Nahksisu

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
canoneos
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 11 Okt 2011, 17:50
Telefon: 56250923
Auto: golf 3 tdi; Passat 1.9 96kw 2001a.
Asukoht: viljandi

Nahksisu

Lugemata postitus Postitas canoneos »

golf 3 kahe esimeste riide istmete ümber ehitamine nahkistmeteks, kas sellise töö hinnaks u110eur oleks palju ?
küsin kuna ei tea sellisest tööst ega hindadest midagi :)
Viimati muutis argo, 02 Mär 2012, 18:44, muudetud 1 kord kokku.
Roheline nagu muru+suitseb nagu traktor= MURUTRAKTOR :)

VeiksK
Huviline
Postitusi: 315
Liitunud: 13 Juul 2011, 20:59
Auto: VW Sharan, 1.9 TDI 81 kw
Asukoht: Võru

Re: Nahksisu

Lugemata postitus Postitas VeiksK »

paistab küll ok, muidu ju näiteks rooli nahataminegi maksab 80€

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Nahksisu

Lugemata postitus Postitas rako »

VeiksK kirjutas:paistab küll ok, muidu ju näiteks rooli nahataminegi maksab 80€
30-50€ :) 80 on küll üle makstud.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Pealik
Huviline
Postitusi: 191
Liitunud: 26 Okt 2006, 16:45
Auto: Audi Allroad BiT 2014, Skoda Octavia RS 2009, MB 300CE 1988
Asukoht: Järvamaa

Re: Nahksisu

Lugemata postitus Postitas Pealik »

rako kirjutas:30-50€ :) 80 on küll üle makstud.
Ütle mõni koht kus sellise hinnaga saab rooli nahatatud?

VeiksK
Huviline
Postitusi: 315
Liitunud: 13 Juul 2011, 20:59
Auto: VW Sharan, 1.9 TDI 81 kw
Asukoht: Võru

Re: Nahksisu

Lugemata postitus Postitas VeiksK »

80 on sadulsepas, tegid mulle pakkumise. mina pean ka kalliks seda aga nii on.

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Nahksisu

Lugemata postitus Postitas rako »

Pealik kirjutas:
rako kirjutas:30-50€ :) 80 on küll üle makstud.
Ütle mõni koht kus sellise hinnaga saab rooli nahatatud?
Tallinnas lasi sõber teha Passati rooli 30€ ja ise olen lasnud ka teha kunagi passati rooli 900eeki ( so 57,52048368335613 € ) .

Kiire guugeldamisega ei leidnud seda lehte üles kus mina teha lasin. Päris tõsiselt ma arvan, et 80€ on üle makstud ja ku teemasse jääda siis 110€ istme eest on vägahea hind
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Re: Nahksisu

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Küsitakse arvatavasti töö raha,eeldates,et materjal on omalt poolt antud.

canoneos
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 11 Okt 2011, 17:50
Telefon: 56250923
Auto: golf 3 tdi; Passat 1.9 96kw 2001a.
Asukoht: viljandi

Re: Nahksisu

Lugemata postitus Postitas canoneos »

tegelikult tööraha on u 80-90 eur ja siis kahe istme materjal on u30 eur
Roheline nagu muru+suitseb nagu traktor= MURUTRAKTOR :)

G1C
Huviline
Postitusi: 80
Liitunud: 27 Aug 2009, 09:02
Telefon: 51903880
Auto: VW Golf Mk1 1974, VW Golf mk1 1976
Asukoht: Võru/Tallinn

Re: Nahksisu

Lugemata postitus Postitas G1C »

Hind tundub tõesti hea, kuid kui head kvaliteeti selle raha eest saab on iseasi. Minu teise hobiauto salong läheb tervenisti nahatusse, esiistmed, tagaiste, kõik polstrid, põrandamatt ja pagassiluugi kate. Ning hinnapakkumine tuli Tartus ühest firmast 1300 Euri, nii et sinu istmete kohta on hind odav.

