Klaaside poleerimine

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Klaaside poleerimine

Lugemata postitus Postitas rako »

Kuna käsil on Golf MK1 detailide taastamine korteris põlveotsas siis tekkis küsimus klaasidega. Kuna uusi klaase nii naljalt ei saa ja kui saab siis hinnad on ikka korralikult :)
Seega, otsisin võimalust kuidas klaase poleerida.
Leidsin sellise vahendi: http://www.autostuudio.ee/tooted/detail ... l?sef=hcfp" onclick="window.open(this.href);return false;

Kas keegi on sellega midagi teinud ning kas ta reaalselt ka peale puhastamise midagi teeb?

Või on kellegil ideid kuidas klaasid saada natuke paremaks.
Viimati muutis argo, 02 Mär 2012, 18:35, muudetud 1 kord kokku.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

VwBoy
Veteran
Postitusi: 1733
Liitunud: 24 Apr 2005, 21:49
Telefon: Kellel vaja see küsib!
Skype: -
Auto: Vw Bora
Asukoht: Paide
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 20 korda
Kontakt:

Re: Klaaside poleerimine

Lugemata postitus Postitas VwBoy »

Ma nüüd ei saa hetkel täpselt aru milliseid klaase sa poleerida tahad? Pastik,klaas?

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Klaaside poleerimine

Lugemata postitus Postitas rako »

Omaarust üsna selgelt väljendasin end. Klaas = klaas ( esiklaas küljeklaas jne )

Leidsin sellise asja veel: http://www.glassscratchrepair.co.uk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Üldiselt esiklaasi poleerimisse erilist usku pole, käsi pole ikkagi nii kindel ja võib hakata pärast moonustama ja valgust murdma. Parandage mind kui väga mööda panen. Tegelikult plaan siiski kasutada poleerimist uste klaasidel ja tagumistel klaasidel.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

VwBoy
Veteran
Postitusi: 1733
Liitunud: 24 Apr 2005, 21:49
Telefon: Kellel vaja see küsib!
Skype: -
Auto: Vw Bora
Asukoht: Paide
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 20 korda
Kontakt:

Re: Klaaside poleerimine

Lugemata postitus Postitas VwBoy »

Üks proffi toode veel on Diamondite® Glasswork System see siis käsitsi variant [VW Bot: "Keel korda!"] youtubes videosi ka ! .Aga üldiselt see põhjalikum töö võrreldes nt esi tulede plastiku poleerimine vms .
*See umbes sama mis minu pakutud variant [VW Bot: "Keel korda!"]!
Viimati muutis VwBoy, 16 Jaan 2012, 20:07, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Klaaside poleerimine

Lugemata postitus Postitas rako »

Vaatasin seda Diamondite toodet ka. üldiselt juutuub jah sellistes asjades kõige informatiivsem koht.
Kuid kellegil ehk isiklike kogemusi nii üle jutuubi siiski.

Eestis ka midagi müüakse? või tuleks siiski mujalt tellida?
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

p2kk
Huviline
Postitusi: 114
Liitunud: 02 Aug 2011, 19:39
Telefon: 56319565
Skype: p2kk94
Auto: Golf mk1 1.9<diisel power. G3
Asukoht: Setomaa

Re: Klaaside poleerimine

Lugemata postitus Postitas p2kk »

Üldiselt oleksin mina ka selles asjas käsi. Peaks enda G1-l kah klaasi ära poleerima.
G1 can run faster than you think...

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Klaaside poleerimine

Lugemata postitus Postitas rako »

PunaneGolf kirjutas:Üldiselt oleksin mina ka selles asjas käsi. Peaks enda G1-l kah klaasi ära poleerima.
Olen vaadanud, et saksast saaks klaase tellida miski jebimise peale. kuid hinnad on ikka päris soolased. Ja sellest ka plaan need normaalselt särama saada kodustev vahenditega.

Sul avataris õiged veljed masinal all :) hetkel ootan ka pakkumist G1 jaoks samadele.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

daff
Huviline
Postitusi: 601
Liitunud: 06 Dets 2006, 00:25
Auto: GMC Suburban 5.7, Golf III 1.8
Asukoht: Rakvere-Tallinn

Re: Klaaside poleerimine

Lugemata postitus Postitas daff »

Ma kunagi läksin ühte klaasiettevõttesse oma B4-ga sooviga lasta klaas ära poleerida ja sain sealt vastuse, et nemad ei riski selliseid asju teha. Miks, seda ma ei tea. Aga kui leiad hea mooduse nii, et toimib ja ei moonuta pärast, siis tee kohe DIY eksole, sest võtaks ka võib-olla esiklaasi uuel autol kätta.

p2kk
Huviline
Postitusi: 114
Liitunud: 02 Aug 2011, 19:39
Telefon: 56319565
Skype: p2kk94
Auto: Golf mk1 1.9<diisel power. G3
Asukoht: Setomaa

Re: Klaaside poleerimine

Lugemata postitus Postitas p2kk »

rako kirjutas:Sul avataris õiged veljed masinal all :) hetkel ootan ka pakkumist G1 jaoks samadele.
Oleks avataris olev auto vaid minu :D
G1 can run faster than you think...

p2kk
Huviline
Postitusi: 114
Liitunud: 02 Aug 2011, 19:39
Telefon: 56319565
Skype: p2kk94
Auto: Golf mk1 1.9<diisel power. G3
Asukoht: Setomaa

Re: Klaaside poleerimine

Lugemata postitus Postitas p2kk »

rako kirjutas:Sul avataris õiged veljed masinal all :) hetkel ootan ka pakkumist G1 jaoks samadele.
Oleks avataris olev auto vaid minu :D
G1 can run faster than you think...

