Mootori vahetamine suurema vastu

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
pv77
Huviline
Postitusi: 43
Liitunud: 25 Apr 2008, 23:52
Auto: Volkswagen Vento 1.9 TD 55kw 1997
Asukoht: Harjumaa/Tallinn

Mootori vahetamine suurema vastu

Lugemata postitus Postitas pv77 »

Kas on mõtet kaaluda 19,55kw moto vahetust passati 2,5tdi vastu. või on liiga suur ettevõtmine?

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Mootori vahetamine suurema vastu

Lugemata postitus Postitas dellu »

Ventole? 2.5 peaks tulema passati pealt ja kas seal mitte mootor teistpidi ei istu. Kas see nüüd kõige suurem mure on, aga pigem kinnitused jne. Sellega omakorda pooltelgede sobivus, pigem siis juba vaja sild ära vahetada jne. Kaabelduse kokkuehitamise peale ei taha mõeldagi. Kui muidugi käed-jalad otsas, siis palun, aga lihtsate killast ettevõtmine see ei ole ja töötunde läheb sinna ikka meeletult. Kui üldse tahta teha, siis miks mitte võtta 81kw, selline asi on ju Vento/Passati/Golfi peal olemas ja ringitõstmise vaev ainult. Nendel autodel veel eriti meeldiv, et kogu kaabeldus käib läbi kaitsmeploki ja pistikute lahti-kokku ühendamise vaev. Bora/Golf4 on juba kogu kaabeldus üks paks kimp ja sellega on juba oluliselt tüütum. Seda enam, et ma võtsin doonoriks inglismaa auto :). Aga kui teed, siis ma soovitaks doonorauto kõrvale võtta, sest neid pisidetaile mida ringi tõsta saab päris palju olema. Arvatavasti ka pedaalid jne.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

pv77
Huviline
Postitusi: 43
Liitunud: 25 Apr 2008, 23:52
Auto: Volkswagen Vento 1.9 TD 55kw 1997
Asukoht: Harjumaa/Tallinn

Re: Mootori vahetamine suurema vastu

Lugemata postitus Postitas pv77 »

Ok, aga kas ma pean siis ka käigukasti ära vahetama ja midagi veel kui selle 1.9 81kw peale tõstan

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Mootori vahetamine suurema vastu

Lugemata postitus Postitas dellu »

Sobivuse kohta ei oska öelda, mina tõstsin kogu kompoti. Ostsin lihtsalt doonorauto kõrvale. Nagu mainitud, siis neid jubinaid on palju. kaabeldus mootori osas, pedaalid vist (vähemalt gaas on elektrooniline), suure tõenäosusega on ka genekad ja muud jutud seal mootori küljes erinevad, nii et kogu kupatus on kindlasti lihtsam ringi tõsta.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Vasta

Mine “Mootor”