Evens
Veteran
Postitusi: 563
Liitunud: 30 Apr 2003, 19:57
Telefon: 5141494
Auto: Vw T5 Multivan Higline 2,5TDI 128kw 2004a. , Vw Golf 1 2,0 16v 111kw. 1981a.
Asukoht: Tallinn-Saue
Kontakt:

Re: Nahksisu

Lugemata postitus Postitas Evens »

canoneos kirjutas:golf 3 kahe esimeste riide istmete ümber ehitamine nahkistmeteks, kas sellise töö hinnaks u110eur oleks palju ?
küsin kuna ei tea sellisest tööst ega hindadest midagi :)
Tere.

Kuna ise tegelen selle tööga igapäevaselt ,siis sellise hinnaga ei saa sa isegi ühte nahka :spin: Muidugi ei tea ma kas see on ühe istme tööraha või mis iganes.
Ma tõesti ei kujuta ette kuidas sellise hinnaga on üldes võimalik teha ja mis kvaliteeti see näitab.Kuna ise oleme investeerinud väga ja väga palju masinatesse millega oleks võimalik õmmelda super tulemust.Aga mine sa tea.Keegi ilmselt valmistab seda kusagi garaazis,keldris,kodus jne. aga kui ikka küsitakse firmadelt pakkumine ,siis arvan ,et alates 900.-€ ja see kõik sõltub väga palju millisest nahkadest seda kõike teha.Kuna nahad mida kasutan on kõik autonahad ja tellin need kas Saksamaalt,Inglismaalt või Scotland`st
Arvan ,et kui keegi selline hobitegija üldse teeb midagi kas ta kasutab mööblinahka või kunstnahka.
Lugedes läbi siin veel mõned kommentaarid,siis ütlen kohe ära,et rooli nahatamine 80.-€+km pole palju kuna kasutame ainult autonahkasid ja töö on korralik ja kvaliteetne.Rooli nahatamine on käsitöö ja sellest peab aru saama,et aeg maksab ja samuti kvaliteet.

Terv,

Evens
UUS KOHT ON Liimi 3A UUED RUUMID
Avatud uus kodukas meil :) www.sadulsepp.ee

Olli
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 13 Nov 2010, 20:01
Telefon: 58357546
Asukoht: Tartu

Re: Nahksisu

Lugemata postitus Postitas Olli »

Tervitused ka minu poolt!

Just nii ta ongi. Tänapäeval suheldakse käsitöösse liiga ükskõikselt. Selle õppimine nõuab eelnevat oskust ja nõuab palju aega, et ültse midagi head sellest välja tuleks. Olgem Eestis ültse õnnelikud et vähesed sellega tegelevad. Mujal maailmas on hinnad mitmeid kordi kallimad ja paljud ei suuda Eesti kvaliteeti järgi tehagi. Ma isiklukult mõnda garaazi venda ei usalda kuna olen enda silmaga näinud mida nad suudavad, kuid eks igaühel oma soov ja arusaamine milline kvaliteet talle sobib.

Head vana-aasta lõppu kõigile!

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Nahksisu

Lugemata postitus Postitas dellu »

Noh eks need "isetegijad" alusta ka kuskilt ja algul seetõttu vast ka "tööraha" odavam. Mul vast ka Evansi üks algusaja tõid Peugeot 206 uksepolstrite näol. Mingu viga oli muidugi see, et need said väga erinevalt ajal valmis, ehk juhiuks oluliselt varem kui kõrvalistuja, mistõttu sama nahka enam saada polnud. Samas ma võib-olla mäletan valesti, sest seda autot pole enam väga ammu, aga ega nad ka päris 100% samasugused polnud :). Esimene kusjuures istus nagu isegi paremini, teine oli nagu rohkem pinges.
Ehk siis tegelikult ongi küsimus, et kust see piir jookseb. Ehk kui palju keegi on nõus maksma ja mis tulemust selle eest loodab saada. Kui inimese "tehtud tööd" rahuldab, siis võib ju endale ka tellida.
Mis üldse nende autonahkade ja diivaninahkade vahe on kui saladus pole ja kuidas tavainimene üldse oskaks seda kontrollida?
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

ets27
Huviline
Postitusi: 620
Liitunud: 17 Jaan 2007, 12:37
Telefon: 56218835
Auto: Golf Plus 2006 1,6 FSI
Asukoht: Pärnu

Re: Nahksisu

Lugemata postitus Postitas ets27 »

Evens kirjutas:
canoneos kirjutas:golf 3 kahe esimeste riide istmete ümber ehitamine nahkistmeteks, kas sellise töö hinnaks u110eur oleks palju ?
küsin kuna ei tea sellisest tööst ega hindadest midagi :)
Tere.