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Klaaside poleerimine

Lugemata postitus Postitas rako »

daff kirjutas:Ma kunagi läksin ühte klaasiettevõttesse oma B4-ga sooviga lasta klaas ära poleerida ja sain sealt vastuse, et nemad ei riski selliseid asju teha. Miks, seda ma ei tea. Aga kui leiad hea mooduse nii, et toimib ja ei moonuta pärast, siis tee kohe DIY eksole, sest võtaks ka võib-olla esiklaasi uuel autol kätta.
Kui lugeda mu ülemist posti siis ma esiklaasi kallale ka ei läheks. Pigem tagumine ja külge klaasid.

Kuigi juutuubis venelased poleerisid miskil merusl eiklaasi väga eduliselt. Kuid jah eitea ju mis seal lõpptulemus tuli.

Tglt Tartus miski klaasifirma poleerib ka esiklaase ( mitte tervet klaasi ) vais miskit osa, ja see töö oli ropp kallis odavam tuleb uus klaas osta.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3327
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Klaaside poleerimine

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

Klaase poleerib ka Smartservice aga hind oli tööl küll selline, et kui numbrit kuulsin siis kadus kohe isu küljeklaasi kriimude eemaldamist seal teha lasta. Samast tasuks neilt küsida, et võibolla nad ka müüks seda keemiat.

[ Postitus tehtud Android'i kaudu ] Pilt

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5176
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 188 korda
Tänatud: 219 korda

Re: Klaaside poleerimine

Lugemata postitus Postitas tito »

rako kirjutas:
daff kirjutas:Ma kunagi läksin ühte klaasiettevõttesse oma B4-ga sooviga lasta klaas ära poleerida ja sain sealt vastuse, et nemad ei riski selliseid asju teha. Miks, seda ma ei tea. Aga kui leiad hea mooduse nii, et toimib ja ei moonuta pärast, siis tee kohe DIY eksole, sest võtaks ka võib-olla esiklaasi uuel autol kätta.
Kui lugeda mu ülemist posti siis ma esiklaasi kallale ka ei läheks. Pigem tagumine ja külge klaasid.

Kuigi juutuubis venelased poleerisid miskil merusl eiklaasi väga eduliselt. Kuid jah eitea ju mis seal lõpptulemus tuli.

Tglt Tartus miski klaasifirma poleerib ka esiklaase ( mitte tervet klaasi ) vais miskit osa, ja see töö oli ropp kallis odavam tuleb uus klaas osta.
Ka rubriigist "naised saunas rääkisid " ei soovitatud mul kunagi bemmi esiklaasi poleerida. Oma agaral algatusel panin sinna klaasivaha peale ja no plätt olen ma igast jama elus kokku keeranud ,too oli küll lüke mille oleks võind tegemata jätta :D
Ehk et kuhu ma enda targutamisega sihin ,kõiki asju tasub- võib- peab poleerima va esiklaas :D
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3327
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: Klaaside poleerimine

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

tito kirjutas:
rako kirjutas:
daff kirjutas:Ma kunagi läksin ühte klaasiettevõttesse oma B4-ga sooviga lasta klaas ära poleerida ja sain sealt vastuse, et nemad ei riski selliseid asju teha. Miks, seda ma ei tea. Aga kui leiad hea mooduse nii, et toimib ja ei moonuta pärast, siis tee kohe DIY eksole, sest võtaks ka võib-olla esiklaasi uuel autol kätta.
Kui lugeda mu ülemist posti siis ma esiklaasi kallale ka ei läheks. Pigem tagumine ja külge klaasid.

Kuigi juutuubis venelased poleerisid miskil merusl eiklaasi väga eduliselt. Kuid jah eitea ju mis seal lõpptulemus tuli.

Tglt Tartus miski klaasifirma poleerib ka esiklaase ( mitte tervet klaasi ) vais miskit osa, ja see töö oli ropp kallis odavam tuleb uus klaas osta.
Ka rubriigist "naised saunas rääkisid " ei soovitatud mul kunagi bemmi esiklaasi poleerida. Oma agaral algatusel panin sinna klaasivaha peale ja no plätt olen ma igast jama elus kokku keeranud ,too oli küll lüke mille oleks võind tegemata jätta :D
Ehk et kuhu ma enda targutamisega sihin ,kõiki asju tasub- võib- peab poleerima va esiklaas :D
Tuleb natuke tuttav ette see esikaasile liiga suure vahakoguse "sattumine". :-)
Pärast ei aita ei kojamees ega ükski klaasipesuvedelik.
Kui mul selline asi aataid tagasi juhtus, siis lõpuks maksin natuke Smartservice meestele ja nad eemaldasid kõik ülearuse esiklaasilt mingi kemikaaliga korduva puhastamise teel. Mis ainega täpselt tegu oli ei ole enam meeles.

Vasta

Mine “Kere & Sisu”