corvuscorax »

Seesama jah, ma ei julgenud google tõlgi "kütteelement" siia kirjutada, sest karpa ise toimetab ju kütuse e. küttega ja mine tea.

Joonis, mille linki ma enne ei pannud on siin: http://www.autoprospect.ru/volkswagen/g ... s/3-33.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Ka seda oli üritatud varem "parandada" - ehk siis juhe, mis sinna läheb oli pandud elemendi ja seda hoidva plekitüki vahele.
Viimati muutis corvuscorax, 23 Jaan 2011, 17:35, muudetud 2 korda kokku.

100avant
Huviline
Postitusi: 1300
Liitunud: 23 Nov 2006, 09:40
Telefon: 56682276
Auto: Mk 2 Jetta & Seat Alhambra 1,9TDI 81kW & Skoda Octavia 1,6 TDI 85kW
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 2 korda

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas 100avant »

corvuscorax kirjutas: Ka seda oli üritatud varem "parandada" - ehk siis juhe, mis sinna läheb oli pandud elemendi ja seda hoidva plekitüki vahele.

Hea et sellel "parandajal" parajasti plekikääre ja viili näppu ei sattunud. Töö juures sattusin ükskord eriti "andeka" lahenduse otsa. Kuna masinal enam kaitse sees ei seisnud, oli probleem lahendatud ca 0,8mm plekist väljalõigatud ja ilusti kahvelkaitsme mõõtu viilitud plekitükiga. Sai rahulikult terve juhtmesarja+kaitsmeploki ära vahetada...
Ei ole mõtet küsida, mis mind neis vanades ja kandilistes masinates võlub...

corvuscorax
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 10 Jaan 2011, 15:40
Auto: Endine: Golf II '85 1,6 bensiin 55kW M: EZ Kk: 4R
Asukoht: Fellini linn

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas corvuscorax »

No mul oli ka peaaegu selline süsteem 18. kaitsmel, aga õnneks ei lõigatud seda kapotist välja ... kaitsme ümbrus ära sulatatud.

Tegelikult võiks siin selline teema olla, kus inimesed kirjeldavad ülikavalaid lahendusi, mida nad parandama on pidanud.
Viimati muutis corvuscorax, 23 Jaan 2011, 20:10, muudetud 1 kord kokku.

Reto
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 01 Aug 2009, 05:20
Auto: VW Scirocco GT
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas Reto »

corvuscorax kirjutas: Tegelikult võiks siin selline teema olla, kus inimesed kirjeldavad ülikavalaid lahendusi, mida nad parandama on pidanud.
...Sa ju ikka tead, et ropendamine pole ilus... ära provotseeri teisi ropendama! ;)
My carbon-footprint is bigger than Yours! Famiglia di Rocco.

corvuscorax
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 10 Jaan 2011, 15:40
Auto: Endine: Golf II '85 1,6 bensiin 55kW M: EZ Kk: 4R
Asukoht: Fellini linn

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas corvuscorax »

No mine tea. Inimesed saavad enda sisemuse ehk ropendades puhtamaks ja maailm ilusamaks kui nad seda jama enda sees ei hoia.

Tegelikult oli mul hoopis selline küsimus, et kas armatuur töötab ka läbi mingi relee? Selle küsimuseni viis see, et mu armatuur on vahepeal täiesti tumm: ei mingit tuld - siis jälle tuleb täiesti ilmselge kaasabita kõik tagasi.

100avant
Huviline
Postitusi: 1300
Liitunud: 23 Nov 2006, 09:40
Telefon: 56682276
Auto: Mk 2 Jetta & Seat Alhambra 1,9TDI 81kW & Skoda Octavia 1,6 TDI 85kW
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 2 korda

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas 100avant »

Ei ole seal mingit releed. Kui süüte sisse keerad, jookseb süütevoolu + läbi paari pistiku armatuuri poole. Kui mälu ei peta, siis pole seal vahel isegi kaitset.
Teades, kus kandis sa hiljuti lammutanud oled, pakuks esimese lihtsama variandina välja massipunkti, mis asub kaismekarbi lähistel sellest pisut kõrgemal kere küljes- sealt teatav pistik kehvasti küljes või siis mõni pistikutest spidoploki taga või kaugemal kehvasti kinni.
Ei ole mõtet küsida, mis mind neis vanades ja kandilistes masinates võlub...

corvuscorax
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 10 Jaan 2011, 15:40
Auto: Endine: Golf II '85 1,6 bensiin 55kW M: EZ Kk: 4R
Asukoht: Fellini linn

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas corvuscorax »

Mhmm. Eks ma pean need massid jah kõik üle vaatama. Spidokat on tal ka suht leidlikult proovitud parandada.

100avant
Huviline
Postitusi: 1300
Liitunud: 23 Nov 2006, 09:40
Telefon: 56682276
Auto: Mk 2 Jetta & Seat Alhambra 1,9TDI 81kW & Skoda Octavia 1,6 TDI 85kW
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 2 korda

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas 100avant »

corvuscorax kirjutas: Spidokat on tal ka suht leidlikult proovitud parandada.
Hakka või seda ülalmainitud teemat tegema. :twisted:
Aga tegelikult hakkab tunne tekkima, et oled mingi Jaan Tatika leiutise endale saanud. :shock:
Kas see "leidlik" tähendab elektri omavolilist ebasihipärast kasutamist, spidoka osuti asendamist kaminatikuga või mida? :o
Ei ole mõtet küsida, mis mind neis vanades ja kandilistes masinates võlub...

corvuscorax
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 10 Jaan 2011, 15:40
Auto: Endine: Golf II '85 1,6 bensiin 55kW M: EZ Kk: 4R
Asukoht: Fellini linn

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas corvuscorax »

No seal oli näiteks sellist asja tehtud, et spidoka pirnipeasdel olid kõrvad ära murdunud ja neid kõrvu oli asendada püütud Mäkaiveri-teibi ribaga. St: ülemiste pirnide taha oli teip tõmmatud ja, et pesaklemmid ikka kileklemmideni ulataks seal hõljuvas asendis oli klemmide ümber natuke juhtmetraati pandud ... just pandud, mitte keritud.

Üldse on Mäkaiveri-teip suht populaarne A-varuosa olnud siin.

Reto
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 01 Aug 2009, 05:20
Auto: VW Scirocco GT
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: G2 spidomeetri pistikud ja kaitsmeplokk

Lugemata postitus Postitas Reto »

...minu kaastunne! :/
My carbon-footprint is bigger than Yours! Famiglia di Rocco.

Vasta

Mine “Elektroonika”