Kuna ise tegelen selle tööga igapäevaselt ,siis sellise hinnaga ei saa sa isegi ühte nahka :spin: Muidugi ei tea ma kas see on ühe istme tööraha või mis iganes.
Ma tõesti ei kujuta ette kuidas sellise hinnaga on üldes võimalik teha ja mis kvaliteeti see näitab.Kuna ise oleme investeerinud väga ja väga palju masinatesse millega oleks võimalik õmmelda super tulemust.Aga mine sa tea.Keegi ilmselt valmistab seda kusagi garaazis,keldris,kodus jne. aga kui ikka küsitakse firmadelt pakkumine ,siis arvan ,et alates 900.-€ ja see kõik sõltub väga palju millisest nahkadest seda kõike teha.Kuna nahad mida kasutan on kõik autonahad ja tellin need kas Saksamaalt,Inglismaalt või Scotland`st
Arvan ,et kui keegi selline hobitegija üldse teeb midagi kas ta kasutab mööblinahka või kunstnahka.
Lugedes läbi siin veel mõned kommentaarid,siis ütlen kohe ära,et rooli nahatamine 80.-€+km pole palju kuna kasutame ainult autonahkasid ja töö on korralik ja kvaliteetne.Rooli nahatamine on käsitöö ja sellest peab aru saama,et aeg maksab ja samuti kvaliteet.

Terv,

Evens

mis siis ühe istme nahatamine umbkaudu hinnaks tuleb ....see loeb muidugi kui keeruline on töö .kas 1 või 2 erineva nahaga jne ?

ütleme 2 nahaga ja nagu istme ääred õmblused veel 3 värviga

loodan et said aru mida mõtlen

ymbre
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 03 Jaan 2012, 13:15
Asukoht:

Re: Nahksisu

Lugemata postitus Postitas ymbre »

Olli kirjutas: Ma isiklukult mõnda garaazi venda ei usalda kuna olen enda silmaga näinud mida nad suudavad, kuid eks igaühel oma soov ja arusaamine milline kvaliteet talle sobib.
Head vana-aasta lõppu kõigile!
Missuguseid garaazivendasid sa siis näinud oled ja kus, ega sa ennast silmas ei pidanud juhuslikult :mrgreen:

Ma olen kah garaazivend ja panen lingi siia tehtud töödest, info Imre@audiodesign.ee
https://profiles.google.com/11131726451 ... 653/photos
Viimati muutis ymbre, 03 Jaan 2012, 13:39, muudetud 1 kord kokku.

Olli
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 13 Nov 2010, 20:01
Telefon: 58357546
Asukoht: Tartu

Re: Nahksisu

Lugemata postitus Postitas Olli »

:mrgreen:
Kumbgi meist ei ole garaazi tööline, ära muretse :D


Autonahkade ja diivaninahkade vahe on ikka suht suur. Auto nahk on toodetud erilise tehnoloogiaga ja läbib spetsiaalse immutuse. Tänu sellele ei karda nahk niiskust, temperatuuride kõikumisi ja on vastupidavam kui diivani nahad. Mõlemad vajavad pidevat hooldust muidu ei püsi ükski neist kahest kaua vastu.

Arts555
Huviline
Postitusi: 370
Liitunud: 15 Nov 2003, 13:23
Telefon: 5174819
Auto: 9-3 Aero, Golf I Cabrio, Audi Coupe Typ 85
Asukoht: Tartu

Re: Nahksisu

Lugemata postitus Postitas Arts555 »

Olli kirjutas::mrgreen:
Kumbgi meist ei ole garaazi tööline, ära muretse :D


Autonahkade ja diivaninahkade vahe on ikka suht suur. Auto nahk on toodetud erilise tehnoloogiaga ja läbib spetsiaalse immutuse. Tänu sellele ei karda nahk niiskust, temperatuuride kõikumisi ja on vastupidavam kui diivani nahad. Mõlemad vajavad pidevat hooldust muidu ei püsi ükski neist kahest kaua vastu.
Saatsin e-maili
GOLF, VOLKSWAGEN GOLF

Vasta

Mine “Kere & Sisu”